Çin Takvimi

benimki de tutmadı çin ve rus takviminde kız diyordu ama oğlum olacak.
bende baktım çin takvimine 2 çeşit çin takvimi var sanırım. sonunda org olan internet sitesine göre kızım olacak. çünkü o yaşımı 31 olarak hesaplayıp üstüne 1 ekliyor. diğer takvimlerde yaşımı 30 sayıp 1 erkliyorlar. 05.10.1984 doğumluyum. hangi çin takvimi doğru anlamış değilim

merhaba ,
ilk hamile kaldığımda otomatik hesaplayıcılar erkek diyordu şimdi kız enteresan arada doğum günüm geçti ama yıl atlamadı
23.04.1978 doğumluyum sat:23.02.2015 ama mart oluyor galiba anlayan varsa bakabilirmi
Gerçek Yaşınız 37.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Mart
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 09-03-2015
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 38.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 30-11-2015

Gerçek Yaşınız 37.

teşekkür ederim.Doktor erkek dedi bence çin takvimi tuttu çünkü ilk hamile kaldığımda nisan ayı başında erkek çıkıyordu dikkat edin bitmemiş yaş ay üzerinden bakın ilk çocuğum kız ondada tutmuştu

merhaba ,
ilk hamile kaldığımda otomatik hesaplayıcılar erkek diyordu şimdi kız enteresan arada doğum günüm geçti ama yıl atlamadı
23.04.1978 doğumluyum sat:23.02.2015 ama mart oluyor galiba anlayan varsa bakabilirmi
Gerçek Yaşınız 37.
teşekkür ederim.Doktor erkek dedi bence çin takvimi tuttu çünkü ilk hamile kaldığımda nisan ayı başında erkek çıkıyordu dikkat edin bitmemiş yaş ay üzerinden bakın ilk çocuğum kız ondada tutmuştu
hayırlı uğurlu olsun bebişin :) kesin erkek dedi mi? benim çin takvimde dolmamış yaşıma göre baktığımda erkek, rus takvimine göre kız. doktor bacakları kapalı bir çıkıntı var ama emin değilim %65 erkek dedi

Gerçek Yaşınız 37.

hayırlı uğurlu olsun bebişin :) kesin erkek dedi mi? benim çin takvimde dolmamış yaşıma göre baktığımda erkek, rus takvimine göre kız. doktor bacakları kapalı bir çıkıntı var ama emin değilim %65 erkek dedi

%90 dedi doktor ama hayırlısı birdaha kine %100 dicem dedi şuan 14. hafta dolmamış yaş uzerinden rus ta tutuyor çin de doğum günümden önce 2 aylıktı ikiside erkek çıkıyordu doğum günüm 23 nisan ertesi gün iki takvimdede otomatik hesaplayıcılarda değişti kız oldu :KK43:

Gerçek Yaşınız 37.
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 25-03-2015
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 16-12-2015
Ben erkek hissediyorum ama çin takvimi kız diyor :) bakalım çarşamba günü bizim bıcırık gösterir belki bize cinsiyetini :emir_bebek:

%90 dedi doktor ama hayırlısı birdaha kine %100 dicem dedi şuan 14. hafta dolmamış yaş uzerinden rus ta tutuyor çin de doğum günümden önce 2 aylıktı ikiside erkek çıkıyordu doğum günüm 23 nisan ertesi gün iki takvimdede otomatik hesaplayıcılarda değişti kız oldu :KK43:
banada rus takvimi kız diyordu çin takvimi erkek diyordu. cumartesi doktor erkek dedi. hala içimde acaba kaldı ama nasib kısmet

Hamile kaldığımı ilk öğrendiğimde çin takviminde erkek, rus takviminde kız diyordu . Son 1 haftadır tam terse döndü , çin takvimi kız, rus takvimi erkek diyor :)) Bu arada babası kız, ben erkek hissediyorum :) Bizde ortalık epeyce karıştı yani :KK70: Yarın kontrolümüzde gösterirse hangisi tutuyo anlamış olucaz. Hadi bakalım hayırlısı:emir_bebek:

kızlar çin takvimine göre hep kız çıktı bende kız hissediyordum bugün öğrendim ki erkekmiş kendinizi bi cinsiyete bağlamayın şok geçirdim :anneadayı:

Benim oğlumda tutmuştu ama çok inandırıcı gelmiyor bu takvim hesaplamaları :KK66: Fala inanma falsız da kalma muhabbeti sadece :-)
Bu seferki hamileliğimde kız diyor bakalım tutacak mı:KK37:

Aklım ıyce karıstı rus takvımı erkek dıyor bu ay çin takvımı kız sızce hsngısı dogru olabılır

Rüyamda bana benzeyen kız çocuğu gördüm:) çin takvimi doğrumu acaba diye kardeşlerimle benim cinsiyetimiz tutuyormu diye baktım üçümüzünde tutmuş. bana da kız bebiş gösteriyor bakalım hayırlısı sağlıklı bir şeilde kucağıma alayımda önemli olan o aslında. Aşerme de kışın ortasında yaz meyvesi aşerdim bulmaya çalışıoz işte :)
Kızınızmı olacak oglunuzmu tuttumu çin takvımı acaba

Ben de tutmuştu... Yüzde yüz bir inanılırlığı yok elbette ama az çok muhakkak zamanında denenmiş şeylerden yola çıkılarak hazırlanmıştır... Yüzde elli de olsa demekki bir ihtimal var ki tutuyor çoğu kişide..

Benim oğlumda tutmuştu ama çok inandırıcı gelmiyor bu takvim hesaplamaları :KK66: Fala inanma falsız da kalma muhabbeti sadece :-)
Bu seferki hamileliğimde kız diyor bakalım tutacak mı:KK37:
Kontrolde kız olabileceğini söyledi drum. Ama önümüzdeki ay kesinleşecek. Eğer kızsa ben de 2. kez tutuyor :KK70:

Kontrolde kız olabileceğini söyledi drum. Ama önümüzdeki ay kesinleşecek. Eğer kızsa ben de 2. kez tutuyor :KK70:

selam arkadaşlar,benim cin takvimiden dolayı çok kötü bir anım oluştu çevremdeki herkez cin tavimine göre aynı bebek cinsiyetine sahip olunca bende erkek bebek istiyordum çok ona göre kendimce düzenleme yaptım ve sonuç olarak erkek bebeğim olması gerekiyordu.. çok kötü durumdayım geçen hafta ikili taramam vardı 13+1 de doktor ense kalınlığına felan baktı sorun yok dedi cinsiteyi içinde %80 kız dedi , o an içime bir gariplik çöktü resmen herkez erkek erkek diyip durdu böyle ve öyle beynime kazımışımki olayı böyle sanki çoçuğum erkek olacak gibi geliyordu. Hep erkek için birşeyler aldım. Nasıl bir vicdan azabıdır anlatamam böyle kendimden utanıyorum bebek artık benim hislerimi hissetmeye başlayınca sanki benden ilerde nefret edecek gibi geliyor.. çok üzgünüm 6 gündür resmen eziyet çekiyorum.. doktorumuz da iyi yanılmış olabilir diye aklımdan bir düşünce geçiremiyorum :KK43:

X