Çin Takvimi

Bu takvimde bi benimkiler tutmamış desenize 2 oğlum var ikisine de kız diyo :)) şimdikine de erkek diyo inş bu da kızdır sanırım bende tersini tahmin ediyo

Bu takvime göre bi arkadaşım çocuk planı yaptı 3 çocuğuda takvimdenki gibi çıktı ben pek inanmıyorum ama doğruluk payı çok gibi :)

Kardeşlerim ve benim cinsiyetimiz tutuyor uç kardeşiz bana da kız diyor bakalım hayırlısı hep kız istemiştim rüyamdada kiz gördüm ultrason ne diyecek bakalım:))

Eüyada kız gördüysen erkek olcak:KK66:rüya tabiri öyle dio:KK66:
Rüyamda bana benzeyen kız çocuğu gördüm:) çin takvimi doğrumu acaba diye kardeşlerimle benim cinsiyetimiz tutuyormu diye baktım üçümüzünde tutmuş. bana da kız bebiş gösteriyor bakalım hayırlısı sağlıklı bir şeilde kucağıma alayımda önemli olan o aslında. Aşerme de kışın ortasında yaz meyvesi aşerdim bulmaya çalışıoz işte :)

Tablodan mı otomotik hesaplayıcıdan mı baktın cnm :KK66: kendinize ve kardeşlerinize? Ne istiyo canın :KK66:)) tatlı ekşi istiyomu
Rüyamda bana benzeyen kız çocuğu gördüm:) çin takvimi doğrumu acaba diye kardeşlerimle benim cinsiyetimiz tutuyormu diye baktım üçümüzünde tutmuş. bana da kız bebiş gösteriyor bakalım hayırlısı sağlıklı bir şeilde kucağıma alayımda önemli olan o aslında. Aşerme de kışın ortasında yaz meyvesi aşerdim bulmaya çalışıoz işte :)

Ben direk tablodan baktım ppaylaşım daki . hamile kaldığım yas ve ay ile baktım kardeşlerim tuttu da benim ki tutacakmi iki hafta sonra inşallah ultrason da belli olur . tatlı olan meyve yi istiyor büyük yeşil kabklu :)

Bu meyvenin adı yok mu :KK66: öğrenince cinsiyeti yaz ;
Ben direk tablodan baktım ppaylaşım daki . hamile kaldığım yas ve ay ile baktım kardeşlerim tuttu da benim ki tutacakmi iki hafta sonra inşallah ultrason da belli olur . tatlı olan meyve yi istiyor büyük yeşil kabklu :)

Adi var tabii ki ama konudaki herkes hamile aseren olur falan ben o günaha girmek istemem bide bulunmuyor .. 6 şubattaogrenirim ssanırım hayirlisiyla tabi yazarım :KK6:

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet belirlediğini iddia eden Çin Takvimi. Bilimsel geçerliliği olmasa da eğlenceli...

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay
Oca. Şub Mart Nis. May. Haz. Tem. Ağs. Eyl. Ekim Kas. Aral.
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K E E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K
KIZLAR BEN KENDIME VE OGLUMA BAKYIORUM DOGRU CIKIYO BI ANKET YAPAYIM COCUGU OLANLAR DOGRU YALNIS DIYE BI YZASINLAR BANA EGER DOGRUYSA 2008 NISAN AYINA NIYETLENYIORUM IKINCI ICIN:1yes2:

attachment.php

Cin takvimine gore yasimi hesapliyamadim sanirim yardim edermisiniz ben 22.02.1991 dogumluyum subat ayi oldugu icin biraz karisik

bende kendi akrabalarımdan, kardeşimden vs bildiklerimi denedim, yaklaşık 8-9 kişi hepsi doğru çıktı şaşmıyor :)

Cin takvimine gore yasimi hesapliyamadim sanirim yardim edermisiniz ben 22.02.1991 dogumluyum subat ayi oldugu icin biraz karisik
arama motorona yaş hesapla yaz, doğum tarihini gir yaşını ( doldurduğun yaşını gösterecdek) girdiğin yaşa değil doldurduğun yaşa bakman gerekiyor

Annemde ben ve kardeşim tutmuş. Ama benimkinde tutmuyor sanırım. Çin takviminde erkek çıkıyor ancak doktorum kız dedi :)

X