ÇATLATMA İĞNESİ İLİŞKİ GÜNLERİ HK

Oyle dusunme idrarda hemen cikmiyo önce kanda sonra idrarda cikiyor.

Bilmiyorum ama karnım belim ağrıyor gerçi bir kaç gündür ağrıyor ama adet oldum olcam gibi hissediyorum. Sende var mı ağrı filan
Bende birtek kasik agrisi oldu dün gecti hemen goguslerim cook agriodu azaldi oda

Benmde agrio hep belirtiler ayni bndede adet oncesi olurdu bakalm hayrlisi

Benmde agrio hep belirtiler ayni bndede adet oncesi olurdu bakalm hayrlisi
Valla benim geçen ay adet çok şaştı ama 7 si olarak görünüyor şu an bat. Değişik olarak ki onuda ilaç ve iğneye bağlıyorum gaz sancısı ve akıntı var biraz ama işte bugün iğne günü hariç 13. Gün negatif olunca modum düştü

Valla benim geçen ay adet çok şaştı ama 7 si olarak görünüyor şu an bat. Değişik olarak ki onuda ilaç ve iğneye bağlıyorum gaz sancısı ve akıntı var biraz ama işte bugün iğne günü hariç 13. Gün negatif olunca modum düştü
Bnce dusurme bekleyelm bakalm

Insallah olur cnm yinefe

Sana kan sulandırıcı ve bebeğin olma ihtimaline karşı tutunması için ilaç vermedi mi sanki daha önce vermişti diye konuştuk sanıyorum yada öyle hatırladım canım
Progestan 200 mg yazdi cnm sadece somrada gerej yok kullanma dedi

Canım ben erken gebelik testi yaptım yarın adet günüm zaten kocaman bir negatif malesef tutmadı bende sende tutmuştur umarım
Canım ben kan testi verdim saglik ocaginda cuma cikcakmis sonucu neden kan vermedin ben erken gebelik testine pek inanmiuorum

X