Çin Takvimi

dogru cikmasi sadece bir sans bence. ne de olsa %50 ihtimal var ya kiz ya erkek.

kızlar benim doğum tarihim: 07/11/1981 aşılamam 16 mayısta oldu. bebişim tutarsa cinsiyeti ne olacak?

kızlar benim doğum tarihim: 07/11/1981 aşılamam 16 mayısta oldu. Bebişim tutarsa cinsiyeti ne olacak?

suan hesapladıgıma gore daha 30 yasındasın bu sene sonu gırecen 31 ne onun ıcın ınsallah asılaman tutmustur ve kı eger oylese bır kızın olucak ınsallah umarım anlatabılmısımdır

3 haftalık hamilemisin..
nasıl anladın hamile oldugunu?
canım geç döllenme olmuş benimki çok bulantım oldu beta hcg baktırdım kandan çünkü hormon idrara geçmemiştir die düşündüm ve doğru çıktı..dolayısıyla bu kadar erken farkettim.adet olacağım hafta hamile kalmışım çok da düzenli olduğu için farketmek zor olmadı

Çin takvimi bende tutmadı. Takvime göre erkek olmalıydı ama kız oldu ve çok mutluyum:) "

Son düzenleyen: Moderatör:
benim de çin takvimi tutmadı ,benzer tüm takvimler de tutmadı,hepsine göre erkekti ama benim kızım olacakmış.:KK1::KK1::KK1:cici bir kız:KK76:

benim tuttu kız diyordu kız ama bu yıl bu zamanlar herkesin kızı olacak galiba :))

benim üçüzler 2 erkek 1 kız ama isim bulmakta zorlanyoruz henüz 22. haftadayız ama bi türlü eşimle bi karar veremedik...

benim üçüzler 2 erkek 1 kız ama isim bulmakta zorlanyoruz henüz 22. haftadayız ama bi türlü eşimle bi karar veremedik...

çin takvimine göre yaşımızı hesaplayıp öyle mi bakmak daha doğru acaba?çünkü eğer öyleyse +1 fazla oluyor yaş ve o zaman bebek cinsiyeti farklı çıkabiliyor

çin takvimine göre yaşımızı hesaplayıp öyle mi bakmak daha doğru acaba?çünkü eğer öyleyse +1 fazla oluyor yaş ve o zaman bebek cinsiyeti farklı çıkabiliyor

ateş su toprak :) harıa bi üçlem =)) insanlarada cok yakısıyor yada yagmur koyabılırsın düşünsene bence cok hos :) allahım saglıklı sihatli dogmayı nasip eder insallah

01.09.1987 doğumluyum.bir kızım var yine hamileym son adet tarhm 1 nisan 2012.bazı çin takvmi kız bazıları erkek çıkıyor. biz erkek istyoruz.sizce ne?:KK1:

yanlış çıkıyo benim ilki kız erkek çıkmıştı ikinci erkek kız çıktıuymadı yani

çin takvimine göre önce yaşımı hesaplayıp baktığımda birinci çocuğum doğru çıkıyor yoksa yanlış çıkıyor şu an yine hamileyim çin takvimine göre yaşımı hesaplamadan bakarsam kız hesaplayıp bakarsam erkek çıkıyor cinsiyeti için henüz erken bakalım hangisi doğru?

benim iki oğlum var senin için kontrol ettim tutuyor ağustos doğumluyum ve yaşıma +1 ekleyerek baktım.aslında benim şu an 3.hamileliğim ve cinsiyetini bilmiyorum henüz ama bu hesaba göre kız çıkıyo hayırlısı bakalım:))allah gönlüne göre sağlıklı sıhatli hayırlısında bi kız evlatta sana ve dileyenlere nasip etsin inşallah:))

Yaşıma +1 ekleyerek bakınca iki çocuğumda doğru çıktı.1980 liyim,2007 mayısta hamile kaldım kızım oldu,2011 haziranda hamile kaldım oğlum oldu.hamile kalınan ay önemli,benim SAT tarihleri ayın 1 i ve 31 i olunca hamile kaldığım aylarda tereddüt yaşamadım.bu arada çintakvimine göre hamile kalmadım,kısmet bu aylara denk geldi:KK52:

Yaşıma +1 ekleyerek bakınca iki çocuğumda doğru çıktı.1980 liyim,2007 mayısta hamile kaldım kızım oldu,2011 haziranda hamile kaldım oğlum oldu.hamile kalınan ay önemli,benim SAT tarihleri ayın 1 i ve 31 i olunca hamile kaldığım aylarda tereddüt yaşamadım.bu arada çintakvimine göre hamile kalmadım,kısmet bu aylara denk geldi:KK52:

hamile kalınan ay derken SAT mi kastediliyor? ben döllenmeyi tahmin ettiğim ay zannediyordum yanlış mı düşünmüşüm?

X