Çatlatma iğnesinden 10 gün sonra hcg

Merhaba arkadaşlar 17 sinde klomen kullandım 5 gun boyunca ve bende 25 ekimde catlatma ıgnemi göbek ten kendim vurdum.doktor 1 gun sonra ve takriben 2 kez 2 gün arayla ilişki verdi.simdi ıgnemi 10.günü ve beklemedeyim.insallah hepimiz en kisa zamanda hayırlı haberler aliriz kızlar gelişmeleri yazalım burdan hep:KK16::KK69::KK3:

Inşallah cnm benimde 3cu iğnem perşembe doktor verecek 3tane yumurtam varmis ama catlamamis bakalim bu sefer olur inşallah

mrb arkadaşlar.. ben de ıkı aydır klomen kullanıyorum ancak ilk kez iğne oldum. ilkınde adetin 5.gününden 9una kullanmıştım bir gün sonra kontrole gittiğimde 27mm olduğu için iğne yapmamıştı dr.m.. bu ay ise adetin 3. ve 7.günleri kullandım kontrolde yumurta 21mm idi ve o gün iğne oldum..bugün 9. gün.. akıntım var ara ara vede kasık ağrılarım..bunlar normal midir ?

mrb arkadaşlar.. ben de ıkı aydır klomen kullanıyorum ancak ilk kez iğne oldum. ilkınde adetin 5.gününden 9una kullanmıştım bir gün sonra kontrole gittiğimde 27mm olduğu için iğne yapmamıştı dr.m.. bu ay ise adetin 3. ve 7.günleri kullandım kontrolde yumurta 21mm idi ve o gün iğne oldum..bugün 9. gün.. akıntım var ara ara vede kasık ağrılarım..bunlar normal midir ?
benim de kasık ağrılarım var ilk iğnem sanırım bu ağrılarımız iğneden canım

mrb. Ben 21 Kasım da çatlatma iğnesi vuruldum. Sonra adetim 1 gün gecikti ama dayanamayayıp kan tahlili yaptırdım çatlatmadan sonra 20. güne denk geliyor beta hcg : 135,3 çıktı , 22. gün tekrar baktırdım beta hcg: 346,5 çıktı. sizcede normal midir bu durum kafam karıştı :KK51::KK51: ( yanlış sayfaya yazdıysam kusura bakmayın çok yeniyim burada nereye yazcamı bilemedim :KK22:)

Ben 10 . günde yaptırdım ve 8.47 çıktı bide pazartesi yaptırıyım isytiyorum inşallah değer düşmez allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Selam benim bu ay ilk klomen tedavim yapıldı.ve ovitrel çatlatma iğneside yapıldı bugün iğneden sonra 13.gün.test yapsam belli olurmu acaba.
Olur tabi canım yaptır

X