Lekeler, Çiller Cilt Rengini Açmak İçin : Pirinç Unu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben denedim kızlar.pirinç unu ve sodayı karıştırıp kremsi hale getirdim.yüzüme sürdüm.20dk bekledim sonra ılık su ile yıkadım.şuanlık sadece gördüğüm değişim sivilcelerim kurumaya başladı.yüzüm yumuşadı.haftada en fazla 3 gün yapılabiliyormuş sanırım.ben salı-perşembe-cumartesi yapıyorum.bu salı bu yazıyı gördüm ve uyguladım hemen.benim ten rengim esmer ve buğday arası bişey ve beyaz tenli olmak için herşeyimi verebilirim.bu yaz hiç güneşe dahii çıkmayı düşünmüyorum ve bu maskeyi haftada 3 kez uygulayacığım.bi zararı olduğunu düşünmüyorum.herkese tavsiye ediyorum.denemekten zarar çıkmaz kızlar.nedemeden ne olucağını bilemeyiz.vee kızlar en önemliside değişik bi uygulamaya başladım her maske yapıp yüzümü yıkadığımda bilgisayardan fotoğrafımı çekip kaydediyorum.bi dosya oluşturdum.değişimi bu yolla görücem.tekrardan yazarım sizlere:)

Sivilceler geçti mi acaba benim sivilce sorunum var da ufak ufak :KK43: beyaz tenliyim zaten de eşit olmasını istiyorum rengin

Merhaba kızlar, uzun zamandır pirinç unuyla ilgili olan cilt beyazlatma maskesi hakkında yazılar okuyordum. geçen seneden kollarım güneşte yanmıştı ve ton farkı olduğundan çoğu zaman istediğim şeyleri giyemiyordum.
en sonunda bugün yapmaya karar verdim ve aldığım sonuç düşündüğümden daha iyiydi. Pirinç unu ve Süt ü bebek maması kıvamına gelene kadar karıştırdım. sonra koluma sürdüm ve ardından 20 dakika boyunca bekledim. katılaşmaya ve gerginleşmeye başladı kurulama süresi de gelince yıkadım. sonrasında; pirinç i yıkayıp suyunun çıkmasını beklemiştim. onuda iyice temizlenmiş olan boş bir parfüm şişesine doldurdum. ve kuruladıktan sonra pirinç suyunu koluma sıktım. bi 3-4 dakika bekleyip onunda hafiften kurumasını bekledim. temizledikten sonra nemlendirici kremle bütün kollarımı ovalayarak kremledim. ve gerçekten sonuç oldukça muhteşemdi. gözle görülür bir şekilde diğer kolumla yanyana getirdiğimde kolumun renginin açılmış olduğun fark ettim. ancak bana sorarsanız bu daha çok cildin rengini açmak için değilde doğal rengine dönmesi için. şuan sonuçtan memnunum. hafif kaşıntı var, eğer bir yan etkisi olursa tekrar bu konu altına yazmayı düşünüyorum. herkese kolay gelsin! :KK28::KK28:

peki açtıktan sonra eski haline dönüyor mu? anlık etki diyo bazıları. ama lekeyi nasıl anlık etki edebilir ki? leke gitmişse gitmiştir. ancak yeni bi leke oluşumuyla olur

2 haftadır her gün pirinç unu bak yogurt limon karbonatı karıstırıp yüzüme sürüyorum. Mucize gibi bi şey bu. Gözaltı morluklarım bile gitti. Cildim açıldı. Cildinizden beyazlaşmasını beklemeyin tabi. Sadece tek renk olmuyo leke kalmıyo ve aydınlık geliyp

Pirinç unu maskesi ve pirinç suyu toniğini uzun zamandır deniyorum ben de.
Öncelikler kuru ciltler için tam bir işkence çünkü fena halde kurutuyor hele ki, tonik olarak kullanırsanız. O yüzden bir süre yüzünüzde tutup sonra yıkayıp nemlendirmek gerekir cildi.
Ayrıca göz altı için kullanmışsınız lakin dediğim gibi acayip kurutan bir şey ve göz altlarına sürmemek gerekir, oralara daha çok nemlilik verecek çiğ patates rendesi veya salatalık gibi şeyler sürerek beyazlatmalı.
Ve pirinç maskesi, öyle yaptım beyazladım bitti benim için, gibi bir durum söz konusu olamaz. Yüzümüz devamlı olarak güneşten havadaki kirden etkilendiği için devamlı beyaz kalabilmesi mümkün değil. Bu şekilde beyazlamak istiyorsanız böyle maskeler devamlı olarak yapılması gerekir.
Ben maskemi pirinç unu ve süt ile yapıyorum. Ve evet yaptıktan hemen sonra bile farkı görebiliyorsunuz. Maskeyi temiz cilde yapmak gerekir, hatta yüzünüzü temizlemeden önce bir buhar banyosu yaptırıp ardından kirlerden arındırın ve sonrasında maskenizi yapın daha da güzel olacaktır.
Ayrıca tüyleri de artırıcı bir etkisi yok. İçine şeker ya da antin kuntin yağlar katmadığınız sürece ..

Kızlar target pro whitening kesinlikle bir numara bu konuda. Watsonslarda bulabilirsiniz.

Yumuşak ve aydınlık yaptı ilk denememde bir süre devam edeceğim bakalım 😊

Kızlar ben de bi YouTuberde gördüm iki tane çok güzel maske ikisini de denedim ve yumuşaklık ve lekelerin renginde açılma o oldu yazayım:
1. Limonu yarısından veya daha küçük kes. Sonra şekere batır ve yüzüne güzelce sürüp 15 dakika falan bekleyip yıkıyorsun.
2. Domatesi ortadan veya daha küçük kes. Sonra aynı şekilde şekere batır ve yüzüne sür güzelce. 30 dakika bekleyip yıkıyorsun.
Bu iki maskeyi de çok sevdim. Belki şeker tüyleri uzatır diyecek olanlar çıkabilir ama bu maskeyi yapan kişi yıllardır şekerle maske yapıyorum öyle bir uzama olmadı demiş ki ben de maskeyi uygulayıp güzel geldigni görümce fazla umursamadım açıkçası :)

Merhaba :KK15:
Belki işinize yarar, bende yeni başladım bu maskeye ama şimdiden işe yarıyor.
Patates suyu
Limon suyu
Pirinç unu
Bunları karıştırıyorum ve maske yapıp 10 dk bekletiyorum yüzümde. Cildim çok yağlı ama her kullanımdan sonra cildim ferahlıyor siyah noktalarım kesinlikle çok azaldı, ayrıca cildi biraz gerginleştiriyor ve yumuşacık yapıyor.

X