çatlatma iğnesinden sonraki bebekler erkekmiş...

bu kızı olan arkadaşlara sormak lazım ilk ilişki ne zaman 36.saat evveldenmi diye.

arkadaşlar bende çatlatma ipnesi yaptırmak istiyorum erkek bebek için banada yardımcı olurmusunuz mesela o doktorun ismini verirseniz çok sevinirim

Kzılar merhaba bende klomen+ çat iğnesi oldum ,sağda 1 tane solda 2 tane yum vardı, çat iğnesi olmadan bir gün önce doktor sağdaki yum çatlamak üzere dedi, soldaki yumlar 18 mm idi. Ertesi günü oldum çat iğnesi ve sağdaki çatlamıştı zaten kendiliğinden , soldakileri çatlatmak için oldum.Ertesi günde yani iğneden 36 saat sonra ilk ilişki, ertesi günü ikinci ilişki, bir gün ara verdik 3. ilişki oldu.

Şu an 13 haftalık hamişim, 1. haftada doktor erkeğe benziyor dedi.

Ben sağdaki yumdan hamiş kalmışım, yani sağdaki yum çatladıktan 48 saat sonra ilk ilişki olmuş oldu, zaten spermler yumurtaya ulaştığında döllendiğinde diğer spermler içeri giremiyor,

Bu teze göre ben sağdan,çat iğnesinden 48 saat sonra,ve ilk ilişkiden hamile kalmış oluyorum.

Cinsiyeti netleşince yazarım size buradan :)

Benim 3 tane yum olduğu ve farklı büyüklüklerde olduğu ,farklı zamanlarda çatladığı ve 3 ilişki olduğu için ben emin değildim hangisinden olduğuna.Tek yumurtam ve tek ilişkim olsaydı başında evet şundan oldu şu derdim ama karışık benimki biraz anlatabildimmi açıklayayıcı olarak bilemiyorum:)

Yalnız şu var
- shettless methodu
Bına göre % 95 tutuğu söyleniyor, yum günü yada sonrası yani yum çatladıktan sonra ilişkilerden erkek olma olasılığı çok fazlaymış, eğer yum çatlamadan önce olursada tam tersi kız olma şansı çok yüksekmiş.
-Erkekteki sperm sayısı bence çok önemli, ne kadar çok olursa o kadar içinde Y kromozomu fazla olur ve şans artar. Bunun içind eerkeğin beslenmesi takviye vitaminler alması, en önemlisi keçiboynuzu pekmezi veya kürü
-Yum takibi çok önemli, en azından ne zaman çatladığını yada çatlayacağını bilmek
-İlişki öncesi erkeğin sadece o bölgesine soğuk duş uygulaması ( sperm hareketliliğini ve canlılığını artırmak için)
-Erkeğin dinlenmiş ve dinç olması ( çok öenmli buda sperm hareketliliği için)
-Erkeğin Sert bir nescafe içmesi
- Kadınlar için ne önemlisi Vajinal bir bakteri nefeksiyon mantar olmaması, bunun için muhakkak doktora gidip kontrol ettirirn, ve mantar için hap, vajinal fitil,genel spektrumlu antibiyotik için (vücuttaki mantarı bakteriyi enfeksiyonu yok etmesi için)
-Erkeğin en az 3-4 günlük cinsel perhiz uygulaması ( Y lerin çoğalması için)
-Vajinal duşa ben sıcak bakmıyorum hatta hem hamile kalma şansını azaltıyor hemde PH dengesini bozuyor
-en önemli şeylerden bir taneside Namaz kılın ve dua edin Allahtan isteyin kalpten isteyin O herşeye sahip olan ve verendir.
- Birde en az 2-3 ay önceden bir beslenme prpgramı, bol bol kırmızı et, muz, yumurta ,yani protein,potasyum ağırlıklı beslenin, patates, mısır kayısı hurma yiyin
- ve ister eğnece için ister inanın takvimler var, bence içinizd ekalmasın onlarada bakın deneyin ama sadece onlarla yola çıkmayın

benim tavsiye edebileceğim şeyler bunlar şimdilik aklıma gelirse yazarım muhakkak.Sağlıcakla kalın ,

