Callanetics Egzersizleri

tabı canım
ben fızyoterapiste sordum dedim oyle 100 filan yapamam yanı
zamanımı alıyor cunku arada durup mola verıyorum
bır daha yapana kadar zaman gecıyor
o dadedı kı eger duzenlı ve fakat 10 kez bıle yapsan gunluk olarak
mutlak surette sonuc alıcaksın
cunku karnın normalde asla oyle bır hareket yapmıyor
ve kasların hep yaygın bır halde duruyor
hergun 10 tane yaparsan bıle gelısıcek ama 20 yap daha ıyı olur dedı
10 u gecelım bız
gorucez elbet
ama 100 yapsanız 5 gunde gorursunuz-tabı devam etmek sart
ve dedı kı kaslar 4-6 hafta arası guclenır
sonra hergun yapmasan bıle haftada 3-4 kez yap
karnın hep duz kalıcak dogum yaptıgında da sarkmıcak dedı

harika moral verdin canııım kaydirigubbakcemile5 insallah ben yaparım yaaa 20 tane hergün.. demek 4-6 hafta yapmam lazım hergün... harika.... insallah göbüş gider... :Saruboceq:

bu arada bende indirdim ama link veremioruz nası yollarım bilemiyorum özel msj da yollayamıyorum mesaj sayım dolmadıgı icin... isteyen arkadaslar varsa bana mail adreslerini özel msjla yollasınlar ben linki yollayım.. aklıma gelen tek çare bu oldu simdilik...
zemuszemus :hulya:

teşekkür ederim magrenta.perş günü 21i tamamlıyorum bel ve göbekten 2şer cm gitti.ayrıca bacaklarım inceldi kalçam ve göğsüm de dikleşti.cuma ara verip c.tesi bi 21 daha yapcam asıl farkı o zaman göreceğime inanıyorum inşallah.önemli olan azmetmek saat gecenin 4ü ve ben biraz önce sporumu yapıp geldim.bu yaşta şu göbekten kurtulamazsam yaşlanınca asla kurtulamam.hepinize bol sabırlı günler bekliyorum arkadaşlar :bbo:

canım estagfurullah elbette sizler de zayıflarsınız
ve çok güzel oldugunuza da eminim
ama benim gerçek yüzüm ortaya çıktı aklinialirimsmile opuyorumnanaktan
enisteniz icin degil de davetliler icin mi yapıyorum acaba bunca egzersizi
ama napim icim icime sıgmıyor herkes bana bakıcak eminim...
ya canım zaten gelinlik kuması oyle bırsey kı boyle giydigin zaman
hic olmadıgın kadar zayıf ınce narin ve gogusler de bır o kadar kücük görünüyor
ben 85 giyiyorum buna ragmen süytensiz giydim düz gibi göründü gögüslerim
bilmiyorum icine sütyen giyer miyim, gelinligin gögüs kısmında ayrı bır kumas oluyor
onu ayrıca sıkıca tutrutuyorlar bir nevi sütyen gibi ama yine de ic camasırı gıyerım herhalde
karın bolgem daha düzgün olmalı :sm_cool:
çok güzel olmalıyım düğünümde göz kamaştırmalıyım
moon'umun ve kk nın şeker kızları sayesinde o gün çok güzel olacagıma inanıyorum
herkese çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum
akraba kadar yakın ve samimisinizolumunekankayizsmile
canım benim eminim çok güzel olucaksın azimle callana devam eme evlendikten sonra caymak yok devam ediceksin tamammı :)))) bende 80c takıom biraz toparlansa çok memnun mesut olurum valla heryerden verelim inşallah :))))))
teşekkür ederim magrenta.perş günü 21i tamamlıyorum bel ve göbekten 2şer cm gitti.ayrıca bacaklarım inceldi kalçam ve göğsüm de dikleşti.cuma ara verip c.tesi bi 21 daha yapcam asıl farkı o zaman göreceğime inanıyorum inşallah.önemli olan azmetmek saat gecenin 4ü ve ben biraz önce sporumu yapıp geldim.bu yaşta şu göbekten kurtulamazsam yaşlanınca asla kurtulamam.hepinize bol sabırlı günler bekliyorum arkadaşlar :bbo:

