Çin Takvimi

Arkadaslar merhaba bende yeni hamislerdenim ve cinsiyeti acayip merak ediyorum cin takvimine de inaniyorum cunku cevremdeki herkeste tutuyor hatta benim tutmadi diyenlerede bakiyorum onlarada tutuyor cunku cogu kisi yanlis bakiyor cin takvimi baslangic yili farkli yani onlarin yilin ki bizim ki gibi ocakta baslamiyor merak edenler varsa bana bilgileri versinler ben bakarim hatta dr cinsiyetini soylediyse bana soylemeyin birde ben bakayim bakalim tutuyor mu garantileyelim
CANIM BANA BAKABİLİRMİSİN 05/10/1984 DOĞUMLUYUM MART BAŞI HAMİLE KALDIĞIM ZAMAN

Daha belli degil canim ilk erkek dediler sonra kıza benziyor dediler
19. Hafta icinde belli olmus olmasi lazim aslinda hayirlisi olsun oncelikle saglikli olmasi onemli ve insallah gonlundeki gibi olur gec gorunenlerede kiz diyorlar ama bakalim belli oldugunda yazarsan sevinirim :KK15:

5 eylül 1990 26 şubat hamile kaldğm tarih bak bakalım cnm
Canimm verdigin bilgilere gore bebisin erkek gorunuyor hatta ekte cikan sonucun fotosunu koydum bu durumda takvim yanilmamis :KK6:

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-08-13-35-12.png
    Screenshot_2015-07-08-13-35-12.png
    216,5 KB · Görüntüleme: 205
ha ben +1 eklemediki nerden bilim yavrum yaş 24 şubata bakınca kız görünüyor çünküü evet o zaman doğru :)
Evet canim bircok insan yanlis bakiyor cin takviminin baslangic ayi bizimkine gore farkli yani cin takviminde yasimiz degisiyor hatta bazilarina +2 ekleniyor dogdugu ayla ilgili olarak

19. Hafta icinde belli olmus olmasi lazim aslinda hayirlisi olsun oncelikle saglikli olmasi onemli ve insallah gonlundeki gibi olur gec gorunenlerede kiz diyorlar ama bakalim belli oldugunda yazarsan sevinirim :KK15:
Bugun yine gittim doktora kordon var bacak arasinda bisey diyemem dedi

Bana da bakar mısınız ikizlerin olucak doğum tarihim 16.01.1988 son adet Mayıs ta ama haziranda hamile kaldım ?
Canimm hayirli olsun ikizlerin insallah kucaginada saglikla alirsin baktim eger haziranda olduguna eminsen kiz gorunuyor ama tabii seninkiler ikiz oldugu icin istisnali bir durum soz konusu ama sanirim biri kesin kiz :KK73:

Canimm hayirli olsun ikizlerin insallah kucaginada saglikla alirsin baktim eger haziranda olduguna eminsen kiz gorunuyor ama tabii seninkiler ikiz oldugu icin istisnali bir durum soz konusu ama sanirim biri kesin kiz :KK73:
canim banada bakarmısın 16.09.1990 gebe kaldığım ay haziran

X