Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

cnm ya çok sağol,çok iisin..
çok gür olmasa da yine de fena değil şikayetçi değilim diyebilirim.zaten ben daha çok uzun olması için almak istiyorum.omuzdan 1 kaç parmak daha uzun.ama senelerdir böyle nerdeyse hiç uzamıyor.-tatlicadiarzu-
bu arada sana da hayırlı olsun ama umarım saçlarını aynı çıtçıtların rengine benzetmekte sorun yaşamassın.kullanmaya başlayınca resim koysan da biz de görsek:eek:
teşekkür ederiiim cnmkaydirigubbakcemile5 ama zaten çıtçıtları da boyatıcam onların rengini de sevmiyorum..hepsini tatlı bi karamel tonu var ona boyatıcam :)
ekliyorum çıtçıtın resmini..saçıma ölesine koyuverdim yukardan koyduğum için kısa güzkmüş aslında ense hizasından takılacak ve daha uzun olacak..gerçi etrafta rapunzel gibi dolanmanın da manası yok :roflol:
üçüncü resimse benim istediğim saç rengi..şakkıdı

Eklentiler

• $yeni resimlerrr 001.jpg
    $yeni resimlerrr 001.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 106
  • $yeni resimlerrr 003.jpg
    $yeni resimlerrr 003.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 81
  • $sacu13_1.jpg
    $sacu13_1.jpg
    19,8 KB · Görüntüleme: 109
karakediicim cnm son yazdığımdan beri yeni girdim siteye..
çok güzelmiş senin çıtçıtların renginde gözüm kaldı ayrıcakaydirigubbakcemile
rengi de canlılığı da kesinlikle çok güzel,,e tabi anlayan insan belli oluyor:nazar:
ben de bugün aldım,keşke acele etmeseydim de dediğin gibi parça parça alsaymışım:uhm:8 parça 225 e 7 taksitle almış bulundum artık.makinem gelince resmini de koyarım.ama sanırım seninkilerin yanında biraz sönük kalıyor.
cnm yaa sana bişi soracaktım.benim doğal saçım açık siyah koyu kestane gibi.aynı renkte buldum ama bu reng boya imiş.aldatıldımmı sence ya?

hihi çok teşekkür ederim canım..
saçımı boyatsam da biran önce bende takabilsem onları..:dance:
bu arada seninkilerde hayırlı olsuun rapunzel gibi poz verip koy fotonu da bi ara görelim hihi..
bu arada kandırılmamışsın çünkü o çıtçıt saçların hepsinde boya var..genelde bir çıtçıtta birden fazla kişinin saçı olduğu için, hem rengi daha canlı dursun diye hem de renk farklılıkları ortadan kalksın saç daha yumuşak ve akıcı olsun diye, eksiksiz hepsi boyanıyor merak etme :içelim:

karakedii benim yine işim düştü sana:icecream:
ben bunları nasıl yıkıcam cnm ya şampuanlı suda yarım saat bekleterekmi,çıtçıt kısımları da suya değse bişi olurmu?
bir de ben bunları taktım ama sülüm sülüm çok uzun ve düz.sence katlattırsam kötümü ederim.kendi saçlarımı mı hareketli bi kesimle kestiriyim yoksa?ne dersin sence bi fikir versen

kızlar çıt çıt kullananlar olarak size bir sorum olacak umarım cevaplarsınız
benim 50 cm uzunluğunda:KK43:şimdi ölçtüm:)))) sağlıklı güzel saçlarım ince telli ama gür sayılırvar:nazar: vede hemen hemen hpsi aynı boy arka kısmının
geçen gün kuaföre gittim tabi her gören bayılıyor saçıma dedilerki saçların çok güzel ama modern durmuyor gel saçını çene hizanda önleri daha uzun olacak şekilde kesim varya o şekil keselim kestiğimiz saçınıda sana postiş yapalım normalde başkasının saçını alsan 300-400 dür sen kendi saçını yapsan 100 falana yapılır dediler
benim sorum ben saçlarımdan memnunum uzun saç güzel ama oğlum var çokda kolay olmuyor bakımı eğer bu şekil çıt çıt yaparsam kullanımı bakımı nasıl olur bide aynı olurmu kestirmeden önceki saçımla
çünkü kullanımı sakat olursa sorun olursa sürekli saçımıda çok kısa kestircem bidaha mümkün değil bukadar uzamaz yani bi yandanda değişiklik iyi olur ama kafam çok karışık yardım lütfen
siz olsanız ne yapardınızn:uhm:

bence sakın kestirme.dediğin gibi en başta saç uzatması bir dert.ben uzatmaya çalışıyorum mesela inan türlü türlü şeyler deniyorum.
saçlarını kestirdiğin zaman belki kısa saç ta kullanabilmiş olacaksın ama çıtçıt kullanmak basit olsa da sonuçta kendi saçını kullanmak daha basit daha doğal ve güzel.
bence kendi saçlarını kısalttırmadan üstlere kat attır daha ii olur.
ama ben kısa saçlı olmak istiyorum dersen de tarif edilen saç modeli de fena değil ama o modele şekil vermek biraz emek istiyor.