oooo şahane az kalmış bende pazardan beri yapıom azimle bende bu sefer 21i görcem inşallah :))))) hergün yapcam diom kendime :) saat kaç olursa olsun 12-1 gibi yatıom zamanım yok demiom zaman yaratıcam ya keyfimden ya uykumdan çalcam dedim bakalım :)

canım estagfurullah elbette sizler de zayıflarsınız
ve çok güzel oldugunuza da eminim
ama benim gerçek yüzüm ortaya çıktı aklinialirimsmile opuyorumnanaktan
enisteniz icin degil de davetliler icin mi yapıyorum acaba bunca egzersizi
ama napim icim icime sıgmıyor herkes bana bakıcak eminim...
ya canım zaten gelinlik kuması oyle bırsey kı boyle giydigin zaman
hic olmadıgın kadar zayıf ınce narin ve gogusler de bır o kadar kücük görünüyor
ben 85 giyiyorum buna ragmen süytensiz giydim düz gibi göründü gögüslerim
bilmiyorum icine sütyen giyer miyim, gelinligin gögüs kısmında ayrı bır kumas oluyor
onu ayrıca sıkıca tutrutuyorlar bir nevi sütyen gibi ama yine de ic camasırı gıyerım herhalde
karın bolgem daha düzgün olmalı :sm_cool:
çok güzel olmalıyım düğünümde göz kamaştırmalıyım
moon'umun ve kk nın şeker kızları sayesinde o gün çok güzel olacagıma inanıyorum
herkese çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum
akraba kadar yakın ve samimisinizolumunekankayizsmile

insallah canim, önce kendi azminle yaparcagina inaniyorum. Sende bu istek olduktan sonra 2010 yazinin en fistik gelini olacaksin bayanssulusmile

hani nasreddin hocanin bir sözü var ese... düsenin halinden ese.. ten düsen anlar diye :))), onun gibi KK da ayni sorunu yasayanlar birbirini buluyor ve belkide yakin arkadaslarimizla bile paylasmadigimiz sorunlarimizi paylasiyoruz buda bizi aile gibi yapiyor olumunekankayizsmile

kızlarrrrr ben geldimmmmmmmmmmm:)))
aylardır başlayayım diyorum 3 gün yapıp bırakıyorum.ama yaz geldi olmıcak böyle dedim ve bugün itibariyle CALL 1 yaptım:)

ay kizlar dublajlivideoyu indirdigimiz sayfadaki en son sayfanin sonunda lila diye bir arkadas resimlerini eklemis 21 ve 36 ders sonraki halini, inanamadim ya göbek sifir.

evet kızlar bende gördüm resmi çok farketmiş gerçekten.ama istikrarlı yapınca cidden inanılmaz farkediyor.geçen sene yaptığımda bende de öleydi.ilk sayfalarda vardı zaten yorumlarım hep.
inş 21 günü tamamlarımda yine aynı formuma kavuşurum:)

Arkadaşlar banada video'ları indirdiğiniz adresi gönderebilirmisiniz, çok sevinirim , sevgilerimle.

kızlarrrrr ben geldimmmmmmmmmmm:)))
aylardır başlayayım diyorum 3 gün yapıp bırakıyorum.ama yaz geldi olmıcak böyle dedim ve bugün itibariyle CALL 1 yaptım:)
hoşgeldin canım bende senin gibiydim bi türlü yapamadım bu sefer azimliyim pazar günü başladım bende tekrar :))))
ay kizlar dublajlivideoyu indirdigimiz sayfadaki en son sayfanin sonunda lila diye bir arkadas resimlerini eklemis 21 ve 36 ders sonraki halini, inanamadim ya göbek sifir.
ayyyy çok meak ettim sende zayıfla damı acaba hemen bakmam lazım

