Çatlaklar Catlaklarim, DERMAROLLER, kollajen ve benim savasim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Sizce bu konuda verilen bilgiler yeterli mi ???

• EVET

OY: 24 82,8%
  • HAYIR

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29
merhaba arkadaşlar bende dermaroller tedavisine başlayacağım. sonrasında prp uygulacak fakat hangi yağları yada kremleri süreyım tam emin değilim

Gamze hanım nerelerdesiniz?çok çok tsk ederim bilgileriniz için.çok sağol.son durumunuz nasıl?çok merak ediyorum sizi.keşke herkes sizin gibi güzellik sırlarını paylassa..

Konuya söyle bir hortttt cekeyim önce :)
Cok tesekkür ederim Gamze hanim. Ben de buradaki bilgilere ve fotograflara bakarak dermaroller kullanmaya basladim, ayni zamanda spora da basladim. Umarim ben de buradaki gibi güzel sonuclar alirim.

bende aldım bugun.. 540 iğneli titanyum.....0.5 mm... ama 125 lira para verdim:) kaliteli olsun diye düşündüm aklımca:) ama araştırmalarım sonucunda... yüz için 0.5 mm öneriliyor... 40 yaşına doğru yüksek mm ler kullanılmalı dedi kadın bana... 2 mm yüz için çok fazlaymış... ben bugün başlayacağım.. ardından da e vitamini kapSÜLÜ SÜRECEĞİM... aslında a vitamini sürecektim ama.. bununla ilgili tatmin edici bir bilgiye rastlamadım.......bakalım paylaşırım sonuçları... inşallah benim yüzüm için de""""" aaaaaaaa yaşını hiç göstermiooosuuuunnn DERLER:) sevgiler....
Vitaminlerle dermaroller yaptınız mı acaba?

X