Büyümeyen bebekler,eşlerimiz

geçende tüm gün somurttu..kaydirigubbakcemile
nedeni de sigarayı bıraktığı için kıyafetleri olmuyormuş dar geliyormuş herşeyi.
hava geçişinden dolayıda aynı şeyleri giymek zorunda kalıyormuş,en nefret ettiği şeymiş paşamızın..:sinifsinif:
ve ben..hiç bir şey demiyormuş ona.istersen gidip sana alışveriş yapalım diye.:bbo:akannehir
Ay saru,valla bu kadar olur.Bizimkine de ben alırım her şeyini..
Geçen gün bana diyor ki,benim çoraplar bitmiş,hiç demiyorsun bu adam ne giyer.
Toplantılarda bar kadını gibi ışıltılı çoraplarla geziyorum.Işıltılı dediği de siyah üzerine gri küçük noktaları olan çorap:roflol:
Yani elinden tutup götüreceğiz alışverişe,yoksa çıplak gezecekler utanmasalara.s

Yine bir koca bebek vakası
Eşim yemek yiyor,bir yandan da salatasını.
Diyor ki annesi,biz sirke yemeyiz..
Eşim de annesine full destek.
Kayınvalidemin sirke yemediğini biliyorum ama sekiz yıllık eşimin yemediğini bilmiyorum ne hikmetse,çünkü sekiz senedir sirkeli salataları gövdeye indirirken eline sağlık karıcım sözünü duymuşum sık sık:roflol:
Ben bunları dinlerken kayınvalidem daha önce yediği için masada yerenlik ediyor ama oğlu var gücüyle sirkeli salataya çalışıyor.
Dayanamadım,anne bir tat Allah aşkına dedim..
Kayınvalidem ve ben yarıldık gülmekten,ama bizim koca bebek hala sirke yemediğini zannetmeye devam ediyor:nazar:

kaydirigubbakcemile3diyim ben hepsi kocuman kafalı bebişlee nolcek:tomato:

Bir kac tane de benden ikizlerime hamileyim cok zorlu geciyor ilk aylar annem yanimda ve ben gun boyu oturmaktan cokerttigim kanepedeyim.esim sivris sinek goruyor benim yastigimi kaptigi gibi oldurmeye calsiyor bende ona yastigi birak sapkani alonla oldur diyorum.direk sapkaya yoneliyor annemle ben tabi kopuyoruz birden.esim bir anda sapkayi birakiyor sakin saskin cok gulmustuk.

Bizim burasi cok sicak bir memleket teksasta yasiyorum ben toplasan kisimiz 1 ay surur.yazin zaten cehennem sicagi.evdede her odada kilima vardir.gece yataga ustunde alt pijamasiyla girer benimki sabah bir abkmisim uzun kol ve corap giymis bulurum.ustelilk annemin turkiyeden getirdigi yun yorganda yatiyoruz yaz kis.
Hele bir gece yun kazakla yatti sok olmustum.kis gunuydu ama isatnbulun kasim ayini dusunun oyle soguk yani kar bile yagmaz buraya.

bu arada esim afyonlu kisi inanilmaz soguk gecen bir yermis.nasil dogdun buyudun orda diye merak eder dururum hep.

oooo o kadar çokki hangi birini anlatayım :) yanlız biz sürekli yerlerde gülme krizi halindeyiz aramızda 8 yaş var ve herkes bana sende bi tane çocuk var zaten deyip duruyo :) en basitinden bi olayımızı anlatayım size geçen gün iş yerindeyken msjlaşıyoruz dedim ki birlikte ingilizce kursuna gidelim benim eşimde inşaat sektöründe oda bana cevap vermiş aynen yazıyorum ; benim ingilizcem var sen düşün...ay lav yu beybi...it ize pencil...ayem çalışıncırs tı inşaat...naber beybi...biz arkadaşlar olarak yerlerdeyiz :) bide kötü bişey yaptığında saklanır evde öle yerlere girerki koca cüssesiyle gelde gülme :)

Son düzenleme:
Kızlar demekki bütün erkekler böyle bütün yazılanları okudum ve eşimi gördüm sanki aynı bizde sizler gibiyiz.Kadınlar çok erken olgunlaşabiliyorlar ama erkekler çok zor.

Sevdim bu konuyu alkisalkisalkis

Demekki neymis ; her erkegin icinde bir cocuk ruhu ve her kadinin icinde o ruhu cikarma yetenegi dogustan varmis :lepi:

