Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

ankaralı arkadaşlar, bahçeli 7.cad. bit pazarını çoğumuz bilir heralde, orda gerçek saç ve sentetik karışımı tanesi 25 tl yalnız ben sentetik aldım çok dökülüyo ve çok karışıyo bide tabi boyanamıyo şekil verilemiyo sadece yıkanarak bakım yapılabiliyo, her zaman kullanmıcam için 100tl vermiyim dedim ama gerçek ve sentetik karışımı olanını mı alsaydım diyorum(sentetikmi tam emin deilim ama tamamen gerçek saç deil)

ya konur sokakta yada bi üst sokağında tam hatırlamıyorum cnm:s ama evet gercek sac tamamı bi cok arkadasm aldı cok memnunlar bnde bu hfta alıcam kuafre de gtrduk fön de cekti masa da yaptık onaylandı yani gercek sac olduu:)

kızlar benimde nişanlım şu an ankarada ona aldırtmayı düşünüyorum.aslında istanbulda bi yerde arkadaşım gerçek saçı 8 parça 190 tl ye almış. ben trabzondayım benim kuaförde en kaliteli saçı 240 alıyormuş 60 cm. lik öle 300 e 400 felan almayın önce iyice araştırın bence 400 çok pahalı bir rakam...

ya konur sokakta yada bi üst sokağında tam hatırlamıyorum cnm:s ama evet gercek sac tamamı bi cok arkadasm aldı cok memnunlar bnde bu hfta alıcam kuafre de gtrduk fön de cekti masa da yaptık onaylandı yani gercek sac olduu:)
tamam canım saol şimdi hatırladım galiba yerini hihoyyyt
bu arada sen sentetkleri ne kadara aldın?ve o karısım dediklerin boyanabiliyo mu?

ben sentetikleri tanesi 10tlye aldım 4 tane 40tl ama oyuncak bebek saçı gibi yapısı hemen dolaşıyo ve çok dökülüyo,taranamıyo fırça sürülemiyo parmakla şekillendirmek gerekiyomuş gerçek saçlar da bu kadar çok dökülüyomu acaba,o karışım olanlar boyanabiliyomuş ordaki satan kız öle dedi ama sen almaya karar verirsen yine sor bahçeli 7 bit pazarı

aerkadaşlar bende çıt çıt almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım size bişey sorcam bu çıt çıtları kendim evde takabilirmiyim yoksa hep kuaföremi taktırılıyor

aerkadaşlar bende çıt çıt almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım size bişey sorcam bu çıt çıtları kendim evde takabilirmiyim yoksa hep kuaföremi taktırılıyor

kendin kolayca takabilirsin canım,saçlarını ayırıp saç aralarına takıyorsun zaten çok kolay takılıyo tokaları vara.s çıtçıtın en güzel özelliği de kuaföre ihtiyaç kalmaması

tamam canım saol şimdi hatırladım galiba yerini hihoyyyt

ben sentetikleri tanesi 10tlye aldım 4 tane 40tl ama oyuncak bebek saçı gibi yapısı hemen dolaşıyo ve çok dökülüyo,taranamıyo fırça sürülemiyo parmakla şekillendirmek gerekiyomuş gerçek saçlar da bu kadar çok dökülüyomu acaba,o karışım olanlar boyanabiliyomuş ordaki satan kız öle dedi ama sen almaya karar verirsen yine sor bahçeli 7 bit pazarı

grcek saclar bu kdr döklmüordur herlde ama 25 e karısım almaktansa 30 a grcek sac almak daa mntıklı dimi?yne de bn oraya da bakarım.ya saclarım acıkken bna 2 tne cıtcıt yetio ama topladığımda sönük kalıo o yuzden bitne de sentetk mi alsam dedim sadece toplarken yada örerkn takmak için ama o kdr blli oluosa almamfisfisfisyerimseniben

ben kırıkkalededen aldım çıtçıtlarımı 6 tane, tanesi 40 dedi yalwar yakar 35e indirdim..gerçek we boyasız saç...ama izmir caddesinde 30diolar bilemiom biraz kazıklandım sanırım :sm_confused::bbo: ama gayet memnunum cıtcıtlardan...sadce tek başıma takamıorum çünkü takmadan önce diplerini ince sık tarakla aşağıdan yukarıya taramak gerekio (cıtcıtın düşmemesi için) buda biraz saçları yıpratabilio bilginize...

