Çatlaklar Catlaklarim, DERMAROLLER, kollajen ve benim savasim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Sizce bu konuda verilen bilgiler yeterli mi ???

• EVET

OY: 24 82,8%
  • HAYIR

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29
Valla ben oyle bisi hic duymadim.. arkadas acaba hangi mm´lik dermaroller aldi ? yada cok mu bastirdi ? bilemiyorum ki.... nasil kullandi.. gelse bi aydinlatsa bizi.... cunku bende hic kararma olmadi
:26:

Valla ben oyle bisi hic duymadim.. arkadas acaba hangi mm´lik dermaroller aldi ? yada cok mu bastirdi ? bilemiyorum ki.... nasil kullandi.. gelse bi aydinlatsa bizi.... cunku bende hic kararma olmadi
:26:

bi kaç kişiden daha duydumda ondan acaba ya düştüm yakında kullanmaya başlıcam da senin dermarollerın nasıl dı nasıl kullandın acaba:26:

merhaba gamzeskk bi yer buldum orda da dermaroller ile tedavi yapıyolarmış benim kollarımda çatlaklar warya acaba deilk olur mu kollarımda çünkü benim cildim çok hassas.

merhaba gamzeskk bi yer buldum orda da dermaroller ile tedavi yapıyolarmış benim kollarımda çatlaklar warya acaba deilk olur mu kollarımda çünkü benim cildim çok hassas.

yanlis yonlendirmek istemem seni,, ama gorunmez bi yerde denesen.. ne bilim ben.. ben bastirdim bastirdim bisi olmadi.. acaba kalite ile ilgili olan bisi mi bu ? bende ne kararma nede deliklesme oldu.

gamzesk okudumda inanamadım gerçekten geçer mi diye bacagında hiç çatlak var mıydı ve bu yaptığın tedaviyle sonuç aldın mı lütfen cevap ver

gamzesk okudumda inanamadım gerçekten geçer mi diye bacagında hiç çatlak var mıydı ve bu yaptığın tedaviyle sonuç aldın mı lütfen cevap ver

Canim, tamami ile gecti demiyorum.. Ama daha az gorunuyor. Ve karnim cok berantti benim onceden. Ama tedaviden sonra daha iyi oldu, ben suan karin germe ameliyati oldum. Ve ister inan ister inanma karnim yine catladi, derimin kalitesi cok kotu. Ondan geri donecem bu tedavime,

gamzecim bnm sorunum sadece bacaklarda.sen galiba yurtdışındasın yanlış hatırlamıyosam sen arştır ama bildim kadarıyla karındaki çatlakları yok edebiliyolar ama ameliyatla galiba germe ameliytıydı ama sende neden ters etki yaptı bilemiyorum tv programına çıkan bi doktor söylemişti çünkü.inş. tedavin iyi geçer

gamzecim bnm sorunum sadece bacaklarda.sen galiba yurtdışındasın yanlış hatırlamıyosam sen arştır ama bildim kadarıyla karındaki çatlakları yok edebiliyolar ama ameliyatla galiba germe ameliytıydı ama sende neden ters etki yaptı bilemiyorum tv programına çıkan bi doktor söylemişti çünkü.inş. tedavin iyi geçer

ben aslinda karnimi hic gerdirtmek isteiyorum,, fazla konusuyorum,, gaza gelirdim, ama cesur degildim... neyse benim ic kaslarim yirtilmis ve karnimda fitik vardi, bu yuzden ameliyat olma karari aldim.... ve actirmisken estetik ameliyati yaptirim dedim,, eee, gitttiik, yattik bicak altina.... doktorlar,hemsireler super.. sargiyi actiktan sonra. ben yarayi gorunce. bi safram dondu ki,, anlatamam,, zaten beni kan tutar, dusun yani,, eve geldim,.. doktorun dediklerini yaptim,, ve 2 hafta sonra dik yurumeye basladim.... inanilmaz cekiyordu karnim.. ve oylede uyumaya calisiyordum.. hani yuzunu yikarsin , ve krem surmezsen ceker ya.. oyle bisi ama dahada dehset.... neyse.. ben bu ameliyattan sonra anladim ki.. benim derimin kalitesi 0, yani yagsiz mi ne.. bende anlamadim... karnimda ki deri fazlaligi gitti. cok bozuk derimide kestiler , yani yirtik olani aldilar,. biraz biraktilar, bende o kadar heyecanliyim ki, anlatamam... sonra karnimi derisi fecii bi sekilde agrimaya basladi.. ve sonra bi bakinim dedim,,, ve resmen karnim kucuk cizgiler ile dolu,, yirtik yirtik.... artik kafama takmamaya calisiyorum, esim beni boylede seviyor,,, bi zaman gecsin, karnimin agrilari gecsin,, ben kendi tedavime devam,,, benim yirtikarim gecti yazmadim,, - cekti,, toparladi, doldu, yani daha fazla goze batmiyor.. ben bi tedaviye daha basladim, laser ile. ve o gunden bugune gercekten ameliyat izim toparladi,,, yumusadi,,, daha iyi,,, suan turkiyedeyim tatil yapiyorum,, dondugumde geri devam laser tedavisine..