Sevdim bu konuyu alkisalkisalkis

Demekki neymis ; her erkegin icinde bir cocuk ruhu ve her kadinin icinde o ruhu cikarma yetenegi dogustan varmis :lepi:
Heh işte aynen bunu yapıyoruz.
Demek ki neymiş,erkekler koca kafalı,koca suratlı,şaşkın bebeklermiş:hulya:

oooo o kadar çokki hangi birini anlatayım :) yanlız biz sürekli yerlerde gülme krizi halindeyiz aramızda 8 yaş var ve herkes bana sende bi tane çocuk var zaten deyip duruyo :) en basitinden bi olayımızı anlatayım size geçen gün iş yerindeyken msjlaşıyoruz dedim ki birlikte ingilizce kursuna gidelim benim eşimde inşaat sektöründe oda bana cevap vermiş aynen yazıyorum ; benim ingilizcem var sen düşün...ay lav yu beybi...it ize pencil...ayem çalışıncırs tı inşaat...naber beybi...biz arkadaşlar olarak yerlerdeyiz :) bide kötü bişey yaptığında saklanır evde öle yerlere girerki koca cüssesiyle gelde gülme :)
Du yu lav mi,yes ay duuuakannehir

Bir kac tane de benden ikizlerime hamileyim cok zorlu geciyor ilk aylar annem yanimda ve ben gun boyu oturmaktan cokerttigim kanepedeyim.esim sivris sinek goruyor benim yastigimi kaptigi gibi oldurmeye calsiyor bende ona yastigi birak sapkani alonla oldur diyorum.direk sapkaya yoneliyor annemle ben tabi kopuyoruz birden.esim bir anda sapkayi birakiyor sakin saskin cok gulmustuk.

Bizim burasi cok sicak bir memleket teksasta yasiyorum ben toplasan kisimiz 1 ay surur.yazin zaten cehennem sicagi.evdede her odada kilima vardir.gece yataga ustunde alt pijamasiyla girer benimki sabah bir abkmisim uzun kol ve corap giymis bulurum.ustelilk annemin turkiyeden getirdigi yun yorganda yatiyoruz yaz kis.
Hele bir gece yun kazakla yatti sok olmustum.kis gunuydu ama isatnbulun kasim ayini dusunun oyle soguk yani kar bile yagmaz buraya.
:roflol::roflol::roflol:

Eşime sipariş verdim geçen akşam marketten..
Her zaman olduğu gibi eli boş geldi,sıkışmış yine:roflol:
Markette altına mı kaçırsaymış:nazar:

sevgili, sevgilim hastalanmış yatıyodu. benimde keyfim yoktu. kalksana dedim sana kahvaltı getirdim. naz yaptı. eehh dedim. yemezsen yeme... bi baktım gözünde yaş,ben ölsem bi bardak su vermezsin. ölümü gömmez köpeklere atarsın. sen beni sevmiyosun. git git burdan ..
akannehir

vallahi o vurdu mu kıran ,asan kesen, karşısında titrediğim adam...oyy ömrümce unutamam. bebişim benim :asigim:

sevgili, sevgilim hastalanmış yatıyodu. benimde keyfim yoktu. kalksana dedim sana kahvaltı getirdim. naz yaptı. eehh dedim. yemezsen yeme... bi baktım gözünde yaş,ben ölsem bi bardak su vermezsin. ölümü gömmez köpeklere atarsın. sen beni sevmiyosun. git git burdan ..
akannehir

vallahi o vurdu mu kıran ,asan kesen, karşısında titrediğim adam...oyy ömrümce unutamam. bebişim benim :asigim:

Hadi leyyyn:roflol:
Bizim bebeği henüz ağlarken görme şerefine nail olamadım:nazar:
Bir tek şarkı söylerken kendi sesine duygulanıp ağladığını zannederken,faranjiti olduğu çıktı:naniknanik

Hadi leyyyn:roflol:
Bizim bebeği henüz ağlarken görme şerefine nail olamadım:nazar:
Bir tek şarkı söylerken kendi sesine duygulanıp ağladığını zannederken,faranjiti olduğu çıktı:naniknanik

ee şekerim ecinnili var ve kadın var....
ağlayana değil ağlatana bakçen :hulya:

kız geçmiş olsun farenjit kötüdür:gitme:

bi gün mantı yapıyoruz. kalan hamurla oynıcak diye önceden pazarlık eden aşkımın kulakları çınlasın :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadın var,kadıncık var mı diyorsun bana cinli hatın kişisi:eek:lmaz:
Var mı kırmızı topuklu ayakkabıların,giyemesen de var mı ha söyle:nazar:

kızlar hakikaten önce inanmakta güçlük çektim sonra gülme krizine girdim konunun ciddiyetini anlayınca manyak bir konu olmuş kaydirigubbakcemile3

Kadın var,kadıncık var mı diyorsun bana cinli hatın kişisi:eek:lmaz:
Var mı kırmızı topuklu ayakkabıların,giyemesen de var mı ha söyle:nazar:

hea 38 di demi o gözüm kaldıydı adresi biliyon bi postala kız hadi bekliyom kış çökmeden giyip salınam sahil boyunda:hulya:

Play doh,mant-doh akannehir

kız bide teyzem ve eniştemle tanışcak. biz sarma yapıyoduk balkonda. geldi aa bende deniyim mi dedi. oturdu bi tencere sardı. şimdi sancaklarki cinnilin sevgilisi ne kaa evcimen .. vallahi bu ikisini hayatım boyunca unutamam ondan anlatıp dururum:1rolleyes:

X