Lekeler, Çiller Cilt (gunes lekeleri) nasıl geçer? ben denedim kesinlikle ise yariyor

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sudelveda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
739
24
Selam herkese ben daha dun uye oldum sorunum gunes lekeleri :KK43: arkadasim burada bir yazi okudugunu soyledi bende kendim okumak istedim ama bulamadim yaziyi yinede soyledigi oneriyi denedim ve ilk gunde kesinlikle ise yaradi :)))

Orta boy sogani rendeleyin suzgecten suzun bir sogandan yaklasik 3 yada 4 yemek kasigi su cikiyor bunu bir kaseye alin icine yarim cay bardagi kadar elma sirkesi koyun yuz temizleme pamugunu islatin sulu kalmasin fakat, sirkeli suya batirin 5 dakika kadar yuzunuze yedirin yarim saat yuzunuzde bekletin sonra soguk su ile yikayin sabah aynaya baktiginizda inanamiycaksiniz :)

Sadece sirkede surebilirsiniz ama sirkeyi her gun surmeniz gerekiyor yuzde once kizariklik oluyor korkmayin kizaran bolgeler temizleniyor ama soganli olani tavsiye ederim .

cildinizin hassasiyetine gore bunu iki gunde bir yada haftada uc defa yapabilirsiniz...

ben denedim kesinlikle ise yariyor tabi bu lekelerin derinligine gore degisiyor :)
ayni konu varsa kusuruma bakmayin konumu silebilirsiniz denedigim icin paylasmak istedim tesekkurler ......

Son düzenleyen: Moderatör:
bendede güneş lekesi var özellikle alnımda yaz günlerinde dahada artıyor.soğan suyu cildime dokunurmu acaba biraz hassasda cildim birde üzüm sirkesi olurmu ki evde ondan varda.paylaşımın için sağol

bendede güneş lekesi var özellikle alnımda yaz günlerinde dahada artıyor.soğan suyu cildime dokunurmu acaba biraz hassasda cildim birde üzüm sirkesi olurmu ki evde ondan varda.paylaşımın için sağol

sogan kokuyor tabi haliyle ama bir sure sonra koku kalmiyor , yuzunuze surdukten sonra yarim saat bekleticeksiniz ama siz dokunur diye korkuyorsaniz bunu 20 dakika yapin sirkedeki asit yakiyor bendede ayni oldu ( uzumde olur sanirim bir deneyin ) bayabi yandi yuzum ama o yanmaya sabahki goruntu deger inanin aynaya bakmaktan nefret ediyordum ama cok sukur ilk yapmamda bile etkisini gosterdi

suresi lekelerin derinligine gore degisir benim normalde lekelerim vardi ama son gunlerdeki guneste daha cok artmisti en son cikanlari bir defada sildi surekli olan lekelerim ise rengi acildi soguk havalarda bile bukadar acik renkli degildi kendim icin soylemem gerekirse iki hafta da biter insaallah

o kadar etkili yani..birkaç haftadır falan mı yaptın?
süre söylersen ,aşağı yukarı bir mukayese yaparız.
kişiye göre değişir tabi bu süre..

ben iki defa yaptim ve cok fark etti bende umarim herkeste ayni olur bir gun arayla yaptim ve yapmadan onceki haliyle bu gunki halim arasinda cok fark var anlimda kendimi bildim bileli lekler vardi onlarda rengin acildigini gordum denemkte fayda var ben ilk yaptigimda baya bi acildi bugun daha iyi cok sukur yaparsaniz eger sabah yuzunuze baktiginizda leklerin arasinin acildigini goruceksiniz derin olanlarinda rengi aciliyor onlar zaman alabilir

acaba hergünmü yapmak gerekiyor işe yarıyorsa hergün yababilirim yapan arkadaşlar yorumlarınızı burada paylaşırsanız sevinirim.ben şuan için yapamıcam kaynanamlar buradalar o yüzden 10 gün sonra başlıcam:)

acaba hergünmü yapmak gerekiyor işe yarıyorsa hergün yababilirim yapan arkadaşlar yorumlarınızı burada paylaşırsanız sevinirim.ben şuan için yapamıcam kaynanamlar buradalar o yüzden 10 gün sonra başlıcam:)

