Cinsel isteksizlik

ben aştım sanırım bu sorunu. artık sıkılmıyorum hafiften zevk almaya başladım. nasılmı oldu: öncelikle zevkli olduğuna inanmalı ve konsantre olmalısınız. ve kesinlikle değişik şekillerde deneyin. mesela artık ben üste geçiyorum öyle daha iyimiş :)

Şöyle cevapları okudum da bu dertten müzdarip ne çok kişi varmış .. İnsan birisine söylemeye çekiniyor , sanki bir tek kendisini bu durumdaymış sanıyor . :kedi: Biz hamileliğim boyunca hiç ilişkide bulunmadık ( doktor söylediği için ) Çocuğumda çok huysuz 3. aydan sonra gece hiç uyumadı . Benim bu durumum doğum yaptıktan sonra meydana geldi önceden yoktu . Şimdi de çocuğum çok hareketli bütün gün koşturuyorum . Cinsellikle ilgili içime resmen soğukluk düştü ... :çok üzgünüm: Eşim eve geldiğinde pilim bitmiş oluyor sadece kendimi düşünüyorum ( yatağa atlayıp uyumayı düşünüyorum ) benneyaptımki

-cinsel tatminsizlik diyelim. onun arzuları çok fazlaydı ben yetişemedim.

1 2 ay önce hallettim yazmışsınız :1shok: nası yani bu sorun yüzünden eşiniz sizden ayrıldımı tedavi olsaydınız keşke :nazar:

kesinlikle tedavi olabilirdiniz neden ayrılıgı tercih ettiniz benim dostum esiyle birlikte etdavi gördü ve kesin çözüm oldu 6 ay kadar sürüyor bu arada yavas yavas ilerlediler çok üzüldüm ya barısma ihtimaliniz yokmu

nasıl yaa?
sadece bu değildir sanırım sebep

kuzucum sen almancami ogrencen yoksa bu konuyumu:mymeka:neisin var burda senin:roflol::roflol:yoksa sen demi:roflol::roflol:

malesef tek sebep bu resmen boşanmadık ama görüşmüyoruz.

malesef tek sebep bu resmen boşanmadık ama görüşmüyoruz.

hadı ya konuyu gorunce sok oldum.. :1shok: yazdıklarını okuyunca cok uzuldum canım ya esınle hıc konusup masaya yatırmadınız mı tartısmadınız mı bu konuyu.. :nazar: ole ha deyınce evlılıkler bıter mı ayrı hayatlar baslar mı .. :gitme: sevgılı degılsınız canım sız yaa.. :çok üzgünüm: bence bı oturun konusun esınle ne yapabılırsınız bu konuda ustelık sımdı tedavısıde mumkun boyle seylerın yapmayın Allah askına.. :1no2:

tatlım bu arada sız ne zaman evlendınız.. CADIARZU yanı evlenelı ne kadar oluyor.. :nazar:

ya bu hayıt tohumu cinsel isteksizliğede iyi gelirmi?hani hormonları dengeliyor ya ondan

bir cozum arasaydiniz doktora gitseydiniz birlikte hemen care bulmadan bosanilir miii:1no2:

ben evleneli 1yıl oldu. bütün erkekler aynı değil bazılarıda sıkılıp kaçıyor işte napcaksın. umrumda değil.

ben evleneli 1yıl oldu. bütün erkekler aynı değil bazılarıda sıkılıp kaçıyor işte napcaksın. umrumda değil.

konuyla alakası yok ama sadece merak tatlım sen evlenelı bır yıl oldysan gecen yıl 2008de olmalı kk ya gırısın nısan 2009 neden bekar olarak actın nıckını.. CADIARZU sadece merak.. yerimseniben

sana cevap yok. derdimizi paylaşıyoruz sorduğun soruya bak.

con enteresan... uzuldum hoff senin icin.. ama be_ren'e kizma; burda amac kadin kadina sohbetken araya sizanlar olabiliyor, uydurma konular acanlar olabiliyor.. azicik suphelenir olduk herkesten..

gecmis olsun, umarim esinle aranizi duzeltirsiniz;
sen de bari birazcik taklit yapsaydin esinle beraber olurken, evliliginin devami icin... sakincasi olmazdi :KK43:((

X