saçınıza takmadan önce takacağınız yere krepe yaparsanız başınızda durması ddaha kolay olur aksi taktirde kayıp gidiyor... saçı az olanlara tavsiye etmiyorum aralardan çıt çıtlar gözüküyo pek hoş bi görüntü olmuyor...
istanbulda gerçek saç 5 parça çıt çıt 165 milyon bence kazıklanmamışsın :)

slm kızlar bende uzun saç hastasıyım ve malesef saclarım kısa bır turlu uzatamıyorum hıc kaynak yada cıt cıt kullanmadım ama sentetık sac kullandım gercek sac olmadıgı ıcın bır ıkı kullanımdan sonra mahvoluyo bende kuaforume danıstım kaynak ıcın oda bana kaynak yaparız ama sen kullanabılecekmısın dedı cok zor cunku dedı sureklı kuafore gıtmen gerekır cok sıcak suyla yıkayamazsın hem zaten 4-5 ay anca kullanırsın her yenıledıgınde yıne para vermen gerekır dedı sen en ıyısı çıt çıt kullan dedı onu ıyı kullanırsan omur boytu kullanırsın dedı gercek sactan.. cıt cıt ları takmak senı ılk basta zorlar ama alısırsın dedı hatta yarım ay seklınde varmıs tek parca ben ondan yaptırcam belıme kadar hehehehe

Son düzenleme:
kendin kolayca takabilirsin canım,saçlarını ayırıp saç aralarına takıyorsun zaten çok kolay takılıyo tokaları vara.s çıtçıtın en güzel özelliği de kuaföre ihtiyaç kalmaması

doğal duruyor mu peki canım 3 çıtçıt alsam hoş dururmu acaba bilmiyorum kifiyatları nasıldır gerçek saçların sen kullanıyormusun memnunmusun

doğal duruyor mu peki canım 3 çıtçıt alsam hoş dururmu acaba bilmiyorum kifiyatları nasıldır gerçek saçların sen kullanıyormusun memnunmusun

canım ben kullanıyorum cok memnunum. Kimse anlamıyor kız arkadaslarım bile ne guzel sacların var diyor. Renk tutması cok onemli..

Son düzenleme:
kızlar bizde kızkardeşim için almayı düşünüyoruz çıtçıt, ankarada bildiğiniz güvenilir bir yer var mı ve fiyatları nedir bi aydınlatırsanız sevinirim

canım ben kullanıyorum cok memnunum gerçek saç. Kimse anlamıyor kız arkadaslarım bile ne guzel sacların var diyor. 1 yıldır anlamayanlar var. Renk tutması cok onemli..

nerden aldın canım.bende uzun zamandır araştırıyorum.ama bir türlü güvenip alamıyorum.iyi bi yer ve uygun fiyata bulsam alıcam hmn.özellikle izmirden almayı düşünüom bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

selam arkadaşlar bi tavsiyemi sizinle paylaşmak istedim uzun yıllar hep kısa sac kullandım daha sonra uzun sac moda olunca :KK70: piyasada gercek sac bulmak inanın cok zor sacı gösteriyolar bakıyosun bide onlarda üstüne üstüne bunlar gercek sac naylon karışım yok diyorlar alıyorsun sac rengini değiştirmek için başka bi kuaföre gidiyosun ve sonuç hüsran aldığın sac naylon karışımlı cıkıyo sonra iki kuaförde birbirinde suc buluyor neyse anlıycağınız benim sütten ağzım yandığı için artık saclarımı daha güvenilir bi kuaföre teslim ediyorum.yeride kadıköyde isteyenlere adres verebilirim.şehir dışınada satış yapıyorlarmış

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bi tavsiyemi sizinle paylaşmak istedim uzun yıllar hep kısa sac kullandım daha sonra uzun sac moda olunca :KK70: piyasada gercek sac bulmak inanın cok zor sacı gösteriyolar bakıyosun bide onlarda üstüne üstüne bunlar gercek sac naylon karışım yok diyorlar alıyorsun sac rengini değiştirmek için başka bi kuaföre gidiyosun ve sonuç hüsran aldığın sac naylon karışımlı cıkıyo sonra iki kuaförde birbirinde suc buluyor neyse anlıycağınız benim sütten ağzım yandığı için artık saclarımı daha güvenilir bi kuaföre teslim ediyorum.yeride kadıköyde isteyenlere adres verebilirim.şehir dışınada satış yapıyorlarmış

peki o dediğin kuaförde ne kadar saçlar

benim sacım zaten az oldugu için 2 tane 3 lu 2 tanede 2 li aldım 4 parça yani. Taksimden aldım. 180 dedi biraz pazarlıkla 150 ye indirdi. Ben cok memnunum bir onceki saclarımı netten almıstım onlar daha ucuz ve daha kotu saclardı sanki. Bunlar guzel fön çekiyorum maşa yapıyorm inanının hiç kimse anlamıyor. Aynı renk olması cok onemli. Veya alın sonra siz kuafore boyatın kendi sacınız aynı boyadan o zmn hiç kimse anlamaz.Takmasında hiç birşey yok ben aynasız bile takabiliyorum artık :)

X