Çin Takvimi

1985 doğumluyum en son adet tarihim 25 haziran temmuzda hamile kalma durumum var nasıl hesaplandığını söylerseniz çok sevinirim kızlar...

Arkadaşlar bu çin takviminden kaç tane var allaseğniz :))) hepsinde farklı görünüyo :))) en iyisi bebişin kendisini göstermesini beklemek %50 ihtimal var nasılsa :)))) Sağlıklı,hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat olsunda gerisi hikaye... ama yine kadınlık zor zanaat yaa keşke erkek olsa :/

benim oğlumda tutmuştu inşallah bu sefer de tutar da kızım olacak gibi görünüyo inşallah kızım olur bir de:) sonra dükkanı kapatıcam zaten:)

benim çin takvimine göre de mayalıların hesabına göre de erkekti.vee bebişim erkek..kaç tane arkadaşımda denediysek hepsinde de tutuyo.

kızalr sorum olacvak ben 15 .06 1977 dogumluyum ve 2010 da hamile kaldım 33 yasa mı balıcam 34 mü??
2010 dan 1977 yi çıkarınca 33 oluyor

yaş 25 martta kaldım gebiş... kız yazıyo kızım olucak... bence denk geliyo.....

Kızlar bana da bi bakar mısınız tam emin olamadım, mayıs 1983 doğumluyum, son adetim 28 haziran ama temmuzda hamile kaldım, sevabına bi el atar mısınız olaya :KK70:

Rus takvimi cin takvimi, doktor kiz diyorlar hepsi birden bakalim bebik surpris yapmazsa kiz olacak ins :)

kızlar ben 09-08-1983 doğumluyum. ağustosta hamile kaldım. 9 ağustos benim doğum günüm. çin takvimşne göre 26 yaş ağustos-eylül kız olarak görünüyo. ben ağustosun 9nda doğduğuma göre 26 yaşımı baz alıcam yoksa 27 yaşımı? şuan 6+2 hamileyim. ağustos hamilesiyim.

ben bu çin taakviminden bişey anlamadım :kızgın:

29.10.1978 doğumluyum
sat 21.05.2010

32 yaşına mı bakıcam.. 31 yaşınamı..

mayısa mı bakıcam.. hazirana mı...

bi mantığını oturtamadım ohaoldumsmile

ya kızlar bence doldurdugumuz yası alıcaz.. ben ekim 82 oldugum icin agustos ayına bakarken 27 yasa bakıcam. zaten yas hesaplayıcılar da da doldurdugun yas cıkıyor.

benim iki kizim oldu ikisini de cin takvimi cildi.geogleye otomatik cin takvimi yazin cikiyor.benimkiler tuttu arkadaslarimin kide tuttu.tecrubeyle sabittir.

X