Çatlaklar Catlaklarim, DERMAROLLER, kollajen ve benim savasim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Sizce bu konuda verilen bilgiler yeterli mi ???

• EVET

OY: 24 82,8%
  • HAYIR

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29
bende az önce dermatoloğu aradım ve anlımda hafif çukurlar ve yüzümde benler olduğunu söyledim hangi işlemin uygulanması gerektiğini sordum dermaroller uygularız dedi yüzdeki çukurları giderme derecesi ne kadar aralık 12 ye randevu aldım kaç seans süreceğini sordum görmem gerek ama 4-5 seansla biter dedi yüzdeki çukurlar için kullanan varmı yada kendimmi alıp uygulamalıyım bu dermaroller???

bende az önce dermatoloğu aradım ve anlımda hafif çukurlar ve yüzümde benler olduğunu söyledim hangi işlemin uygulanması gerektiğini sordum dermaroller uygularız dedi yüzdeki çukurları giderme derecesi ne kadar aralık 12 ye randevu aldım kaç seans süreceğini sordum görmem gerek ama 4-5 seansla biter dedi yüzdeki çukurlar için kullanan varmı yada kendimmi alıp uygulamalıyım bu dermaroller???

satin alsan ve kendin yapsan daha mantikli bence, cunku arasira mecbursun dermaroller kullanmaya,, ben ayda bi kere yapiyorum kendime,,,

herkese merhaba

uzun zamandır topiğin takipçisiyim. kolajen ve dermoroller muhteşiem iklisini denicem. gamzecim bu arada çok teşekkürler emeğin için. bende hydroderma collagen aldım eczaneden. marine collagen diyor benimkinde.. 43 sayfayıda tek tek okudum. bi sayfada marine kollajen dermorollerle kullanmayın demişsiniz sanki ama sonra masör de marine collajen i daha iyi dir mi demiş. anlayamadım bunu. bide temiz kolajjen dediğiniz nedir?. marien collajen deniz ürünlerinden elde edilen bi tür mü? internette çok aradım ama bu çeşit bir ayrıma rastlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum. çöpe atmak ta istemiyorum:44:

herkese merhaba

uzun zamandır topiğin takipçisiyim. kolajen ve dermoroller muhteşiem iklisini denicem. gamzecim bu arada çok teşekkürler emeğin için. bende hydroderma collagen aldım eczaneden. marine collagen diyor benimkinde.. 43 sayfayıda tek tek okudum. bi sayfada marine kollajen dermorollerle kullanmayın demişsiniz sanki ama sonra masör de marine collajen i daha iyi dir mi demiş. anlayamadım bunu. bide temiz kolajjen dediğiniz nedir?. marien collajen deniz ürünlerinden elde edilen bi tür mü? internette çok aradım ama bu çeşit bir ayrıma rastlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum. çöpe atmak ta istemiyorum:44:

merhaba canim,
marine kolojen evet deniz urunu, ben kendi fikrimi yazmistim, sonra masore sordugumda bana daha etkili oldugunu soylemisti... ama ben hayla temiz kolojen kullaniyorum,, ve ben cok memnunum,,, kolojeni ben yuzume ve dokoltemede suruyorum haftada bi kere :))))
bi basla,,, sonra tecrubelerini yaz... benim gercekten karnim cok topladi,,, cok derecede,,, ama oylede boylede ameliyata gidiyorum ocak ayinda... yirtik var diye,, direk plastik yatiracam,, karnim cok sarkik- deri fazlaligi var...

merhaba canim,
marine kolojen evet deniz urunu, ben kendi fikrimi yazmistim, sonra masore sordugumda bana daha etkili oldugunu soylemisti... ama ben hayla temiz kolojen kullaniyorum,, ve ben cok memnunum,,, kolojeni ben yuzume ve dokoltemede suruyorum haftada bi kere :))))
bi basla,,, sonra tecrubelerini yaz... benim gercekten karnim cok topladi,,, cok derecede,,, ama oylede boylede ameliyata gidiyorum ocak ayinda... yirtik var diye,, direk plastik yatiracam,, karnim cok sarkik- deri fazlaligi var...

