Çin Takvimi

bana da bakarmısın son adet tarihim 24 şubat 2010
martın 10 u gibi gebe kaldım.
doğum tarihim 22.01.1985

benimki kız cıkıyor cın takvımıne gore ama herkes erkek dıye tahmın edıyor :) bakalım saglıklı olsun da :KK70:

arkadaslar zaten bu takvımın %50 tutma sansı var bu cok yuksek bı rakam yanı zaten ya kız olacak ya da erkek baska yolu yok kı o yuzden bazen tutuyor bazen tutmuyor ALLAH HERSEYIN IYISINI BILIR bunlar sadece eglence:)

Benim kız çıkıyor takvimde ama oğlum olacak.Çin takvimi yanlış sadece bazıları tesadüfen tutuyor.

arkadaşlar benim son adet tarihim 26 ocak
10 mart 1986 doğumluyum

bebeğimin cinsiyeti takvime göre ne oluyo, son adet tarihine mi bakıyoz yoksa yumurtlama tarihine mi

arkadşlar bir problemim var yardım edin 16+3 üm ve doktor karın yağların fazla olduğu için bebeğin cinsiyetini göremiyrm dedi böyle bişey yaşayan var mı yoksa doktor bidaha gelsin diye demiş olablr mi yada tecrübesiz mi diyecem ama yaşlıda bişey bana istanbulda cinsiyeti iyi görebln doktor lazım gitcem de

valla arkadaşlar çin takvimine göre 25 yaşta kız tutturmam mucize gibi bişey ve öylede oldu çin takvimi erkek diodu oğlum olucak kendimi yeni yeni alıştırmaya çalışıyrm takvim doğru çıkyo

22.11.1978 son adet tarihim 17 nisan. oğlum var 11 yaşında.yardımcı olursan çok sevinirim

arkadşlar bir problemim var yardım edin 16+3 üm ve doktor karın yağların fazla olduğu için bebeğin cinsiyetini göremiyrm dedi böyle bişey yaşayan var mı yoksa doktor bidaha gelsin diye demiş olablr mi yada tecrübesiz mi diyecem ama yaşlıda bişey bana istanbulda cinsiyeti iyi görebln doktor lazım gitcem de

olabilir cnm bende ilk gebeliğimde fazkla kilo almıştım dr.um böyle gidersen bebği net göremiycez aşırı yağlanmadan demişti
kilona dikkat et lütfen

çin takvimi bende tuttu
hatta takvime göre erkek olacaktı 2.kuzum
ama dr.um 2 aydır kızın olacak diyordu,2 gün önce gittik tekrar oğlun olacak dedi şok olduk

benimde oğlum olcak takvime göre:) ama dr daha belli değil dedi:KK43: çin takvimini genelde herkes yanlış değerlendiriyor ve tutmuyor diyorlar oysaki ilk önce çin takvimine göre kaç yaşındasın o bulunmalu sonrada yumutrladığın ay yani adetinden 14-15 gün sorası gün bilinmeli:) öyle yapıldığında sanki tamamen tutyor gibi:)

Benim gebeliğim daha çok yeni ama erkek çıkıyor :) içimden kız geçiyor ama ?

cin takvimin de dikkat etmeniz gereken su; kendi yasinizi cin yas takvimine göre hesaplamak.kendi yasinizi bulduktan sonra cinsiyet icin bakabilirsiniz.cin takviminde yasiniza iki yas daha fazla katarak hesaplayin.yani 25 iseniz 27 den hesaplayacaksiniz.dogru cikmasi icin buna dikkat edilmesi gerekiyormus.ben bu sekilde baktim kiz cikiyor.insallah okadar istiyorumki bir kizim olsun.allah saglik versin yarabbim.:Saruboceq:sali günü belli olacak,bakalim artik.

X