benim bacaklardaki toparladilar,, burusuk burusuk durmuyorlar,,, ama aslinda bu tatil bolgelerinde insanin bi moreli duzeliyor ki, anlatamam, herkez catlak dolu, karin, gogus, bacaklar, kolllar,,,

benim bacaklardaki toparladilar,, burusuk burusuk durmuyorlar,,, ama aslinda bu tatil bolgelerinde insanin bi moreli duzeliyor ki, anlatamam, herkez catlak dolu, karin, gogus, bacaklar, kolllar,,,

canım bnm annemn bacagında yok hatta dogum yaptıgı halde karnında azcık tek çizgi var.ben daha 20 yasındayım bilyorum bnm arkadaslarımdada var ama bu işler takıntı meselesi bn çok sorun yapıyorum bazı insanlar umursamıyo ben artık denize girmek istemiyorum yüzme en sevdm şey oldugu halde

dermoroller yaptıran var mı acaba?sonuçları nasıl oldu?araştırdım kadarıyla güzel şeyler duyuyorum da

ben dermarollerden cok memnundum... bu ameliyat sonra surec gecsin, yine baslayacagim... ben sahsen cok memnunum. ama canim takinti yapma,, kafani yorma.... ben artik yormamamaya calisiyorum, esim beni boylede seviyor.. :KK9:

takıntıyı aştı artık benimki gece gündüz aklımda suratm hep asık çok mutsuzum derslremide etkiliyo çalışamıyorum devamlı aklımda

3 haftadır bişeye başladım kahve limon yapanlar çok işe yaradığını söylüyo ama uzun zamn gerekli geçsinde artk zaman bekleriz

ben dermarollerden cok memnundum... bu ameliyat sonra surec gecsin, yine baslayacagim... ben sahsen cok memnunum. ama canim takinti yapma,, kafani yorma.... ben artik yormamamaya calisiyorum, esim beni boylede seviyor.. :KK9:

gamzesk malesef burda dermorol yapan 5 yer buldum ve 4 ü bacaga yapmadıkların yada işe yarama oranının az oldugunu söyledi.sadece 1 i doktorun görmesi gerektiğini söyledi ama gitmeye korkuyorum oda bişey yapamam derse tekrar yıklmak istemiyorum.gencim ama zaman kaybetmekte istemiyorum.her duydum yönteme hevesleniyorum sonra tekrar yıkılıyorum

Eki Görüntüle 198749

bronzlastikca daha az gorunuyor,,, haftaya tripollara basliyoruummmmm :KK33: umarim, gorunum daha super olur.. evet biraz karnim hafif cikik disari dogru, ama benim karnim kiz´kende boyledi, onuda duzeltirim sporla ancak... ama zoru basardim,:KK24:

gamze hnm ınanın cok farketmıs ve bızlerede umut oldunuz, ne kadar zaman aldı bu duzelme? ayrıca 2mm lık dermoroller mı kullanmıstınız? 45 yasındayım ve karnımda oldugu gıbı bacaklarımın ustundede var..

gamze fotolarına tekrar tekra bakıyorumda gerçkten göbeğinde degşme var acaba bacagınıda çektin mi?çektiysen onuda koysan

Kizlar ister dermaroller olsun ister baska birsey, arastirmaya ve denemeye devam..en etkili tedaviyi bulana kadar devam.ben de doktorlarin"cozumu yok"demesinden umutsuzlanarak herseyi yarida biraktim ve arastirmayi kestim ama asil gercek,cozumunun olmamasinin imkansiz oldugudur bence. Mantikli olun..evet henuz bulamadik tam bir bilesen ama dogada inanin herseyin cozumu var. Ayrica bu bir sektor ve buyuk bir rant var. Kozmetik sektoru,ilac sektoru,yok lazerdi yok karboksiterapiydi teknolojik tedavi yontemleri...buyuk bir rant var bu konuda. Birisi ciksa sunu buldum dese tedavi etse kolayca,adami oldururler bile. Daha once ornekleri sabittir.. bu yuzden birden tedavi edicek birseyle cikip sektoru baltalayamiyor kimse. Sakin umutsuz olmayin. Ben de suanda microroller deniyorum. Ama uygun krem ve karisim konusunda emin degilim.yurtdisindan haber bekliyorum bir bitkisel karisimla ilgili.sizinle paylasirim. Ama suanda kullandigim bir karisim var.iyi gelecegini gozlemliyorum.icinde sari kantaron bitkisi de var.yagi degil ama.sadece bir kez kullandigim icin sizi yaniltmak istemem. Tek soyleyecegim,asla bunun cozumu olmadigina inanmayin..

X