evet fotoğrafları gördüm işe yaramış gerçekten yalnız hatunda zaten göbek problemi varmış oda anca çözülmüş bedne resim çekilsemmi acaba die düşünüom :))))) kızlar yılmak yok hergün bu callan yapılacak ve burdan birbirimizi desteklicez orda süper bir ortam var linkler destek şahane callanın türkçe kitabını bile buldum
google a sende zayıfla callanetics yazın çıkan yerleri okuyun linkten linke girin bi sürü şey var :)

evet fotoğrafları gördüm işe yaramış gerçekten yalnız hatunda zaten göbek problemi varmış oda anca çözülmüş bedne resim çekilsemmi acaba die düşünüom :))))) kızlar yılmak yok hergün bu callan yapılacak ve burdan birbirimizi desteklicez orda süper bir ortam var linkler destek şahane callanın türkçe kitabını bile buldum
google a sende zayıfla callanetics yazın çıkan yerleri okuyun linkten linke girin bi sürü şey var :)

evet sadece göbek var heryeri mankengibi nasil oluyorsa. evet kitabini bende indirdim . Ya evet motivasyona ihtiyacimiz var, özellikle ben cünki bende resim cekiniyorum ama milim fark yok ya sadece hissediyorum güclenmeyi.
birde kitaptaki kanit böülümündeki resimler cok abartili geldi 3,4 derste estetik yaptirmis kadar fark var mümkün degil gibi geldi. yada onlari callan teyze calistiridigi icin 100% dogru yapiyorlar .

hoşgeldin canım bende senin gibiydim bi türlü yapamadım bu sefer azimliyim pazar günü başladım bende tekrar :))))

ayyyy çok meak ettim sende zayıfla damı acaba hemen bakmam lazım
hoşbuldum canım.bende bırakmayı düşünmüom bu sefer ama bakalım:sinifsinif:
bugün 2. yapıcam:)

evet sadece göbek var heryeri mankengibi nasil oluyorsa. evet kitabini bende indirdim . Ya evet motivasyona ihtiyacimiz var, özellikle ben cünki bende resim cekiniyorum ama milim fark yok ya sadece hissediyorum güclenmeyi.
birde kitaptaki kanit böülümündeki resimler cok abartili geldi 3,4 derste estetik yaptirmis kadar fark var mümkün degil gibi geldi. yada onlari callan teyze calistiridigi icin 100% dogru yapiyorlar .

canım sen kaç gün oldu başlayalı.ben daha önce yapmış biri olarak söylüyorum.10 gün bitiminde farkı kendiniz görmeye başlıosunuz.21 bitince herkes görüyor.bu benim hayatımın kurtarıcısı.herkese tavsiye ettim çevremdeki.hatta kilo aldığımda korkmadım nasılsa call teyzeyle zayıflıom die:emir_bebek:

hoşbuldum canım.bende bırakmayı düşünmüom bu sefer ama bakalım:sinifsinif:
bugün 2. yapıcam:)

canım sen kaç gün oldu başlayalı.ben daha önce yapmış biri olarak söylüyorum.10 gün bitiminde farkı kendiniz görmeye başlıosunuz.21 bitince herkes görüyor.bu benim hayatımın kurtarıcısı.herkese tavsiye ettim çevremdeki.hatta kilo aldığımda korkmadım nasılsa call teyzeyle zayıflıom die:emir_bebek:

bugün 9 yada 10 cu ders emin degilim...

ben ilk defa yapıcam kızzllar yarından baslıyorum...
sormak istedigim sey, öncelikle 10 saatlik olanı yapıcam degil mi? pekii bu 10 günün ilk 6gününden sonra bigün ara verip sonra devam mı etmeliyim 10 günü tamamladıktan sonra, yani aradan 4 gün sonra da, 21 saatlik callan'a mı baslamalıyım?
10 saatlikle 21 saatlik arasında yine 1 gün ara vermeli miyim?
hadi bakalım bismillah diyelim yarından inşallah..

X