Çin Takvimi

arkadaşlar annemde de bende de tutuyor.. yalnız doldurduğunuz yaş üzerinden takvime bakacaksınız.. yani mesela ben kasım 1987 doğumluyum.. geçtiğimiz mayısta hamile kaldım.. 2014-1987 diye hesap yaparsanız 27 çıkıorm fakat en son 26 yaşını doldurup bitirdiğim, 27 yaşı kasımda dolduracağım için 26nın mayısına bakmam lazım ki erkek çıkıyor o da..
cinsiyetini öğrenene kadar 27 yaşın mayısına bakıyordum inatla kız diyordum ama o şekilde bakan kimsede doğru çıkmıyor..

Sen boyle yazinca kafam karisti
15 eylul 86 dogumluyum
Agustosta hamile kaldim, 27 yasa bakacagim degil mi?

benim teste göre erkek çıktı,cinsiyeti dün öğrendik;erkekmiş.ama ben bunun tesadüf olduğunu düşünüyorum..

benim kızım olucak allah nasip ederse, çin takvimi de kız göstermişti :))

çin takvimine göre doldurduğum yaşıma 1 eklemeliyim yani 27 ye bakmalıyım ancak 22 ağustos son adet tarihime mi yoksa adetim 1 eylülde bitti ona göre mi bakacam ağustos kız eylül erkek:KK66:

Benimde aklim karisti temmuz 2014de 27yasima girdim eylulde hamile kaldim haziranda dogurcam yani temmuzda yeni yasima girmeden once. Hamile kaldigim yasta dogurucam. Bu durumda yas olarak 27 yemi bakmam gerekiyor :)

takvim kız diyo benim gönlümden geçende kız olması ama cinsiyetten önce sağlıklı olması tabiii bakalım bu takvim bende tutacak mı merakla bekliyorum :KK45::emir_bebek::nazar:

çin takvimine göre doldurduğum yaşıma 1 eklemeliyim yani 27 ye bakmalıyım ancak 22 ağustos son adet tarihime mi yoksa adetim 1 eylülde bitti ona göre mi bakacam ağustos kız eylül erkek:KK66:

son adet tarihinin ilk günü yani ağustosa bakacaksın canım zaten gebelik hesaplamasını da doktorlar son adet tarihinin ilk gününe göre haftalarını hesaplıyorlar :)

son adet tarihinin ilk günü yani ağustosa bakacaksın canım zaten gebelik hesaplamasını da doktorlar son adet tarihinin ilk gününe göre haftalarını hesaplıyorlar :)
hamile kaldığın ay yazıyo bazı yerlerde adetin ilk günü yazıo kafam karıştı kesin sonuç cinsiyetimizi öğrenince ortaya çıkacak sanırım teşekkürler canım

hamile kaldığın ay yazıyo bazı yerlerde adetin ilk günü yazıo kafam karıştı kesin sonuç cinsiyetimizi öğrenince ortaya çıkacak sanırım teşekkürler canım

aynen canım cinsiyetini öğrenince ortaya çıkacak benim çin takvimine göre doğru tutmuştu 16.haftamda kız olduğunu öğrendim :) rica ederim tatlım :KK36:

arkadaşımda ve bende tutmadı inanmayın yadaa çok bağlamayın kendnzi derim çünkü eşim erkek çok istiyordu herkesde tutuyor diye bizde baktık yaş hesabı vs hepsi yaptık erkek çıktı baya bi bağladı kendini erkek olacağına şimdi kızımız olacak inşaallah belirli bir süre inanamadı cinsiyete..bende çok üzülmüştüm eşimden dolayı

Kizlar simdi anlayamadim benim son adet tarihim 25 eylul.ekim ayina kadar adetliydim yani kesin ekimde hamile kaldi.m.burda bazi arkadaslar son adet tarihine bazisida hamile kalinan aya bakilacak demis.hangisine bakicaz ? Gerci benim icimden erkek geciyo ama hic farketmez yeterki saglikla gelsin yavrum :)

X