Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

arkadaşlar bende maltepeden aldım 8 parçasını 200 ytl ye aldım hemde benimkiler %100 gerçek saç. bi tanıdığımın peruk dükkanı var ordan aldım normal fiyatları gerçek saçların 400 ytl fln. ama gerçek olması şart değil diosanız 50 ytlyede var. ama ben gerçek kullandığım için çok rahatım istediğim renge boyayabiliyorum bide braun un saç düzleştiricisini kullanıyorum istersem düz takıyorum istersem dalgalı yapıyorum. bu çıt çıt ve braunun düzleştiricisi hayatımı kutardı diyebillirim. hergün kuaförden çıkmış gibiyim:) kimsede anlamıyor cıt cıt olduğunu krape yapıp takıyorum şaçlarıma. öyle alıştımki çıt çıt olduklarını bile unutuyorum bazen kendi saçım gibi yumuşacık her duş alışşımda onlarıda yıkayıp kurutup fönlüyorum sabahta takıp cıkıyorumkaydirigubbakcemile3

ay ben beceremiyorum yaa...bide saçları bana evde kendin yıkama dedi kuaför...
sen nası yıkıyosun...

normal bi şekilde oönce ıslatıyorum sonra üzerine şampuan döküyorum avucumda ovuyorum ve duruluyorum sonra kremliyorum durulayıp suyunu aldıktan sonra tarıyorum ve kurutma makınasınla kurutuyorum en son olarakta düzleştiricimle düzleştirip sacıma takıyorum:) çok kolay aslında

arkadaşlar bende maltepeden aldım 8 parçasını 200 ytl ye aldım hemde benimkiler %100 gerçek saç. bi tanıdığımın peruk dükkanı var ordan aldım normal fiyatları gerçek saçların 400 ytl fln. ama gerçek olması şart değil diosanız 50 ytlyede var. ama ben gerçek kullandığım için çok rahatım istediğim renge boyayabiliyorum bide braun un saç düzleştiricisini kullanıyorum istersem düz takıyorum istersem dalgalı yapıyorum. bu çıt çıt ve braunun düzleştiricisi hayatımı kutardı diyebillirim. hergün kuaförden çıkmış gibiyim:) kimsede anlamıyor cıt cıt olduğunu krape yapıp takıyorum şaçlarıma. öyle alıştımki çıt çıt olduklarını bile unutuyorum bazen kendi saçım gibi yumuşacık her duş alışşımda onlarıda yıkayıp kurutup fönlüyorum sabahta takıp cıkıyorumkaydirigubbakcemile3
İyi geceler canım özelden mesaj göndermek istiyorum sana birkaç sorum olacaktı mesaj ayarlarını değiştirebilir misin?

4 parca (parcalar kalın) 120 milyona almıstım %100 orjinal saç. 1 kere acildi 3 -4 defa da boyandi memnunum.

hilalce ben beğendim saçlarını.irtibata geçebilirz ama özel msjın kapalı

cnm tekrar atıyorum resmi mi ozaman

Eklentiler

• $bbbb.JPG
    $bbbb.JPG
    54,1 KB · Görüntüleme: 87
ben samsundaym burda tanesi 50 milyon yaklaşık 4 parmak kalınlığında hemde gerçek insan saçı bnde almayı düşünüyorum.ama yalnızca 1 kere mi boyanabiliyor??

ben de almayı düşünüyorum ama sacım zaten kısa değil 3 tane fln yeterli olucak bana.bnm baktıklarımda 4 parmak kalınlığında tnesi 30tl uygun mu?

X