Çin Takvimi

sarah banada bak lütfen 4-5 tane siteden baktım hep ayrı çıktı

19 haziran 1979 son adet 24 eylül
Gerçek Yaşınız 35.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Hamile kaldığınız ay Ekim
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 36.
Çin Takvimine Göre Çocuğunuzun Cinsiyeti Muhtemelen Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 01-07-2015
Çıktı canım :)

Persone Non Grata Persone Non Grata rica etsem bana da bakarmısın 20 ekim 1987 son adet tarıhı 17 ekim
Gerçek Yaşınız 27.
Hamile kaldığınız ay Ekim
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 28.
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 24-07-2015

Gerçek Yaşınız 33.
Hamile kaldığınız ay Aralık
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 34.
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 25-08-2015
peki erkek çocuk için 2015 te hangi aylar olmalı

Arkadaşlar nasıl bakıyorsunuz ? En bu ay çocuk yapmayı düşünüyorum hayırlısıyla inş tutar öncelikle eli ayagı düzgün özürsüz bir bebek olmasını diliyorum tabiki ve hep dua ediyorum . Bazı arkadaşlar Ocak ve Şubat doğumlundan yaşına 2 ekle diğer aylarda doğduysan 1 ekle öyle bak diyorlar. Bende çevremde yeni doğum yapmış arklara öyle yaşlarına bişey eklemeden tablodan hamile kaldığı ay ve yaşını eşleştirdim ve doğru çıktı siz nasıl bakıyorsunuz doğru çıkan arklar cvp verirmisiniz

Kızlar mrb yardımınıza ihtiyacım var temmuz 1990 doğumluyum bebek sahibi olmak istiyorum 24 yaşındayım ama temmuzu geçtiğimiz için 25 yaş için mi bakacağım eğer öyleyse önümüzdeki bi kaç ay erkek bende erkek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Cnm benim gibi olan varmış bende erkek istiyorım 94 doğumluyum yeni yaşında ve hamile kalacağın ayla bak cnm
Kızlar mrb yardımınıza ihtiyacım var temmuz 1990 doğumluyum bebek sahibi olmak istiyorum 24 yaşındayım ama temmuzu geçtiğimiz için 25 yaş için mi bakacağım eğer öyleyse önümüzdeki bi kaç ay erkek bende erkek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Valla benimki Çin takvimine göre kız çıkıyor ama RABBİM bilir hayırlısıyla sağlıklısıyla ne olacak cinsiyeti merak içindeyim :)

Ya arkadaşlar ben erkek istiyorım bu ay çalışmaya başladık 11.01.1994 doğumluyum. 1 yaş 2 yaş ekleyin bakmıyoruz direk tablodan eşleştirip bakıyoruz galiba bana da yardım edinmn

X