Çin Takvimi

anacım yasımız nasıl hesaplanıyor kafam almadı gercekten.29 agustos 1980 dogumlugum nısan ayında hamıle kaldım erkek sanırım degıl mı?

etrafımdaki kişiler ve kendi çocuklarıma da baktım doğru çıkıyor bu takvim ama yaşı iyi hesaplayın hamile kaldığınız yaş aya göre bile değişebilir.

acaba banada bakabilirmisisniz 05 agustos 1983 dogumluyum ve şubatta hamile kaldım
hemen cevap verirseniz sevinirim

11 kasım 83 doğumluyum 27 mi 28 mi diye bakcam yaşıma acaba.ikiside farklı çıkıyo çünkü.cvp verirseniz memnun olurum ve de ben 17+3 günlük hamileyim ama bebeğim cinsiyetini göstermiyo bacaklarını kapatıyo hep :KK49:

Son düzenleme:
nazlınur tesekuur ederım canım her halukarda erkek sanırım:)saglıklı olsun da inşallah Allah'ım kucağımıza sağ salim almayı nasip etsinde kız erkek hiiiiiiiiç önemli değil:)

artık hayırlısı ve tabi sağlıklı olsun yeter.gerçi meraktan çatlamıyo değilim :KK1: daha doktor kontrolüme de 2 hafta var :KK43: biran önce gelse de gün gitsek....

bende 20 aralık 1984 doğumluyum nisanın sonunda hamile kaldım şimdi 4 haftalık acaba çin takvimine göre cinsiyeti ne olabilir?

Arkadaşlar insan illa ki kızı olur erkek evlat ister oğlu olur kız evlat ister
ısrarla ve sabırla Allah'dan isteyin inanmayın böyle takvimlere
bu takvime göre kalkar umutla çocuk yaparsanız sonuç hüsran olabilir
belki etrafınızda bi çok kişi üzerinde denediniz tuttu ama sizde tutacağı ne malum
o yüzden inanmayın buna çin takvimi tutsaydı kimsenin kız ya da erkek evlat özlemi kalmazdı
benimde etrafımda herkes de tuttu ama bende tutmadı mesela o yüzden inanmayın böyle şeylere :KK34:

11 kasım 83 doğumluyum 27 mi 28 mi diye bakcam yaşıma acaba.ikiside farklı çıkıyo çünkü.cvp verirseniz memnun olurum ve de ben 17+3 günlük hamileyim ama bebeğim cinsiyetini göstermiyo bacaklarını kapatıyo hep :KK49:

çok şükür bgn öğrendik cinsiyetini bebeğimizin.kızım olacakmış :):)Allahım herkesi sağ salim bebeğine kavuştursun...

makarnaa,senin yaşın kaç çıkıyor ben de kasım doğumluyum da 27 mi 28 miyim şaştım kaldım

yani millete 28 diyorum ama burda kaça bakacağım...

sen hangisine bakarak doğruyu buldun..

makarnaa,senin yaşın kaç çıkıyor ben de kasım doğumluyum da 27 mi 28 miyim şaştım kaldım

yani millete 28 diyorum ama burda kaça bakacağım...

sen hangisine bakarak doğruyu buldun..

Kasım 83 dogumluysan 27 ye bakıcaksın yıl olarak doldurdun ama ay olarak doldurmadıgın icin.

teyzem 3 oğlandan sonra, bu takvimde--hangi yaştaydıysa artık- ağustosta hamile kalanların kızı olacak diye hesaplamışlar.

bahri paşa doğdu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::82:

çin takvimine göre benimde kzıım olacak, hadi bakalım hayırlısı :)
Bebeğimin cinsiyetini öğrenince sizlerle paylaşırım..

merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı olsun.ben bu çin takvimini bir türlü anlayamadım. 84 temmuz doğumluyum yaşımı 27 hesaplayınca farklı 26 hesaplayınca farklı çıkıyo mayıs ayı gebe kaldığım ay

X