Cilt Beyazlatma

arkadaslar bir kür buldum demin buldukça yazarım yine

4 adet badem ve okalliptüsü ezin ve bir gece sütte bekletin....yüze ve enseye uyumadan önce sürün..sabah soğuk su ile yıkayın...bunu iki hafta kullanın cildiniz açık bir renk alacaktır

bal, okaliptüs, süt, papaya meyvesi ve süt tozunu karıştırıp macun yapın. yüzünüze sürün ve birkaç dakika sonra yıkayın..yumurtanın beyazını da yüzünüze sürebilirsiniz

aynı aranda okaliptüs, bal ve salatalık suyunu karıştırın. tüm vücuda sürüp 15 dakika bekletip yıkayın...

aynı miktarlarda okaliptüs limon ve salatalık suyunu karıştırın. içine sekizde bir çay kaşık kadar okaliptüs tozu koyun..ense ve koltuk altına sürüp 20 dakika sonra yıkayın

sandal ağacı tozunu okaliptüs, badem yağı ve sütle karıştırın. vücudunuzda koyu renk olarak ense, dudak kenarları ve göz altlarına masaj şeklinde uygulayın.

dermatolog arkadaşıma expigmenti söylemişti rengini açabilcek tek ürün bu diye ama sağlıklı olduğuna inanmıyorum bence makyajla beyazlamayı denemelisn en sağlıklısı

arnavutların civayla yaptığı bir krem var o cok güzel beyazlatıp pamuk gibi yapıyor.

hayretle okudum bu yorumu, kulaktan kulağa o kadaryanlış bilgiler yayılıyoki, nerde okursanız okuyun kim derse desin böyle sağlıkla ilgili bilgileri bir bilene danışmadan ciddiye almayın arkadaşlar.
biyolog olarak konuşuyorum civa son derece kanserojen bir maddedir siz civalı krem var diyosunuz. pes

Bende size bir tarif vereyim.kükürtlenmiş kayısı[sekerpare malatya kaysısı]kurusunu bir gece suda bekletin.blendırdan geçirin.evde iken yüzünüze sürüp 45 dak. bekletin.sonra ılık suyla yıkayın.bunu haftada 2 defa yapınız.sonuç güzel.zamanla beyazladığınızı farkedeceksiniz

Arkadaşlar pirinç olayını uzakdoğulular da kullanıyorlar. Sarı beniz sevmedikleri için bilirsiniz hep yüzleri beyaz olsun diye uğraşıyorlar ben denemedim pirinç olayını ama onu da deneyeceğim. Pirinç kepeği ile bir kaç yağ karıştırıp yapılan karışımlar vardı onu bulursam paylaşırım burda da sizlerde denersiniz zararlı değiller en azından. Ama kalıcımıdır onu bilmiyorum. Ben cildimde ki lekeler yüzünden aklımı oynatacağım. Sevgilimin annanesi loş ışıkta bile yüzümde 3-4 saat önce sürmüş olsamda hala var olan fondöten ve pudraya rağmen 2-3m mesafede kızım yüzünde morluk mu var dedi :KK43: yok güneş lekesi dedim olsun geçer boşwer dedi ama bu lekelere takmış olan ben iyice taktım :KK43: ya bu lekeler gidecek ya bu leker gidecek :KK43: Eğer kalıcı bir çözüm bulursam mutlaka paylaşacağım burada. Bu lekeler için hiç yoksa kremlerdi lazeri oydu buydu en az 3000 tl harcadım ama tık yok :KK43: Neredeyse tüm forumları yorumları okudum ama fotoğraflarla ciddi anlamda işte bu lekeden kurtuldum diyen yok :KK43:

bu yazınızı 2009 tada okumuustum hala arıyomusunuz beyazlamak adına
bir insanın doğal ten rengini açması bana mümkün değilmiş gibi geliyor
yapacağınız herşey geçici ve sağlıksız olacaktır unutmayın.
Bırakın artık sağlığınızdan olmayın.

bu yazınızı 2009 tada okumuustum hala arıyomusunuz beyazlamak adına
bir insanın doğal ten rengini açması bana mümkün değilmiş gibi geliyor
yapacağınız herşey geçici ve sağlıksız olacaktır unutmayın.
Bırakın artık sağlığınızdan olmayın.

bnm ten rengim açılıo bakımla kremle sorunum yazın geri dnş yapmam yazın berbat oluo herşey beyazlıorm kışın süper yazın geri dönüş buğday tene dönyrm rengm açılınca

arap kızı kremini makyaj yapmadan önce kullanınca cok daha guzel gozukuyor ten.

X