Çağrı Merkezi Çalışanları

Allah kurtarsın diyim öncelikle..hayatımda böyle sinir bozucu bi iş görmedim kusura bakmayın..sürekli çağrı al dur :S telefonun birinci çalışı bitmeden cvp ver..nefes alma..laf anlat..anlamazsa hakaret ederse sakinleştirmeye calıs uyar uyar kapa kafamçokkarıştı

çağrı merkezinde çalışac ak olan kişinin sahip olması gereken 3 olumlu ve 3 olumsuz özellik nedir
benide çağırdılarda.))

bence her işin bi kötü yönü vardır önemli olan siz bu işi seviyormusunuz sevmiyormusunuz

arkadaşlar 2 yıl bir telefon şebekesinin çağrı merkezinde çalıştım ve az kalsın sinir hastası oluyordum ucundan döndüm arkadaşlarımdan psikolojileri bozulan çok oldu çok yorucu çok sabır ve emek isteyen bir iş çalışmak isteyen arkadaşların bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum istifa ettiğim gün eşimle evde kutlama yaptık

bence her işin bi kötü yönü vardır önemli olan siz bu işi seviyormusunuz sevmiyormusunuz

bende çağrı merkezindeyim. çok zor ve yorucu. insanlara telefonda başlı başına bişeyler anlatmak çok zor zaten. telefon sesinden başı şişiyor. stresli bir iş..

allah sabır versin bana ve diğer çalışanlara....

bir de en son sabah yaşadığım bir olayı anlatayım.
çok yoğunuz hatlar birbiri ardına gelio. bayanla konuştum hattı kapatırken hoşçakalın iyi günler dedim ama demeden önce hat kapanmış diğerine cevap vermişmiş o kadar yoğunuz yani. adam ilk aradığınıda hoşçakalın iyi günleri duyunca afalladı tabı bende afalladım.

gelen çağrıyı hoşçakalın iyi günler diye açan ilk müşteri temsilcisiyim yani hihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
bende çağrı merkezindeyim. çok zor ve yorucu. insanlara telefonda başlı başına bişeyler anlatmak çok zor zaten. telefon sesinden başı şişiyor. stresli bir iş..

allah sabır versin bana ve diğer çalışanlara....

bir de en son sabah yaşadığım bir olayı anlatayım.
çok yoğunuz hatlar birbiri ardına gelio. bayanla konuştum hattı kapatırken hoşçakalın iyi günler dedim ama demeden önce hat kapanmış diğerine cevap vermişmiş o kadar yoğunuz yani. adam ilk aradığınıda hoşçakalın iyi günleri duyunca falladı tabı bende afalladım.

gelen çağrıyı hoşçakalın iyi günler diye açan ilk müşteri temsilcisiyim yani hihoyyythihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 son yazdiklarina cok güldüm canim...ALLAH kolaylik versin..! Hango sirket icin calisiyorsun ki?

kaydirigubbakcemile3 son yazdiklarina cok güldüm canim...ALLAH kolaylik versin..! Hango sirket icin calisiyorsun ki?

özel bir hastanede çalışıyorum.... hala gülüyorum ya böyle bişey olamaz ikiji ne biçim hastane burası hizmet vermeden hoşçakal diosunuz falan demedi kaprisli birine denk gelmedim yoksa anlat ababm anlat... :)

Son düzenleme:
özel bir hastanede çalışıyorum.... hala gülüyorum ya böyle bişey olamaz ikiji ne biçim hastane burası hizmet vermeden hoşçakal diosunuz falan demedi kaprisli birine denk gelmedim yoksa anlat ababm anlat... :)

haha...kaydirigubbakcemile3 Canim, meraktan soruyorum...maasin ne kadar?

kızlar ben de çalışabilirim geçen yarım için gittim ama bu aralar işler çok düşük olduğundan eleman çıkarmaya kadar gitmişler,çağıracakları kişilerin içindeymişim ama artık ne zaman olur bilmiyorum

hem öğrenciyım hem de çağrı merkezinde çalişiyorum...
2,5 yıl oldu...
öğrencıyım fakat bu yıl dondurmak zorunda kaldım(a.ö)....beynımı tırmalayan bu mt'lık durumu sebebi ile ders çalişmaya mecalim kalmıyor....
artık kulaklıgı taktıgımda sanki dunya uzerıme gelıyor....ve çalişanlar bilirler t.liderlerinin baskısı tuz biber oluyor...
ben bi bankanın çağrı merkezindeyım....
kandıran bi yer...kandırılan insanlar....
sanki gunaha giriyorum aldıgım para hak değil die düşünüyorum bazen...
ama çalişmak zorundayım...başka yerde iş bulsam DAKKA DURMAM orda...

bazen müşteri ile konuşurken birden susuyorum....BIRAK KULAKLIGI CIK GIT diyorum kendıme...
artık dayanamıyorum :KK43:

herşey maaşı etkılıyor....avail süren,mola süren,kko vs herşeyy...
aldgım para mı 600 fln alıyorum o da performans o ay iyi ise...
zaten ne kadar iyi olursan ol maaşın düşsün diye bi yerlerden puan kırıyorlar...

özetle cok yorgunum cok bıktım bu işten... :KK43: .inş bi iş bulurum da cıkarım artık

2,5 yıl oldu...
öğrencıyım fakat bu yıl dondurmak zorunda kaldım(a.ö)....beynımı tırmalayan bu mt'lık durumu sebebi ile ders çalişmaya mecalim kalmıyor....
artık kulaklıgı taktıgımda sanki dunya uzerıme gelıyor....ve çalişanlar bilirler t.liderlerinin baskısı tuz biber oluyor...

bazen müşteri ile konuşurken birden susuyorum....BIRAK KULAKLIGI CIK GIT diyorum kendıme...

zaten ne kadar iyi olursan ol maaşın düşsün diye bi yerlerden puan kırıyorlar...

