Çin Takvimi

arkadaşlar Allah aşkına bilen biri bana yardım etsin ovülasyon takibi yaptırdım ona göre hamile kaldım, çin takvimine ve yediklerimede dikkat ettim bütün hepsi kız çocuk içindi ama dün doktor erkek dedi 16. haftadayım belki doktor yanlış görmüş olabilir diye düşünüyorum başka doktorlarada gidicem benim şu anda sizden istediğim şey çin takvimini benmi yanlış yaptım;25.06.1975 doğumluyum son adet tarihim 31.10.2010 (16hafta 5 günlük )hamileyim 7 yaşında 1 oğlum var.Sizden cevaplarınızı bekliyorum...:nazar::KK58::KK59:[/Q

Son düzenleme:
benim bir oğlum var çin takvimine göre de erkek çıkıyor onda tutuyor, şimdi 14 haftalık hamileyim bunda da takvime göre kız diyor, bakalım inş. hayırlısı görücez öğrenince:)

çin takvimi koca bi yalan ne yani bütün benim gibi temmuz ayında hamile kalanların hepsi kızmı olacak ve mart ayında full kız çocuğumu doğacak hiç erkek çocuğu martta doğmayacakmı

zaten %50 şansınız var tahmin etsenizde takvime falan bakmayın etrafımdakilerin yanlış çıktı.

benim merak ettigim su kızlar,

son adet tarigim 22 agustos, simdi hamile kaldigim ay olarak agustosa mi bakacagim?

Ama ben 22 agustosta son adet olduguma gore eylulde hamile kalmisimdir yoksa eylule mi bakacagiz?

07.12.1980 doğumluyum.2008 ekimde hamile kaldım.28 yaşında olmuş oluyorum demi.yani doldurmak üzere olduğum yaşta.
28 yaş a bakıyorum kız diyor kızım var.ama +1 eklemek gerekiyormuş ozaman 29 a bakıyorum erkek diyo.
doğrumu yanlışmı anlamadım yaniiii.yoksa 27 kabul edip +1 28 mi doğru oluyo ooooofff
Allah ın dilediği olur boş işler bunlar....

kızlar bi de bu takvime göre kendi yaşımız değil çin takvimine göre hesaplanan yaştan bakacakmışız. bilginiz varmı

kizlarrrrr bende anlamadim cogu kisi sormus ama ayni soruyu benim son adet tarihim 27 temmuz ama ben temmuzda hamile kalmadim agustosta kaldim simdi hangi aya bakicam bilen varmi neolur bi cvp versin bide 21.09.1985 dogumluyum canlar bi bakarmisiniz

kizlarrrrr bende anlamadim cogu kisi sormus ama ayni soruyu benim son adet tarihim 27 temmuz ama ben temmuzda hamile kalmadim agustosta kaldim simdi hangi aya bakicam bilen varmi neolur bi cvp versin bide 21.09.1985 dogumluyum canlar bi bakarmisiniz

Canım yardımcı olmaya çalışayım inşallah doğru çıkar .Ağustos ayına bakacaksın 26 yaşına bakarsak kız bebek gösteriyor.ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin...

arkadaşlar ben yaşımı hesaplayamıyorum önceki sayfaları okudum bi anlam çıkartamadım:KK37:
ben hayırlısıyla oğluşuma hangi aylarda hamile kalabilirim2012 aylarıda olabilir acelemiz yok
29-09-1984

Son düzenleme:
arkadaşlar mrb,

bende 1 aylık hamileyim 13 yaşında bir kızım var eşimde bende ikinci çocuğun erkek olmasını çok istedik tabi önce sağlık dileyerek
ben 39 yaşındayım çin takvimi yaş hesaplamasına göre 40 çıkıyo ben her iki ayıda yani 39 da ve 40 da erkek olan aya denk getirdim birde yorumcu diye bir site var o siteye üye oldum ondada eylül ayı erkek gösteriyodu yani anlayacağınız eylül ayı erkek gösterdiği için allahında izniyle eylülde hamile kaldım şu an 1 aylık ama çokkk merak ediyorum cinsiyetini bebeğimin bakalım ne çıkacak sonuç

Takvime göre erkek, doktora göre kız geliyor :) takvimin geçerliliği yok, onu değil de doğum yapacağınız ayı hesaplayın, 7-8-9. hamilelik ayları çok sıcaklara denk gelmesin, ... gibi. Kesinlikle daha önemli :)

arkadaşlar mrb,

bende 1 aylık hamileyim 13 yaşında bir kızım var eşimde bende ikinci çocuğun erkek olmasını çok istedik tabi önce sağlık dileyerek
ben 39 yaşındayım çin takvimi yaş hesaplamasına göre 40 çıkıyo ben her iki ayıda yani 39 da ve 40 da erkek olan aya denk getirdim birde yorumcu diye bir site var o siteye üye oldum ondada eylül ayı erkek gösteriyodu yani anlayacağınız eylül ayı erkek gösterdiği için allahında izniyle eylülde hamile kaldım şu an 1 aylık ama çokkk merak ediyorum cinsiyetini bebeğimin bakalım ne çıkacak sonuç

benim yumurtlama günüm bir sonrası kız diğer günler erkek ama bu seferde hamile kalma şansım az olur.Sizin yumurtlama zamanınıza mı denk geldi

benim yumurtlama günüm bir sonrası kız diğer günler erkek ama bu seferde hamile kalma şansım az olur.Sizin yumurtlama zamanınıza mı denk geldi

yorumcu sitesinde son 3 sat ı girdiğimde yumurtlama tarihlerinide veriyodu zaten kendi otomatik hesaplıyor 2 eylül son adet tarihimdi 13 eylülden başlayıp 17 eylüle kadar yumurtlama günüm olduğunu gösteriyodu 13-14-15-16 eylül erkek 17 eylül kız çıkıyodu 13 ve 15 eylülde eşimle korunmasız birlikte olduk daha doğrusu eylül ayında sadece o günlerde ilişkiye girdik hamile olduğuma göre o günler doğru günlermiş.....

X