gamzecim ameliyat için çok geçmiş olsun diyorum şimdiden. ama yine de üzülme. daha sağlıklı olucaksın çünkü. neticede azminle çok güzel şeyler başardın ve bir çok insana da umut oldun. bundan daha güzel bişey olabilir mi:KK3: şimdiden acil şifalar diliyorum.

bide gamze bi sorum daha olucak sana izninle. benim yaşım 28. bekarım ve doğum yapmadım. ergenlikten kalan çatlaklarım için kullanıcam. çok derin değiller ama diz arkasında filan oldukça belirgin ve beyazlar. backların iç kısımlarındada kısmen ver. sence kaç mm dermaroller kullanmalıyım? senin fikrin nedir?

bide gamze bi sorum daha olucak sana izninle. benim yaşım 28. bekarım ve doğum yapmadım. ergenlikten kalan çatlaklarım için kullanıcam. çok derin değiller ama diz arkasında filan oldukça belirgin ve beyazlar. backların iç kısımlarındada kısmen ver. sence kaç mm dermaroller kullanmalıyım? senin fikrin nedir?

canim, benim ki 2,5mm . ama bazi arkadaslar 2mm yeterli oldugunu yaziyor.... benim eski catlaklarda hafifledi.... bence daha iyi gecti desem yerinde,, :KK1:

bende aldım bugun.. 540 iğneli titanyum.....0.5 mm... ama 125 lira para verdim:) kaliteli olsun diye düşündüm aklımca:) ama araştırmalarım sonucunda... yüz için 0.5 mm öneriliyor... 40 yaşına doğru yüksek mm ler kullanılmalı dedi kadın bana... 2 mm yüz için çok fazlaymış... ben bugün başlayacağım.. ardından da e vitamini kapSÜLÜ SÜRECEĞİM... aslında a vitamini sürecektim ama.. bununla ilgili tatmin edici bir bilgiye rastlamadım.......bakalım paylaşırım sonuçları... inşallah benim yüzüm için de""""" aaaaaaaa yaşını hiç göstermiooosuuuunnn DERLER:) sevgiler....

gamze cevabını bekliyorum.dermaroller yapalı 2 hafta oldu ve kararma geçmedi. önceki yaptıklarımda 1 hafta sonra izi kalmıyordu. ama bu sonuncu da 2 hafta oldu hala o bölgenin rengi kara. seninde bu şekilde kararma oluyor mu ve ne kadar sürede geçiyor. ne yapmam lazım. cevap yazarsan çok sevinecem canım

Merhaba kizlar . Uzun zamandir size yazámadim. Cok ozur diliyorum. Ama zamanim ve sifrem yoktu ... Ama yaziyorum..
Ikinci hamileligimden sonra karnimda resmen tabak seklinde cukur vardi . Ve cerrah karnimda fitik oldugunu ve gobek kaslarimin yirtik oldugunu soylemisti ... Ben cok tedirgindim.. Ve yaptim.. Ameliyat oldum, estetik cerrahina gittim ve icimi diktiler ve estetik oldum, karnimi gerdirdim. Ama ameliyattan once karnim gercekten guzeldi , onceye gore harika bi sonucum vardi. Yani saglik sorunum olmasaydi, asla ameliyat olmazdim...

Ya canim ben anlamafim, ne oldu sana ??? Anlat bi bastan , suan nedurumdasin ??

gamze cevabını bekliyorum.dermaroller yapalı 2 hafta oldu ve kararma geçmedi. önceki yaptıklarımda 1 hafta sonra izi kalmıyordu. ama bu sonuncu da 2 hafta oldu hala o bölgenin rengi kara. seninde bu şekilde kararma oluyor mu ve ne kadar sürede geçiyor. ne yapmam lazım. cevap yazarsan çok sevinecem canım

canim ben internetten baktim dermarollere. Originali sadece 0,2 mm. Sence catlaklar icin faydasi olurmu ? Yoksa baska siteleriden 2,00 mm olanini mi almam gerek ??

X