Çin Takvimi

Kızlar şu an doğumuma 20 gün filan kaldı oğlum olucak takvim kesinlikle doğru çıkıyo çok arkadaşıma deeyip baktık hepsinde doğru çıktı :CüvCüv::nazar:

kızlar aşağıdaki siteye girin:
Caps chinois: âge chinois, date de naissance chinoise, calcul de votre âge chinois

Month bölümünde doğduğunuz ayı seçin, Day bölümüde doğduğunuz günü seçin, Year bölümüne doğduğunuz yılı yazın. Calculate the Chinese Caps tuşuna basın.

Chinese Age today bölümünde yaş bilginiz yer alacak. yasınızı hesapladıktan sonra hamıle kaldıgınız ayı hesaplamak içinde son adet tarihinize 14 gün ekleyip hangı ay hamile kaldıgınızı hesaplayın. sonra takvimden cinsiyetinizi öğrenin :)))

ben baktım kız diyor :)) suan 4+4 haftalık hamileyim :))

canım banada bakarmısn yada bilen biarkadaş 11.04.1984liyim ve haziranda hamile kalırsam cinsiyetine olur çok önemli:):)

takvime göre denk getirmedik ama tutuyo bebeğimiz erkek 31 haftalık heyecanla bekliyoruz hayırlısı bakalım :)

çin takvimi çocuklarının birinde tutup diğerinde tutumayan var mı...ben kızıma baktım ekim 2007 erkek görünüyo ama benim kızım var.....yani acaba bende tersimi oluyo...

Allah allah yenı duydum boyle bırseyı dıkkatımı cektı baktım tutanda var tutmayanda Rabbım ne veırse hayırlısını versın elı ayagı duzgun olsunda sonrada herkesın gonlune gore versın muaberek ayda merak ettım ben anlamamda boyle seylerden 10 08 1984 dogumluyum 26 yasındayım ama sanırım cın takvımıne gore 27 yım sımdı ben bu ay hamıle kalırsam kızmı erkek mı :) oncelıkle sunu soruyum 26 mı 27 yemı bakıcam hangısı gercek yasım

Allah allah yenı duydum boyle bırseyı dıkkatımı cektı baktım tutanda var tutmayanda Rabbım ne veırse hayırlısını versın elı ayagı duzgun olsunda sonrada herkesın gonlune gore versın muaberek ayda merak ettım ben anlamamda boyle seylerden 10 08 1984 dogumluyum 26 yasındayım ama sanırım cın takvımıne gore 27 yım sımdı ben bu ay hamıle kalırsam kızmı erkek mı :) oncelıkle sunu soruyum 26 mı 27 yemı bakıcam hangısı gercek yasım

sen şuan 25 yaşındasın ama ağustosta 26 olacaksın yani 26ya bak

bazı arkadaslar cın takvımıne goe olcak dıyor ben cın takvımıne gore 27 cıkıyorum kıme ne tutardsa oyle olme oluyor acaba

bende bilemedim şuan hamileyim. erkek dedi doktor. yaşım ney ki 28 yaşdan bakrsam kız 29 dan bakarsam erkek oluyor sizce hangisiyim ben. eylül 1981 doğumluyum. hamile kaldığım ay mart, bilen varsa söyler mi tutmuş mu çin takvimi

yaa kızlar bende 2.ci bebeğimi düşünüyorum yaş işine çok takılıyorum 18.11.1980 bi hesplarmısınız 29 bakıcam 30 bakıcam bilemedimmm

bende kasım 1985 doğumluyum haziranda kaldım. ben şimdi 24 yaşamı bakacağım 25 yaşamı

Son düzenleme:
bence yüzde 99 doğruuuuu...4 kardeşime kendi oğluma ve doğacak olan kızıma göre söylüyorum. yüzde yüz demememin sebebi doğacak kızıma doktorun yüzde yetmiş kız demesidir. :)))

X