şu vajinal duş olayını ben de kafama taktım..ben kız bebek için sirkeli suyu biliorum ama sperm kalitsini bozmaz mı sirke?Allah korusun sonra bebekte bi eksiklik,bi sakatlık yaratmaz mı?sirkenin sperm öldürücü bi etkisi de var diye biiyorum...

merhaba arkadaşlar.bende daha önce çatlatma iğnesi oldum fakat sonuç ne yazıkki olumsuz.bu ayda tekrar olucam.fakat anlamadığım şu,zaten doktor iğneyi vuduktan sonra 12. saat 36.saat ve adet dönemine kadarda gün aşırı ilişki önermişti bana..yani biz cinsiyeti konuşmadık hiç.yani cinsiyetin belli olmasının saatle falan alakalı olması bana garip geldi...cinsiyet sonuçta sprem kromozomlarıyla alakalı bir durum..zaten benim için cinsiyetin hiç önemi yok,birçok sağlıksız gebelik haberi duyduğum şu günlerde sağlıklı bir bebeğimin olması herşeyden önemli,heleki uzun süredir beklememim ardından...

merhaba arkadaşlar.bende daha önce çatlatma iğnesi oldum fakat sonuç ne yazıkki olumsuz.bu ayda tekrar olucam.fakat anlamadığım şu,zaten doktor iğneyi vuduktan sonra 12. saat 36.saat ve adet dönemine kadarda gün aşırı ilişki önermişti bana..yani biz cinsiyeti konuşmadık hiç.yani cinsiyetin belli olmasının saatle falan alakalı olması bana garip geldi...cinsiyet sonuçta sprem kromozomlarıyla alakalı bir durum..zaten benim için cinsiyetin hiç önemi yok,birçok sağlıksız gebelik haberi duyduğum şu günlerde sağlıklı bir bebeğimin olması herşeyden önemli,heleki uzun süredir beklememim ardından...
Canım Yumun çatlama anı çok önemli erkek bebek için, genelde 36 saat sonra çatladığını söylüyor doktorlar iğne vurulduktan sonra. Yumurtanın ömrü 24 yada en fazla 48 saattir.Yum çatladıktan sonra ilişki olduğunda Y kromozomları hızlı fakat çok çabuk öldüklerinden ne kadar çabuk yumurtaya ulaşırlarsa o kadar erkek olma ihtimali fazla olur. X ler daha yavaş fakat daha uzun yaşadıklarından 3 veya 5 gün bile kalabilir ve yumurtayı döller.Bu sebeple bebek kız olur.Eğer yumurta çatlamadan önce ilişkiye girilirse genelede bebekelr kız olur, shettlese göre yum çatladıktan sonra ilişki olursa bebek erkek olur.Tabiiki % 100 değil ama şansımızı artırmak için denediğimiz bir yöntem

Vajinal duşa gelince bence onun yerine doktorla görüşüp varsa herhangi bir enfeksiyon mantar veya koku akıntı tarzında bişey varsa , fitil hap istenirse daha doğru olur.Hem sağlık açısından hem alkali açısından.

Hamile kalmayı engellediği için önerilmiyor kesinlikle hemde ph dengesini bozduğu için tehlikeli.

ya nolur yazın bende merak edıyom bende oglumun olmasını ıstıyom deneyıpde bısey olanlar varmııııııı

Canım benim çatlatma iğnesi konsunda ben de kararsızım.arkadaşım aşılama yaptırmıştı.doktor aşılaamayı 38.saatte yapmış aama kızı olacakmış....8,5 aylık hamile

