Çin Takvimi

Kızlar 2 hafta once dr gıttıgımde kız bebegımın olacagını soylemıstı dr.Dun kendı dr gıdıp 4 boyutlu ultrasonda baktırdıgımda bariz erkek cıktı :emir_bebek: Şimdi diğer dr beye telefon acıp yanılgısının ve garantıcı soylemının nedenını soracagım.Hayır yanı bana kesın demese anlıcamdaaa ohaoldumsmile ıhtımal bıle vermedı kesın kız dedı. dun kendı dr bana kesınlıkle erkek bebegın diyince şok oldum ya.Acık acık ekranda gosterdı bana organlarını zemuszemus cok mutluyum.Hamıle kaldıgımı ogrendıgım ılk gunden berı erkek olacagı ıcıme dogmustu zaten.Gecen yazımda da çin takvımını yalancı ettıgım ıcın çinlilerden de ayrıca ozur dılerım kötükedihüso
Kucuk bı delıkanlı annesıyım artık.Allahın ıznıyle 4,5 ay sonra bebegımı kucagıma aldıgımda gelın bıle bakmaya baslıcam :sm_cool:
Sımdı aldıgım butun kız kıyafetlerını degıstırmem gerekecek ama olsun sorun degıl elımde patlasalar bıle hıc umrumda degıl.Insallah bır dahakınede kızım olur.Pembıs pembıs gıydırırım onu :nazar:

Kızlar 2 hafta once dr gıttıgımde kız bebegımın olacagını soylemıstı dr.Dun kendı dr gıdıp 4 boyutlu ultrasonda baktırdıgımda bariz erkek cıktı :emir_bebek: Şimdi diğer dr beye telefon acıp yanılgısının ve garantıcı soylemının nedenını soracagım.Hayır yanı bana kesın demese anlıcamdaaa ohaoldumsmile ıhtımal bıle vermedı kesın kız dedı. dun kendı dr bana kesınlıkle erkek bebegın diyince şok oldum ya.Acık acık ekranda gosterdı bana organlarını zemuszemus cok mutluyum.Hamıle kaldıgımı ogrendıgım ılk gunden berı erkek olacagı ıcıme dogmustu zaten.Gecen yazımda da çin takvımını yalancı ettıgım ıcın çinlilerden de ayrıca ozur dılerım kötükedihüso
Kucuk bı delıkanlı annesıyım artık.Allahın ıznıyle 4,5 ay sonra bebegımı kucagıma aldıgımda gelın bıle bakmaya baslıcam :sm_cool:
Sımdı aldıgım butun kız kıyafetlerını degıstırmem gerekecek ama olsun sorun degıl elımde patlasalar bıle hıc umrumda degıl.Insallah bır dahakınede kızım olur.Pembıs pembıs gıydırırım onu :nazar:

hayırlı olsun arkadaşım Rabbim sağlıkla sıhatle kucağın almayı nasip etsin

bengu_ck
ben de 29 yaşındayım son adet tarihim Hazirandaydı.
29 yaş Haziran ya da Temmuza bakıyorum kız çıkıyor.15.haftamda da öğrendik kızımız oluyormuş.
Sen ne zaman hamile kaldıysan son adete göre o zamanki yaşınla bak, muhtemelen oğlun olacak hayırlısı tabiki.Çünkü 30 yaşında erkek olma ihtimali çok yükseklerde.
Allah herşeyi bilir tabi, ben takvime göre ayarlama yapmadım.2,5 sene korunduk, artık zamanı geldi galiba dedik, ama 3. mü 4.mü korunmadığımız zamanda bebek bize sürpriz yaptı.Biz hemen olmaz heralde biraz da böyle deneyelim demiştik,Allah'a hamdolsun, elhamdülillah diyoruz,İnşallah sağlıcakla da kucağımıza alacağımız günleri görürüz. Herkese sağlıklı günler.