Hergun sadece sirke ile silebilirsiniz soganli olani bir gun arayla yapin bir gun yuzunuzu dinlendirmeniz gerekir cunki asiti yakiyor. Ben soganlidan yapiyorum surerken bile soganin kokusundan gozlerimden yas geliyor ama sonucu gorunce doktunuz goz yasina degiyor :)))

merhaba arkadaşlar, internetten araştırırken damla sakızlı güneş yağının cilt lekelerine iyi geldiği söyleniyor, deneyen var mı?

ayyy süpermiş soğan ve sirke bende denicem fazla lekem yok ama şu pis sivilceler giderken arkalarında hatıra bırakıyor:KK31: birde yaptığınız karışımı tekrar kullanıyomusunuz yoksa her seferinde yeniden mi yapıyosunuz

Selam herkese ben daha dun uye oldum sorunum gunes lekeleri :KK43: arkadasim burada bir yazi okudugunu soyledi bende kendim okumak istedim ama bulamadim yaziyi yinede soyledigi oneriyi denedim ve ilk gunde kesinlikle ise yaradi :)))

Orta boy sogani rendeleyin suzgecten suzun bir sogandan yaklasik 3 yada 4 yemek kasigi su cikiyor bunu bir kaseye alin icine yarim cay bardagi kadar elma sirkesi koyun yuz temizleme pamugunu islatin sulu kalmasin fakat, sirkeli suya batirin 5 dakika kadar yuzunuze yedirin yarim saat yuzunuzde bekletin sonra soguk su ile yikayin sabah aynaya baktiginizda inanamiycaksiniz :)

Sadece sirkede surebilirsiniz ama sirkeyi her gun surmeniz gerekiyor yuzde once kizariklik oluyor korkmayin kizaran bolgeler temizleniyor ama soganli olani tavsiye ederim .

cildinizin hassasiyetine gore bunu iki gunde bir yada haftada uc defa yapabilirsiniz...

ben denedim kesinlikle ise yariyor tabi bu lekelerin derinligine gore degisiyor :)
ayni konu varsa kusuruma bakmayin konumu silebilirsiniz denedigim icin paylasmak istedim tesekkurler ......

şimdi lekelerin durumu nası

Az önce yaptım bakalım bir gün arayla yapmayı düşünüyorum sonucu yazarım normalde yüzümde leke yok denecek kadar az dı ama bi kaç aydır lh hormonum saolsun yüzümden sivilce eksik etmiyor onlarda haliyle iz bırakıyor belki sivilceleri bile önleyebileceğini düşünüyorum neticede soğanda sirkede antibiyotik görevi görüyor bir taşla iki kuş vurursam mutlaka haber veririm :KK66:

ayyy süpermiş soğan ve sirke bende denicem fazla lekem yok ama şu pis sivilceler giderken arkalarında hatıra bırakıyor:KK31: birde yaptığınız karışımı tekrar kullanıyomusunuz yoksa her seferinde yeniden mi yapıyosunuz

Ben kullanmıyorum yarım sogandan hazırlıyorum sırkede katınca baya cogalıyor gerı kalanı dokuyorum yada ellerımın uzerıne suruyorum leke yok ama hazır su varken suruyorum.

Ben kullanmıyorum yarım sogandan hazırlıyorum sırkede katınca baya cogalıyor gerı kalanı dokuyorum yada ellerımın uzerıne suruyorum leke yok ama hazır su varken suruyorum.

Peki cnm saol bide yatmadan öncemi yapıosun kafana göremi takılıyosun gece cilt yenileniyor belki hemen yatmadan önce yapsak daha faydalı olur diye düşünüyorum

şimdi yüzümde var..bunuda denememiş olamıyayım dedim..bakıcaz bakalım nasıl etkisi..:KK51:

Son düzenleme:
Peki cnm saol bide yatmadan öncemi yapıosun kafana göremi takılıyosun gece cilt yenileniyor belki hemen yatmadan önce yapsak daha faydalı olur diye düşünüyorum

Yatmadan once yapıyorum yada aksam sabahda gunduz koruyucu suruyorum , dedıgınız gıbı gece cılt yenılıyor sabaha kadar sadece bu karısımın etkısı olsun yuzume gece baska bırsey krem felan surmuyorum bu yuzden .

X