Çin Takvimi

merhaba arkadaşlar benmde doğum tarihim mayıs 1980 son adet tarihim 26 şubat 2011 bebeğim cinsiyeti nedir sizce bebeğimn sağlıklı olsun şükürler yine önemli değil ama ilk hamilelğim olduğu için merak ediyorumm::))
31 yaşındasın demi canım :) kız olucak eğer öleysen

Son düzenleme:
çin takviminde kız yazıyordu kızım oldu şuan hamileyim rabbim kısmet ederse buna erkek çıkıyor önce sağlıklı olsun tabi ama bakalım bu tutacak mı:KK1:

14.02.1983 doğumluyum ben ... yaşım 28 diye biliyorum :) ama çin takvimi yaş hesaplamasında 29 çıkıyor.. arkadaşlarımın bebeklerine baktığımızda çin takvimi yaş hesaplaması yanlış çıkmasına sebep olurken normal yaşlarına baktığımızda doğru çıkıyor .. şimdi siz söyleyin .. oğlum olması için hangi ay hamile kalmam gerekiyor.. biliyorum sağlıklı sıhhatli olsun da sonra düşünürsün diceksiniz ama üzerimdeki baskıyı anlatamam :KK43:

14.02.1983 doğumluyum ben ... yaşım 28 diye biliyorum :) ama çin takvimi yaş hesaplamasında 29 çıkıyor.. arkadaşlarımın bebeklerine baktığımızda çin takvimi yaş hesaplaması yanlış çıkmasına sebep olurken normal yaşlarına baktığımızda doğru çıkıyor .. şimdi siz söyleyin .. oğlum olması için hangi ay hamile kalmam gerekiyor.. biliyorum sağlıklı sıhhatli olsun da sonra düşünürsün diceksiniz ama üzerimdeki baskıyı anlatamam :KK43:

siz bu yil subatta 28 i doldurmussunuz 29 yas icerisine bakmaniz gerekiyor diye biliyorum.

cin takvimi bayagi bayagi bir cok insanda tutuyor. Benimkinde tutup tutmadigini henüz bilemiyorum. Fakat cinsiyeti erkek belirledigi icin bu da iliski sikligindan tut beslenme aliskanliklarina kadar bir cok etkenle degisebildigine göre bizim cok etkimiz yok sanirim. Allah hepimize saglikli yavrular nasip etsin.

Son düzenleme:
kızlar bir sorum olacak gebe kaldıgınız ay mı yoksa son adet tarihinizdeki aya mı bakıyorsunuz? ben 28 agustos 1984 dogumluyum son adetim 25 subat,ama hamile kaldıgım ay mart????????????????????????????????????????????

kızlar bir sorum olacak gebe kaldıgınız ay mı yoksa son adet tarihinizdeki aya mı bakıyorsunuz? ben 28 agustos 1984 dogumluyum son adetim 25 subat,ama hamile kaldıgım ay mart????????????????????????????????????????????

bildigim kadariyla sata gore bakiliyor :KK15: 27 yasindasin dimi oylese kiz cikiyor :KK16:

çin yaşı 1 sonraki yaşa denk geliyor ve son adet tarihine göre bakıyorsun yani
28 yaş şubat erkek görünüyor

benim hiçbir test yöntemi tutmadı. çin takvimi erkek, yüzük testi erkek, bebeğin kesedeki konumuna göre erkek...Kızım olacak hayırlısıyla. inanın bu testleri kime uyguladıysam doğru çıktı. ben hariç.enteresan değil mi??
en çokta yüzük testini denedik arkadaşlarla hiç fire vermedik ben hariç. demekki yüzde yüz değil. allah hayırlı evlatlar versin öncelikle.:KK49:

slm arkadaşlar ben 15 şubat 1991 doğumluyum kızım olması için ne zaman hamile kalmam lazım? yardımcı olursanız sevinirim

ben de önümüzdeki ay hamilelik düşünüyorum.bir kızım var erkek istiyorum.çin takvimine inanıyorum 7 kişi de baktım hepsi tuttu.ben de 32 yaşındayım ve erkek diyor.tabi sadece ona bağlı kalmayacağım.başka şeyler de deneyeceğim.bakalım hayırlısı...

ben de önümüzdeki ay hamilelik düşünüyorum.bir kızım var erkek istiyorum.çin takvimine inanıyorum 7 kişi de baktım hepsi tuttu.ben de 32 yaşındayım ve erkek diyor.tabi sadece ona bağlı kalmayacağım.başka şeyler de deneyeceğim.bakalım hayırlısı...

merhaba cnm ben yeni bişe örendim ilişkiden sonra yarım saat sağ tarafına yatarsan oğlun sol tarafına yatarsan kızın olurmuş ama ne kadar dğru bilemem

merhaba cnm ben yeni bişe örendim ilişkiden sonra yarım saat sağ tarafına yatarsan oğlun sol tarafına yatarsan kızın olurmuş ama ne kadar dğru bilemem

evet canım ben de duydum.ph dengesi yüksek su içilecek.ovülasyon tarihi belirlenip ilişkiye girilecek.bakalım hayırlısı fakat ben bu ay regl olmadı.adet söktürücü ilaç ilaç içtim ama hala olmadım.2 gün geçti.çok tedirginim çok.bakalım hayırlısı.

evet canım ben de duydum.ph dengesi yüksek su içilecek.ovülasyon tarihi belirlenip ilişkiye girilecek.bakalım hayırlısı fakat ben bu ay regl olmadı.adet söktürücü ilaç ilaç içtim ama hala olmadım.2 gün geçti.çok tedirginim çok.bakalım hayırlısı.

inş hamilesindir cnm Allah gönlüne göre versin herkezin

X