arkadaşlar merhaba,benim kuzenim ve eşi 5 yıl korunmasız ikinci bebek yapamayınca dr gitti doktor ilk çocuğun ne demiş kızım var deyince dr gel sana bir oğlan ayarlayalım demiş ve yumurta takibi yapmış yumurtaları çok iyi geliştiği için çatlatma iğnesine gerek yok demiş yum yeterli büyüklüğe erişince gün ve saat vermiş ama mesela takibe başladıktan sonra kesinlikle ilişki olmayacak sadece benim söylediğim zaman diliminde bir tek kez yapılacak demiş saat vermiş mesela bu gece 10 ile sabah 8 arası diyelim bunlar akşam yapamamış sabah olmuş o tek ilişkiden sonra bir daha yapmamışlar adeti gecikip dr gidince hamilesin ve yüzde 75 erkek demiş dr şimdi 1.5 yaşında oğulları var..:) bana kuzenim ilk randevuda erkeğe benziyor deyince oha demiştim ama sonra anlatınca hak verdim.arkadaşlar bu yumurta takibi ve saat verme konusunda doktorun çok büyük bir rolü var her doktor bu tarz olaylarla ilgilenmiyor çünkü, bazıları bu yöntemi hastalarında uygulaya uygulaya kendilerini geliştiriyorlar bazılarıysa sadece müfredat neyse ona uyuyorlar yani çocuğumuz olmuyor denilince şu zaman dilimi içinde her gün yapın ne çıkarsa bahtınıza gibi, ben bu tarz konularda her zaman erkek doktorlar daha iyidir diyorum bayanlar bu konularla pek ilgilenmiyor ve sorduğunda bu yöntemi kabulde etmiyorlar ama dediğim gibi sadece bir yöntem ve ona inanıp uygulayan bir dr bulunca şans çok çok artıyor...

yazdımmı buraya bilmiyorum ama
oğluşum yolda
kısmetse 3 haftam var
darısı tüm isteyenlereeeeeeeee

tombilibu sen erkek bebek içinmi çatlatma iğnesi oldun yoksa problemin olduğu içinmi ? iğneden kaç saat sonra ilişki oldu . adetlerin kaç gün sürüyordu ve kaçıncı gün iğne oldun. çok soru sordum ama araştırmaya çalışıyorum. teşekkürler.

yazdımmı buraya bilmiyorum ama
oğluşum yolda
kısmetse 3 haftam var
darısı tüm isteyenlereeeeeeeee

Canım ya ben bu ay denemeye başlayacağım.çatlatma iğnesi konusunda çok kararsızım..sen tam olarak nasıl yapmıştın.ALLAH rızası için anlatır mısın?

tombilibu sen erkek bebek içinmi çatlatma iğnesi oldun yoksa problemin olduğu içinmi ? iğneden kaç saat sonra ilişki oldu . adetlerin kaç gün sürüyordu ve kaçıncı gün iğne oldun. çok soru sordum ama araştırmaya çalışıyorum. teşekkürler.

canım ben behçet hastasıyım doktorum hemen kalmam için verdi
zaten hem yumurta tembelliği hemde çikolata kisti dedikleri şey vardı
3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum
ama kalamadım
son ay kaldım hamile
tabiki erkek bebek istiyodum hemde çokkkkkkkkkkk
onun için iğneden 38 saat sonra ilişki oldu
adetlerim normalde 28 gün falan sürüyodu
fakat iğne ve ilaçlardan 25 güne düşmüştü
ilk adet günümden itibaren 13. gün ilişki oldu
birde ertesi gece sabaha karşı:)
zannedersem 11 yada 12. gün oldum iğnemi
yumurtam sağda ve 19 mm di
sağıma döndüm yattım sabaha kadar
eşime keçiboynuzu kürü yaptım 1 hafta
bende öncesinde soda içtim muz yedim bolbol
başka sormak istediğin bişey olursa cevaplarım seve seve
tabi doğurmazsam:)))))))))

Canım ya ben bu ay denemeye başlayacağım.çatlatma iğnesi konusunda çok kararsızım..sen tam olarak nasıl yapmıştın.ALLAH rızası için anlatır mısın?