hayırlı olsun arkadaşım Rabbim sağlıkla sıhatle kucağın almayı nasip etsin

Aminnnnnn Çok tşrk ederım Ezelcim.a.s. Umarım Allah hepımızın bebeklerıni sağlıklı bır sekılde dunyaya getırmemızı nasıp eder.:nazar: Allah nazarlardan saklasın

ben de baktmıştım
doğru çıktı ama hala umrumda değil,saçma buluyorumsempatiksalakcinni

bengu_ck
ben de 29 yaşındayım son adet tarihim Hazirandaydı.
29 yaş Haziran ya da Temmuza bakıyorum kız çıkıyor.15.haftamda da öğrendik kızımız oluyormuş.
Sen ne zaman hamile kaldıysan son adete göre o zamanki yaşınla bak, muhtemelen oğlun olacak hayırlısı tabiki.Çünkü 30 yaşında erkek olma ihtimali çok yükseklerde.
Allah herşeyi bilir tabi, ben takvime göre ayarlama yapmadım.2,5 sene korunduk, artık zamanı geldi galiba dedik, ama 3. mü 4.mü korunmadığımız zamanda bebek bize sürpriz yaptı.Biz hemen olmaz heralde biraz da böyle deneyelim demiştik,Allah'a hamdolsun, elhamdülillah diyoruz,İnşallah sağlıcakla da kucağımıza alacağımız günleri görürüz. Herkese sağlıklı günler.

canım bir buçuk ay önce gebeliğim son buldu o zaman mayısta hamile kalmıştım.erkek gösteriyordu benimde bebişim erkekti.bakalım bi dahaki sefere tutacak mı?Hayırlısı artık..sanada sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum.kız olacağını öğrendiğinde neler hissettin?

Arakadaşlar bende 15.01.1978 dogumluyum bende erkek bebek cok istiyorum buna gore hangisine bakmam lazım 32 yasamı 33 yasamı ? ocakta 32 bıtıyor cunku????

21 aylık oğlum var o dogru çıktı erkek..şimdi hamileyim ama cinsiyetini bilmiyorum oda erkek çıktı..umarım yanlıştır kız olsun nolurr :pP

Etrafımdaki tüm insanların bebeklerini kontrol ettim tutuyor. hatta annemin bana hamile kaldığı zamanı bile hesaplayıp baktım doğru. buna göre benim kızım olacak. hem kızım olsun istiyorum, hemde oğlum olsun istiyorum. ikisini de çok severim. ilk çocuğum bu yüzden cinsiyeti hiç farketmez. Umarım Allah herkesin gönlüne göre verir.

Kizima hamile kaldigimda yani bundan 11 sene önce kiz olucagini söylüyor takvim oldu simdide bir oglum olacagini söylüyor 17 randevüm var bakalim erkek tutucakmi ve cogu arkadasa katiliyorum %50 tutma ihtimali var sanirim yada yanlis hesap ettiklerinden dolayi tutmuyor bakalim...ben simdi 19 yasinda hamile kalmistim kizima agustosta 20 yasima basiyordum dogum kaldigim ay sa 11 aydi yani kiz ayi oluyor bu seferde 30 yasindayim ve haziranda hamile kaldim haziranda erkek ayi oluyor.... :emir_bebek:

kızlar 21.06.1990 doğumluyum... 20 yaşımı doldurdum 21 i dolduruyorum.. soranlara 20 yaşındayım diyorum... şimdi ben 20ye göre mi bakıcam 21e mi?

bir de son adetim 27 eylüldü... ve 10 gün falan sürdü.. yani kesinlikle ekim ayında hamile kalmış olmalıyım.. :s ben bu çin takvimine inanıyorummmm:)

benim bi oğlum var o tutmuştu simdi yeni hamile kaldım bu da kız diyo inş tutar...

tabi ki hayırlısı ama dayanamıyorum kızı çok istiyorummm:93:

X