Çin Takvimi

:emir_bebek:Çin tatvimi ile gebe kalmak istayen tüm arkadaşlara gelsin bu yazdıklarım;1 tane 8 yaşında oğlum var 1 tanede kızım olsun istedim çin takvimine güvendim yediklerime dikkat ettim,dr.kontrolünde ve çin takviminede uydurarak hamile kaldım kızım olsun çok istiyordum ama hamileliğim 4.ayında dr.bana erkek bir bebeğin olacak dedi şok oldum ben kendimi ayarlamıştım çin takvimine çok güvenmiştim ağla ağla çok moralim bozuldu ama Allh bana nur topu gibi kız simalı erkek çocuk verdi şükür Allah sağlık sıhhat versin ama o 1 hafta çok kötü olmuştum ve bebeğim 9 aylık oldu maşallah ve babaya düşkün sanki hissetmiş bana küsmüş gibi kısacası çin takvimine güvenmeyin sonra insan çok kötü oluyor.:nazar::KK43:

yazan arkadasın dedıgı gıbı eglence bu ya :KK8:kusura bakmayın ama guvenıp cocuk yapanda akıl ararım ben:KK9::KK9:yanı katılanlar benı begenını yaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:emir_bebek:Çin tatvimi ile gebe kalmak istayen tüm arkadaşlara gelsin bu yazdıklarım;1 tane 8 yaşında oğlum var 1 tanede kızım olsun istedim çin takvimine güvendim yediklerime dikkat ettim,dr.kontrolünde ve çin takviminede uydurarak hamile kaldım kızım olsun çok istiyordum ama hamileliğim 4.ayında dr.bana erkek bir bebeğin olacak dedi şok oldum ben kendimi ayarlamıştım çin takvimine çok güvenmiştim ağla ağla çok moralim bozuldu ama Allh bana nur topu gibi kız simalı erkek çocuk verdi şükür Allah sağlık sıhhat versin ama o 1 hafta çok kötü olmuştum ve bebeğim 9 aylık oldu maşallah ve babaya düşkün sanki hissetmiş bana küsmüş gibi kısacası çin takvimine güvenmeyin sonra insan çok kötü oluyor.:nazar::KK43:

yahu boyle biseye guvenipte nasil kendini inandirip birde agladin inanamiyrm.herseyin hayirlisi bu sadece bence fala inanma falsiz kalma gibi bisey.allah bilir kizlar ya.pmayin.benimki takvime gore evet dogru ama dogru tesaduf yani

yahu boyle biseye guvenipte nasil kendini inandirip birde agladin inanamiyrm.herseyin hayirlisi bu sadece bence fala inanma falsiz kalma gibi bisey.allah bilir kizlar ya.pmayin.benimki takvime gore evet dogru ama dogru tesaduf yani

ya tabiki haklısın da kadına da kızma. Hamileliğin verdiği bir mantıksızlık ve duygusallık var. Buna değil birçok saçma şeye takılabiliriz.

:emir_bebek:çin tatvimi ile gebe kalmak istayen tüm arkadaşlara gelsin bu yazdıklarım;1 tane 8 yaşında oğlum var 1 tanede kızım olsun istedim çin takvimine güvendim yediklerime dikkat ettim,dr.kontrolünde ve çin takviminede uydurarak hamile kaldım kızım olsun çok istiyordum ama hamileliğim 4.ayında dr.bana erkek bir bebeğin olacak dedi şok oldum ben kendimi ayarlamıştım çin takvimine çok güvenmiştim ağla ağla çok moralim bozuldu ama allh bana nur topu gibi kız simalı erkek çocuk verdi şükür allah sağlık sıhhat versin ama o 1 hafta çok kötü olmuştum ve bebeğim 9 aylık oldu maşallah ve babaya düşkün sanki hissetmiş bana küsmüş gibi kısacası çin takvimine güvenmeyin sonra insan çok kötü oluyor.:nazar::KK43:

maşallah. Allah bağışlasın evladını sana. Inşallah sana sevgisi çok büyük olur.

ya tabiki haklısın da kadına da kızma. Hamileliğin verdiği bir mantıksızlık ve duygusallık var. Buna değil birçok saçma şeye takılabiliriz.

Aynen öyle hamileliğin verdiği duygusallık ve mantıksızlık vardı doğum esnasından sonra kalmadı mesela.Kendime kızıyorum niye böyle bir şey yaptım diye ama ne kadar kızsamda kendime, o 9 ay boyunca bebeğim karnımda herşeyi hissediyor ve anlıyor :KK49:ama aramızdaki buzları kırmaya başladık yavaş yavaş onu çok sevdiğimi de hissediyor kereta :emir_bebek:ama halâ babaya daha düşkün bana o kadar değil karnı acıkınca birde altı pislenince beni istiyor:nazar:

kızlar bence benimkinin yada bi baskasının çin takvimine göre cinsiyeti dogru olması ihtimali yok sadece tutmustur inanmayın yani hepimiz sadece eglence olsun diye bakıyoruz ona göre hamile kalmaya kalkmayın sakın

%50 ihtimali olan bir tablo olduğu için kullanılışlığı hala sürüyor ama inanılmaması gereken bir konu.Çinliler dünyanın en çok nüfusuna sahip bir millet ,doğumlarda zamanında çokmuş ama Allah bilir bu tabloyu bile gırgırına yapmışlardır.18 inden 45 yaşına kadar her kadını sorgulamışlarda mı yapmışlar hiç sanmam.Hadi yaptılar diyelim kaç kişiyi baz aldılar 3 kadından 2 si erkekse direk erkek mi demişlerdir,standart sapmaları neydi?

herkese meraba yaa bu çin takvimine göre yaşa 1 ekleyin diyolar benim 08,09,1988 doğumluyum son adet tarihim 08,02,2012 benim 1 eklemem gerekiyo dimi ben bakıyorum erkek çıkıyor bi arkadaşım buan göre kız diyo anlamadım gitti...yardımcı olursanız çok sevinirim :):)

oğlumda çin takvimi tutmuştu.2.bebeğime hamileyim ve takvime göre kız diyor bakalım bu sefer de tutacak mı?

tam olarak nerden ve nasıl bakıyorsunuz. çünkü benim baktığıma göre erkek diyor ama benim kızım olacak.

ben +1 eklemedim ama kız çıktı gerçi artı 1de eklesem kız olcaktı :KK1:

doğru bu çin takvimi 7.ayıma gircem benimkide kız

vala benim de kafam karışık bitirdiğim yaşa mı gün aldığım yaşa mı bakıcam ayrıca bazı siteler var çin takvimine göre yaş hesaplıyo ona göre yaşım 33 miladi takvime göre bitirdiğim yaş 31 32 den gün alıyorum kafam öyle bi karıştı ki hepsinde farklı çıkıyo

bana erkek çıkıyor bu takvme göre, 2hafta sonra belli olmasını bekliyorum kontrolde bakalım tutacak mı
ama ben inanmıyorum birçok kişiye sordum tutanda var tutmayanda
ayrıca bu konuyu baştan sona okudum yanılan çok kişi var
%50 ihtimal, inanmıyorum bunlara...

X