canım öncelikle ALLAH gönlündekini sanada tattırsın
yukarıda berraya anlattım
ama tekrar anlatıyım sanada
günde 2 klomen içtim
11 yada 12 . gün yumurtam 19 mm ken çatlatma iğnemi oldum
36 saat bekledim
38. saat ilişki oldu
birde ertesi gece oldu
hiç kalkmadım sabaha kadar yattım
şunu unutmuşum
öncelikle namazzzzzzzzzzzzzzzzzz ve dua okudum
41 yasin adadım
eşime keçiboynuzu kürü yaptım
ben muz ve soda içtim
darısı sana vetüm isteyenlere inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::nazar:

tombilibu vagen ph ını artırmak için birşey yaptınmı ? karbonatlı vaginal duş gibi mesala

canım öncelikle ALLAH gönlündekini sanada tattırsın
yukarıda berraya anlattım
ama tekrar anlatıyım sanada
günde 2 klomen içtim
11 yada 12 . gün yumurtam 19 mm ken çatlatma iğnemi oldum
36 saat bekledim
38. saat ilişki oldu
birde ertesi gece oldu
hiç kalkmadım sabaha kadar yattım
şunu unutmuşum
öncelikle namazzzzzzzzzzzzzzzzzz ve dua okudum
41 yasin adadım
eşime keçiboynuzu kürü yaptım
ben muz ve soda içtim
darısı sana vetüm isteyenlere inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::nazar:

ALLAH razı olsun.Sağlıcakla bebeğini kucağına almanı nasip etsin.Dualarımız seninle...

kızlar bende çatlatma iğnesi vurdurdum
şu anda iki aylık hamileyim
bende erkek bebek istiyorum
en yakın zamanda haberder ederim
heryere yazıyorum zaten
benim gibi isteyenlere yardımcı olmak içinn
benimki erkek olursa emin olunnnnnnn söylerimmmmmmmmm

cnm nolur benı bul yaz benım 3 kızım var 4. yu dusunuyom ve cok ıstıyommmmmmmmm oglumun olmasını

arkadaşlar merhaba,benim kuzenim ve eşi 5 yıl korunmasız ikinci bebek yapamayınca dr gitti doktor ilk çocuğun ne demiş kızım var deyince dr gel sana bir oğlan ayarlayalım demiş ve yumurta takibi yapmış yumurtaları çok iyi geliştiği için çatlatma iğnesine gerek yok demiş yum yeterli büyüklüğe erişince gün ve saat vermiş ama mesela takibe başladıktan sonra kesinlikle ilişki olmayacak sadece benim söylediğim zaman diliminde bir tek kez yapılacak demiş saat vermiş mesela bu gece 10 ile sabah 8 arası diyelim bunlar akşam yapamamış sabah olmuş o tek ilişkiden sonra bir daha yapmamışlar adeti gecikip dr gidince hamilesin ve yüzde 75 erkek demiş dr şimdi 1.5 yaşında oğulları var..:) bana kuzenim ilk randevuda erkeğe benziyor deyince oha demiştim ama sonra anlatınca hak verdim.arkadaşlar bu yumurta takibi ve saat verme konusunda doktorun çok büyük bir rolü var her doktor bu tarz olaylarla ilgilenmiyor çünkü, bazıları bu yöntemi hastalarında uygulaya uygulaya kendilerini geliştiriyorlar bazılarıysa sadece müfredat neyse ona uyuyorlar yani çocuğumuz olmuyor denilince şu zaman dilimi içinde her gün yapın ne çıkarsa bahtınıza gibi, ben bu tarz konularda her zaman erkek doktorlar daha iyidir diyorum bayanlar bu konularla pek ilgilenmiyor ve sorduğunda bu yöntemi kabulde etmiyorlar ama dediğim gibi sadece bir yöntem ve ona inanıp uygulayan bir dr bulunca şans çok çok artıyor...
cnm bu dr nerde eger daha yapıyosa bana ozleden verırmısın adresını cunku benım son sansım 3.kızım var ve sezeryan eger verırsen cok sagol cnm

canım bende öylee isticemm satenn

kaç aydır hamilee kalamıyorumm 7 yıl ara verdim
yumöurtta takibinee geldimm diemm
eğer yapmazsaa başkaa doktor arıcamm

Merhaba karabiber,
sana bir sorum olacakti senin oglun olmus nasil oldu catlama ignesi yapmayi dusundugunu yazmissin yaptirdinmi.
Benimde kizlarim var ve benimde bir oglum olmasini istiyorum bana biraz bilgi verebilirmisin.
Tsk ederim sevgilerimle azra

X