Lekeler, Çiller Çiller için merhem ilaç

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kizlar en iyisi bir eczaneye gidip tretinoin kremi yaptirin,expigment hidrokinon iceriyor ve buda zararli bir madde,isterseniz arattirin,tretinoin hic degilse dogal a vitamini ama oda soyuyor cildi haberiniz olsun,dikkatli ve dozunda kullanmak gerekiyor,ayni isi yapiyor sonucta,ikiside cildi soyuyor.

bendede sigaradan ve doğumdan sonra hafif çiller kaldı.bugün arkadaşlarla exipigment aldık .3 kişiyiz üçümüzde kullanmaya başladık .faydası olusa bende yazarım arkadaşlar.

oku oku oku ne yapcamı şaşırdım yaaaaaa. benimde çillerim var ama lekelerden ve pütürlerden gözükmüyo.dupduru bi yüzüm olsa çilleri sorun yapmam. yüzü dupduru berrak yapan bişeyler varsa yazın lütfen çünkü pisikolojim nerdeyse bozuldu bozulcak..

Selam kizlar benimde yuzumde sivilce yada cil yok ama size 1 krem ismi verecegim.bunu benim esim kullaniyo cunku alninda ciller var hafif(oysa hic belli degil ama cilt bakimini hep yapar:) Ben hollandadayim esim buradan almis kremini ama hollandada olanlar yada akrabasi olanlar yaz da yaklasti tatil var tr ye isteyin akrabalarinizdan.ilacin adi WHITENING (esim cok memnun umarim sizde memnun kalirsiniz.ufacik 1 tup icinde15 ml yatarken kullaniyosunuz gece.

oku oku oku ne yapcamı şaşırdım yaaaaaa. benimde çillerim var ama lekelerden ve pütürlerden gözükmüyo.dupduru bi yüzüm olsa çilleri sorun yapmam. yüzü dupduru berrak yapan bişeyler varsa yazın lütfen çünkü pisikolojim nerdeyse bozuldu bozulcak..

ay arkadaşım ben o salaklığı yaptım çiller geçsin die yoğurt limon maskesi uyguladım önceleri sadece lekelere sonra iki kez tüm yüze yaptım ve sonra bebek yüzüm sivilceli oldu sivilce tek tük çıkardı sıksam da izi kalmazdı ama cildim şimdi karma oldu kurudan. kafayı yedim her yer kırmızı kırmızı iz kaldı hatta göz altımın biraz aşağısında gözenekli kırmızı nokta kaldı çillerden daha çok dikkat çekio artık çok kötü kimse yaşamasın yani Hala sivilceler çıkmaya devam edio o gözenek geçen yaz oluştu biraz küçüldü ama hala geçmedisenağlama

benimde yüzümün hepsinde deği burun üzerinde ve göz altlarımda var kullansammı kullanmasammı kararsız kaldım kimi memnun kimi değil kullanalar tekrar cevap yazabilirmi aradan bir kaç ay geçmiş sonuçları paylaşalım lütfen birde benim cildim kuru ve esmerim bekliyorum arkadaşlar

Selam arkadaşlar bende çillerinden müzdarip bi insan olarak yazdıklarınızdan bu ürünleri kullanıp kullanmama konusunda tedirqinlik yaşadım kullanıktan sonra sonuç alan arkadaşlar olupta payaşırlarsa sevinirim şimdiden teşkkürler bide fatma034 öptüm cnm cillerinden ::KK70:

arkadaşlar çildim çok yağlı güneş kremleri sivilce yapıyor yüksek faktörlü güzel bir güneş kremi bilen varmı?ayrıca çillerimde var:KK43:

ya gıtıkce cogalıyor bunlar benler cıller sıvılceler dogumlekeleri :çok üzgünüm:beni su estetisyenler paklar amaaa senağlamayuzumde ne istersen var

arpa suyu iyi geliyormuş dıye duydum bı turlu deneyemedim

arkadaşlar bendede çil sorunu war inşş bu kremm çözüm olur bende deneycem... kullanan arkadaşlarr gördükleri etkiyi olumlu weya olumsuzz yazarlarsa çok mutlu olacam şimdiden tşkr edrm..

slm arkadaşlar ben 2 yıl önce kullanmıştım tritone kremi gerçekten açılma oldu lekelerimde .şimdi tekrar kullanmaya başladım sonucu yazarım sizlere ama 2 ay sonra net bi fark görulmeye başlar zaten 6 ay kadar kullanmak gerekiyor ve güneş koruyucusunuda mutlaka unutmamak gerekiyor tabiki

bıktım bu çillerimden hiç mi bi çözümü yok herşeyin çözümünü bulmuşlar bi buumu bulamıolar anlamıyorum of of:KK43: bu expigment ii gelirmi çillere yani düzenli güneş kremiyl kullanırsak çillerin rengi açılırmı ? yüz rengini çokmu açar bu krem yani hayalet gibi olmayalım sonra?

bıktım bu çillerimden hiç mi bi çözümü yok herşeyin çözümünü bulmuşlar bi buumu bulamıolar anlamıyorum of of:KK43: bu expigment ii gelirmi çillere yani düzenli güneş kremiyl kullanırsak çillerin rengi açılırmı ? yüz rengini çokmu açar bu krem yani hayalet gibi olmayalım sonra?

evet aynen katılıyorum bi bunun çözümünü bulamadılar. birde benim cildimde zaten bembeyaz renksiz bi de bunu sürersem nolur artık bilmiyorum. cildi beyazlatmadan kullanabileceğimiz bişey yok muu

bende de cil vardı kosmetologum bana bi krem verdi.onu kullandim.yuzumun derisi ufak ufak soyulup yenilendi.ama 1 yanlis yaptim,gunese ciktim ve korumasiz.simdi 80SPF kullaniyorum ama nafile.gunes degdi bi kere.yeniden kremi alip surmem lazim.

Bende expigment kullandım gerçekten harika yalnız arkadaşlar bu krem cildi güneşe karşı hassaslaştırıyor gece yatarken expigment, sabah güneşe çıkmadan mutlaka yüksek faktörlü bi güneşten koruyucu kullanın derim...Ben sebamed kullanıyorum mesela...

expigment bayanlarda doğum sonrası oluşan lekelere de ii geliyor,komşumuz kullandı işe yaradı,ancak dr lar expigmenti sonbaharda kullanmayı tavsiye ediyorlar ve güneş koruyucu şart...!!!! kaydirigubbakcemile5

X