Cilt Bakımı Ürünleri Cilt temizleyicisi tavsiye eder misiniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar haftada bir kere şunu mutlaka uygulayın

yüzünüzü sıcak suya çarpın bir kaç kere.gözenekler yumuşayıp açılır.sonra hemen bidliğiniz banyo sabunuyla yıkayın.sabunu temizleyin yıkayın yüzünüzü silin.gözeneklerde temizlendi..
sonra hemen yüzünüzü buz gibi suya vurun..şimdi gözenekler kapandı.sabun cildi kurutuyor doğru ama hemen nemlendiricinizi sürün.zaten haftada bir ekre yaaprsanız yeter..isterseniz tonik de kullanın tabi..en azından ben böyle yapıyorum

canım cevabına teşekkürler ama sıcak sonra hemen soğuk etki cildini yıpratmazmı, ayrıca sıcak ve soğuktan kaslarında etkilendiği için yüz felcine uğrama ihtimali doğmazmı?

bence olay in yüz yıkama jelini denemelisin hem temizliyo hemde tahriş etmiyor

canım cevabına teşekkürler ama sıcak sonra hemen soğuk etki cildini yıpratmazmı, ayrıca sıcak ve soğuktan kaslarında etkilendiği için yüz felcine uğrama ihtimali doğmazmı?

DEDİĞİN DOĞRU ASLINDA.SICAK SU DERKEN KAYNAR DEĞİL TABİKİ.SOĞUK SU DA ÇEŞME SUYU OLURSA SAKINCASI OLMAZ AMA HASSAS OLDUĞUNUZ BİR DURUMSA TABİKİ KENDİNİ DAHA İYİ BİLİRSİN.BUNU BEN DENEDİĞİM İÇİN YAZDIM.

DEDİĞİN DOĞRU ASLINDA.SICAK SU DERKEN KAYNAR DEĞİL TABİKİ.SOĞUK SU DA ÇEŞME SUYU OLURSA SAKINCASI OLMAZ AMA HASSAS OLDUĞUNUZ BİR DURUMSA TABİKİ KENDİNİ DAHA İYİ BİLİRSİN.BUNU BEN DENEDİĞİM İÇİN YAZDIM.

cevabın için teşekkürler yinede. biz bayanların en değerli giysimiz cildimiz olduğu için titiz davranmaya çalışıyorum, aynı zmaanda bu köşeylede bu tür bilgilere ulaşmak isteyenlere kaynak olsun istiyorum:icecream:

Venüscüm senden bu artistry ürününün fiyatını öğrenebilirmiyim.

Arkadaşlar ben temizleyici, tonik ve nemlendirici bugün aldım. bakalım kullanmaya başlıycam. sonuçtan memnun kalırsam sizlerede yazarım.
ama umarım memnun kalırım, yani işe yarar.

evet, uzun süredir yazmamıştım. temizleyiciyi kullandım. fakat arada başka şeylerde denedim. tamamen geçmedi ama büyük bir kısmı geçti gibi. bu arada bir şeyide fark ettim. yeni çıkan kırmızı ve kötü gözüken sivilcenize toniği bir süre pamukla tutuyosunuz, sonra ağrıda, sivilce büyümeside duruyor ve hemen kabuk bağlıyo.

arkadaşım ben babenin temizleme jelini ve toniğini kullanıyorum,oldukçada memnunum...sanada öneririm....

şimdilik lorealin serisini kullanıyorum ama çoğunlukla hergün süremiyorum. biraz azaldı, ama leke izleri var, şimdi yazda geliyo yüzüm çok terler benim. kesin yine artacak.

merhabalar, temizleyici olarak sebamedin yüz ve vücut için olan likit sabununu öneriyorum tonik olarakta rosensenin gül suyunu tonik olarak kullanabilirsin tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar, lorealin temizleme sütünü aldım çok memnunum, yumuşacık yapıyo cildimi. sonrasında da innovanın alkolsüz toniğini kullanıyorum, ondan da çok memnunum. toniğim bitmek üzere gül suyu deniycem bi, olmazsa gene innovanın toniğine dönmeyi düşünüyorum.

Declarenin Extra Gentle Exfoliant krem kullanıyorum canım çok memnunum herkese tavsiye ederim..

cilt bakımı ile ilgili ürünler ve çok daha fazlası xxxxxxx de çok hesaplı fiyata bulabilirsiniz kızlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
la roche posay toleriane jel temizleyici kullanıyorum. Sabun yok içinde. Ve vichy tonik kullanıyorum. Ama pamukla uygulamıyorum. Elime alıp yüzüme sürüyorum bu şekilde yapmak daha faydalıymış

La roche posayin Solution Micellaire Physiologic isimli temizleme solüsyonunu kullaniyorum, hassas ciltlere cok cok iyi geliyor, kesinlikle kurutmuyor. Pamuga damlatiyorsun, tonikler gibi uyguluyorsun yüzüne, hem makyyaji temizliyor hemde tahris etmiyor, sivilcelerime de iyi geldi benim, tavsiye ederim canim..

X