çalışan hanımların korkulu rüyası akşama kolay pratik ne pişirsem öneriler ??

selamm herkesee

annemin dünkü menüsü şöyleydi

mercimek çorbası
fırında dolma
patatesli+patlıcanlı+haşhaşlı katmer
bol yeşillikli salata
yoğurt

dün annemde kaldık bugün oğlum tatil yapıyor orda okula gitmedi dolayısyla bugünkü menüm yine ANNEM deyiz süperrrrr :KK1:

kıymetni bil ailenin yanında olmasının hayatım o lezzeti bi yerde bulaman biz anne yemeğine hasret kaldık katmeri cok severim afiyet olsun canım

evet aynı şeyleri düşünüyordum,aklın yolu birdir derler ya :KK1:

mucks canım en uygunu onlar benimde dün misafirim vardı hazır tavuk aldım pilav salata evde mantı vardı haşladım yoğurtladık yemeği yedik sonra tekrar misaifr yemekte az kalmıştı 4 kişi daha geldi salata yaptım bugun ne yapacam bilmiyom

ahhhh hergün annemdeyiz diyip beni üzmeee
bende istiyorum o katmerlerden,çok kötüsün küstüm :KK19:
benim menü üstte yazıyorya,dün eve gittim bir baş ağrısı
sadece mantarlı pilav ve cacık yapabildim.

ahh canım kıyamam yaa baş ağrısını bimem mi benimde başım çok ağrır yemek memek yapası gelmez insanın ama çocuk olunca mecburen yapıyorum...sende yapmışsın canım bek ellerine sağlık...
küsme küsme gel bize ben sana ne katmerler yaptırırım tatlım

kıymetni bil ailenin yanında olmasının hayatım o lezzeti bi yerde bulaman biz anne yemeğine hasret kaldık katmeri cok severim afiyet olsun canım

vallahi öyle canım Allah razı olsun annemden.dediğin gibi o lezzet hiçbir yerde yok, gel sana da katmerr yaptırırım ben gülüm...
bu arada sen ailenle aynı şehirde değil misin

slm kızlar nasılsınız??

dun aksamkı menum zaytınyaglı sarma
mercımek corbası
buzlukatakı kozlenmıs patlıcnalrımdam kendı uydurdugum yogurtlu kıymalı soslu bı yemek
bu aksamda
yarın sbah eşimim egıtımı nedenıyle kahvaltı yaamıycamızdan bu aksamda cay ve kahvaltılık yycez:KK56::KK56:

vallahi öyle canım Allah razı olsun annemden.dediğin gibi o lezzet hiçbir yerde yok, gel sana da katmerr yaptırırım ben gülüm...
bu arada sen ailenle aynı şehirde değil misin

yok kuzum eşimin tüm ailesi burda benimkiler başka şehirde ikimizde ailesi ayrı şehirde olsa güzel ama ben kendimi yalnız hissediyom

slm kızlar nasılsınız??

dun aksamkı menum zaytınyaglı sarma
mercımek corbası
buzlukatakı kozlenmıs patlıcnalrımdam kendı uydurdugum yogurtlu kıymalı soslu bı yemek
bu aksamda
yarın sbah eşimim egıtımı nedenıyle kahvaltı yaamıycamızdan bu aksamda cay ve kahvaltılık yycez:KK56::KK56:
ii canım sen nasılsın sen uydurun bişi ya bide kuzum senin buzluktakiler yeter zaten

ii canım sen nasılsın sen uydurun bişi ya bide kuzum senin buzluktakiler yeter zaten

vallaa aslında o patlıcnalrıı karnı yarık yapmak için koymustum ama baktımm agır olucak karnı yarık hemen kucuk kucuk dogradım ustune yogurt doktum az sarmısaklı onun ustunede kıymalı kavurdum salclaı az bısey onuda doktum ustune mıs gıbı yemek oldu:)
bu sen ebuzluguma dha cok sey kouyucam zmanı gelsındeee bıttı gecen sene koyduklarım :KK56:

bugünkü menümü söylüyorum bezelyeli patates sulusu pirinç pilavı ve de salata yaparım mis gibi daha ne olsun dimiiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:

X