özetle cok yorgunum cok bıktım bu işten... :KK43: .inş bi iş bulurum da cıkarım artık

2,5 yıl oldu...

ay bende mülakata çağırıldım ama bunlardan sonra gitmesemmi ne:hulya:

arkadaşlar korktum yaa resmen :S benide hep arıyolar çağrı merkezi elemanlığı için ama bunları okuduktan snra gideceğim varsada gitmem herhalde :S birde ben ztn sinirli deli bi tipim ilk günden kovulurum herhalde... off yaa birde haberleşme mezunuyum bi nevi meslek gibi birşey bu hep tel hep tel :S off kaldım ölee...ama bunları okuduktan snra gitmemeye karar verdim sanki :s

bende 5 yıla yakın turkcell yani globalde çalışmış biriyim.çok zor...gece gunduz bayram seyran yok...özel hayat yok.sosyal yaşantı sıfır...bi yakınının dugunu olsa gidemezsin sevgilinin dogum gunudur buluşamazsın hastalanırsın rapor diye tuttururlar...hatlar yogunsa takım liderleri bağırıp dururlar...sürekli satış yap yap diye tuttururlar...bazen yemegını 11:30 dur bazen 14:30...molaya ihtiyacın vardır vermezler...igrenç insanların hakaret ve küfürlerini yersin susarsın...siz bizim için çok değerli bir müşterisiniz der ama adamın gazını alamazsınız...1 saat konusur isterse isterse 5......arkadaşlık iyidir...ama sadece arkadaşlık iyi diye 5 yıl çalıştım ortam güzel falan ama stresten panik atak oldum sinüs taşikardi teşhisi konu kardiyoloji acil servisler falan filan...işten çıktım ama tazminatımı verdiler...işten ayrıldıgımda hem aglıyor hemde şirketin önünde göbek atıyrdum.derdi tasası olmaya yeni mezunların calışabilecegi ve en fazla 6 ay çalışabileceği bir yerdir çağrı merkezi...sabrı ögrenirsin sonra sabırsızlığı sinirli insanları yatıştırmayı ögrenirsin sonra kimse seni sakinleştiremez....zor yanii çok zor...

Kızlar bende çğr merkezinde 2,5 yıl oldu çalışalı.Başta iş yok diye girmiştim işsizlik cok kötü hemde firma iyiydi belki içerdeki bölümlere geçerim ümidiyle girdim girdimde cıkısım olmadı
ilk 1,5 sene kadar pek zorlanmıyodum ama artık varyaa cok zorlanıyorum.Bayram nedir bilinmez ilk gün dısında tatil olmaz.Vardiyalıdır özellikle bayanlar zorluk ceker sosyal hayat denen bişiyin olmaz yakının evlenir düğününe gidemessin , acil işin cıkar izin alamassın arada yogunluk olunca kafalarına göre yeni vardiya uyarlarlar mecbur gelirsin.Valla beyin olarak köreldiğim kendimi sürekli yorgun argın ve hayattan kopuk gibi hissetirir adamı bu iş.Bundan önce calıstıgım yerde Ofisde 12 - 13 saat calısırdım orasıda yogundu ama dinçtim en azından iş cıkısları gene rahatlıyodum burda o yok.Hftada bi gün tatilsinizdir oda h. içi dir.Ama onun dısında iyi yönlerde var tabi o kadar cok calısanı vardırki hepsi genç dinamik insanlar ortam güzeldir.Şu an 800 TL alıyoruz. Benim calıstıgım firmanın Yemek + Yol + SSK + Revir Hizmeti var...
Ama okuyorsunuz okuduğunuz bölümde calısmak hayal oluyo yada dayısı , tanıdıgı olan ii yerlere geliyor
Beyininiz köreliyor malesef bu sene helee bende tansiyon sorunu cıktıı sinirlendiğim için karsıya bunu aksettiremiyorum buda bana artı olarak carpıntı seklinde geri dönüyor cok cok sinirlenince cenem bile kitleniyor bir titreme carpıntı oluyor tedavi aldımda bu ara iyiyim allahtan ama doktor pek önermiyor artık sinirlerim harap olmus o derece yaniii Ama mecbur olmasak ihtiyacımz olmasak neden kendi kendimize cile cektirelim değilmi mecburuz iş yok ekmek parası.Allah inşalahh hayırlı yerlere gelmemizi nasip eder umarım.Tüm cagrı merkezi calısanlara sabır diliyorum.Çünkü gerçekten sabır gerektiricek bir iş ve cok uzun süreli yapılacak bir iş değil.

Arkadaslar sınırlı molalar yetmiyor, her cagrın dinleniyor puan veriliyor aksi durumda takım liderlerinle papaz oluyosun.adam tutmada cabası.:2: Herşey sorun kendini bilmez densizler arar seni rencide eder , küfür eder kimbilir karsındaki necir necidir ? 2 beyfendiye hanfendiye kendlerini bişey sanarlar birde belli bir konusma biçimi oldugu için ve sabit cümleler kurdugumuz için zorlanırız.En beteride bu zaten.Arkadaşlar yinede kimseye engel olmak istemem ama egerki calısmak isterseniz şahsen bana uzun süre calısmak iyi gelmedi psikoloji kalmadı hastalık hastası oldum beaa :sinifsinif:

X