Çatlatma iğnesinden 10 gün sonra hcg

:KK6:

Canım bide bana tedaviye başlamadan önce glifor diye seker hastalarının kullandıgı bı ılac kullandım direncimin düşmesi için bunu söylemeyi unutmusum sana böyle bir hap verdimi?

Evet canim verdi benimki de glikofhen 850 mg ama icemiyorum ki onu :KK43: onun yerine inofolic iciyorum onuda devlet odemiyo :KK43: ama ramazandan sonra duzgun kullanicam o seker ilaclarini ondan sonra da olmazsa asilama yada tupbebek ..

hekjese merhaba;
artik her okunun altina yazar oldum benimde bugün catlatma ignesinden sonra 9.günum 27 eylülde vuruldum evde test yapmaya korkuyorum ignenin etkisinden pozitif cikicak diye en erken cuma yaptirayim diorum kan testini ama zamn gecmio bi turlu:KK43: Yinede RABBIM'e şükürler olsun bana bu heyecanı yaşattigi icin O'nun ol dmesi yeterli ol de olsun YARABBIM..Bizi mucizelerinle müjdelendir bu mübarek günlerde..

hekjese merhaba;
artik her okunun altina yazar oldum benimde bugün catlatma ignesinden sonra 9.günum 27 eylülde vuruldum evde test yapmaya korkuyorum ignenin etkisinden pozitif cikicak diye en erken cuma yaptirayim diorum kan testini ama zamn gecmio bi turlu:KK43: Yinede RABBIM'e şükürler olsun bana bu heyecanı yaşattigi icin O'nun ol dmesi yeterli ol de olsun YARABBIM..Bizi mucizelerinle müjdelendir bu mübarek günlerde..
Igneden 12 gun gecmeden test yaptirma arkadasimm yalanci pozitif gorursen sonra uzulursun. Insallah tutmustur bebegin

Kizlar merhaba bi kac yere yazdim ama cvp alamadim. Ben dun catlama ignemi yaptim. Ama ne agri ne sanci ne bisey tik yok... acaba catlamadimi yaww. Dun ve bugun ovulaston testi pozitifti. Hatta gebelik testi yaptim o da pozitifti. Ignenin etkisiyle oldugunu biliyorum ama bu denemek istedim :KK66:)
simdi bu catlama ignesi yumurtayi catlatinca agri yapar mi yapmaz mi. Eger yapiyosa catlatmadi demektir. Kiste donusmesinden cok korkuyorum

hekjese merhaba;
Cnm ignenin etkisi hemen basliyo ben igneden sonra aksamina test yaptim pozitifti. Benim doktorum 10 gun sonra yaptir kanda cikar dedi. 10 gun olduysa yaptir kan testi bence

bide ben 27 snde igne oldum 28 ilk iliski oldu ama ben 29 ndan basliorum saymaya yani aslinda bugun ignenin 10. ilk iliskinin 9. günü oluo bugun ignenin etkiside olsa idrar testi alip yapicm:)

bide ben 27 snde igne oldum 28 ilk iliski oldu ama ben 29 ndan basliorum saymaya yani aslinda bugun ignenin 10. ilk iliskinin 9. günü oluo bugun ignenin etkiside olsa idrar testi alip yapicm:)
direk kan da verebilirsin cnm doktor baa 10.gun kan ver eger veremezsen 16.gun idrar ver dedi. Sonucu yaz mutlaka

N nisandains canim dr 14.günde kan vermen lazim demisti benim daha 9.günüm bu aksam evde yapicam cumada kan vericem yazarim sonucu:)

bende sabirsizlaniorum ama çokta heycanli degilim RABBIM bilir en dogrusunu hakkimizda hayrlisi N nisandains sen ne durumdasin:)

bende dayanamayip evde test yaptim sonuç negatif bide ignenin etkisinden pozitif cikiyor diyorlardı:)onun etkisiyle bile pozitif çikmadi cumartesi kan testi yapicam pozitif çikacagindan degilde iste dr istedigi icin sağlık olsun olmadysa bile vakti var demekki MEVLAM'dan hayrlısı..RABBIM çok büyük bizim icin en dogrusunu en hayırlısını ancak O bilir..Ol de olsun YARABBIM..

Kızlar ben iğne olmadım doktor yumurtalar çatlamaya başlamış dedi o günden 13 gün sonra test yaptırdım 1.4 çıktı :KK43:

Bugün asilamamin 12.gunu kan testi yaptirdum bhcg 1.0 çıktı yani hamile değilim

Bugün asilamamin 12.gunu kan testi yaptirdum bhcg 1.0 çıktı yani hamile değilim

Arkadaşım evet degerin düşuk gibi ama bence 2 gün sonra tekrarla testo bence gerći doktorunla görüştnmü bilmiyorum ama hep ısrarla en erken 14.gün yaptirin diyorlar..Sikma canını olurmu herşey nasip kısmet RABBIM tez vakitte nasip etsin İNŞALLAH..

Arkadaşım evet degerin düşuk gibi ama bence 2 gün sonra tekrarla testo bence gerći doktorunla görüştnmü bilmiyorum ama hep ısrarla en erken 14.gün yaptirin diyorlar..Sikma canını olurmu herşey nasip kısmet RABBIM tez vakitte nasip etsin İNŞALLAH..
Daha ilk aşilamada hevesim kırıldı bilmiyorum ki doktorum 16.gun yapacam dedi ona kadar bişey yaptırmam galiba

Merhaba ovitrelle catlatma ignesinden sonra belirtisi olmadan hamile kalan varmi lutfen yazarmisiniz

X