Çin Takvimi

Merhaba kizlar yazayim dedim ben de cin takvimi dogru cikti oglum olacak insallah zaten kim icin baktimsa hepsinde dogruladi ama rus takvimi fos cikti kim icin baktimsa yanlis cikti,cinsiyet fark etmez Rabbim hepimize bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah:nazar::KK68:

Benimde cin takvimide rus takvimide doğru çıktı oğlum olucak :) allah sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

ben önceden bilmiyordum sonra merak edip baktım, çin takvimi de rus takvimi de çevredeki tecrübeli anneler ve doktorum da hepsi erkek dedi ama kızım olacak :) Allah neyi nasip ederse o oluyor.

Kızlar slm yardım lütfen son adet tarihim 24.02.2015 çin takviminde hamile kalınan ay için şubatamı bakmam gerekiyor.90 doğumluyum hamile kalırım inş çok istiyorum ve cinsiyeti çok merak ediyorum

Cnm çok saol yumurtlama tarihim 9 marttı otomatik hesaplamada erkek çıkıyo bende erkek istiyorum inş olur

Selam kızlar benim çin takvimine göre oğlum olması gerekiyordu ancak kız olduğunu öğrendik. Benimki tutmadı :)

çin takvimine göre önce çin yaşınızı öğrenipte baktığınız halde mi tutmadı :KK35:
Telefonuma uygulama indirmiştim ordan yapmıştım olmadı. Çin yaşımız da mı varmış. İlk kez duydum. Link felan varsa yollar mısın Eilenn merak ettim bir de öyle yapayım.

X