karakediicim çıtçıtkullananların paylaşım alanına ben de koydum resim.yorumlarını beklerimşakkıdı

karakedii benim yine işim düştü sana:icecream:
ben bunları nasıl yıkıcam cnm ya şampuanlı suda yarım saat bekleterekmi,çıtçıt kısımları da suya değse bişi olurmu?
bir de ben bunları taktım ama sülüm sülüm çok uzun ve düz.sence katlattırsam kötümü ederim.kendi saçlarımı mı hareketli bi kesimle kestiriyim yoksa?ne dersin sence bi fikir versen
yok canım ya suda filan bekletmicen..bildiğin saç yıkar gibi ama karıştırmadan..yani şampuanı al eline boydan boya sürüp yıka çıtçıt kısmına doğru..çıtçıtların olduğu yere çok su getirme çünkü zamanla dikiş yerleri açılır..su gelirse de çok sorun deil ama..
çok uzun kaldı sülüm sülüm demişin..benim de en sevmediğim yanı o zaten mutlaka ama mutlaka katlı bi kesim yaptır onlara..çünkü o şekilde çok belli oluo çıtçıt olduğu..doğal durmuyor..hem kendi saçından hem onlardan birazcık aldır..:nazar:

kızlar çıt çıt kullananlar olarak size bir sorum olacak umarım cevaplarsınız
benim 50 cm uzunluğunda:KK43:şimdi ölçtüm:)))) sağlıklı güzel saçlarım ince telli ama gür sayılırvar:nazar: vede hemen hemen hpsi aynı boy arka kısmının
geçen gün kuaföre gittim tabi her gören bayılıyor saçıma dedilerki saçların çok güzel ama modern durmuyor gel saçını çene hizanda önleri daha uzun olacak şekilde kesim varya o şekil keselim kestiğimiz saçınıda sana postiş yapalım normalde başkasının saçını alsan 300-400 dür sen kendi saçını yapsan 100 falana yapılır dediler
benim sorum ben saçlarımdan memnunum uzun saç güzel ama oğlum var çokda kolay olmuyor bakımı eğer bu şekil çıt çıt yaparsam kullanımı bakımı nasıl olur bide aynı olurmu kestirmeden önceki saçımla
çünkü kullanımı sakat olursa sorun olursa sürekli saçımıda çok kısa kestircem bidaha mümkün değil bukadar uzamaz yani bi yandanda değişiklik iyi olur ama kafam çok karışık yardım lütfen
siz olsanız ne yapardınızn:uhm:
ben o saç modeline hastayım..:)
ama kuaförünün sana böle bişe demesi beni kıllandırdı açıkcası..yakın mı sana kuaförün? yani seni kazıklamak istemiş olmasın?-tatlicadiarzu-
bu arada yanlışı var satın almaya kalksan iyi bi saçı en fazla 300e alabilirsin..
ama kendi saçını yaptırmak çook ucuz olur..mesela 40 tl..onu sadece keratinle yapıştırıp dikecekleeerr 100 nie verecen kii onu anlamadım

Son düzenleme:
bence sakın kestirme.dediğin gibi en başta saç uzatması bir dert.ben uzatmaya çalışıyorum mesela inan türlü türlü şeyler deniyorum.
saçlarını kestirdiğin zaman belki kısa saç ta kullanabilmiş olacaksın ama çıtçıt kullanmak basit olsa da sonuçta kendi saçını kullanmak daha basit daha doğal ve güzel.
bence kendi saçlarını kısalttırmadan üstlere kat attır daha ii olur.
ama ben kısa saçlı olmak istiyorum dersen de tarif edilen saç modeli de fena değil ama o modele şekil vermek biraz emek istiyor.

sağol canım ya aslında bende vazcaydım gibi kestirmekten saçlarımı çok seviyorum ama gel görkü kısa saçı kullanmayalı yıllar oluyo insan değişiklik istiyosengözlerimebaksanab
haklısın önlerine falan kat vercem herhalde bu yaşlarda uzun kullanayıma yaş ilerleyince mecbur kesceza.s.

ben o saç modeline hastayım..:)
ama kuaförünün sana böle bişe demesi beni kıllandırdı açıkcası..yakın mı sana kuaförün? yani seni kazıklamak istemiş olmasın?-tatlicadiarzu-
bu arada yanlışı var satın almaya kalksan iyi bi saçı en fazla 300e alabilirsin..
ama kendi saçını yaptırmak çook ucuz olur..mesela 40 tl..onu sadece keratinle yapıştırıp dikecekleeerr 100 nie verecen kii onu anlamadım

canım ya mutlaka kazık veya kar olayları vardır tabi
bende araştıırpı yapcaktım yapsaydım zaten 40 varken ne diye 100 vereyim dimi ama cevap için sağola.s.

kızlar birşey sorucaktım size.bende sarı renk yapay çıt çıt var ve saçlarımı kahverengi yaptım.acaba bu çıt çıtları kahverengi boyayla boysam tutarmı ?

yaa kızlar ben bunları takıyorum ama belli oluyo saclarım cok seyrek diye off 8 pardca aldım ama zaten maximum 6sını takabiliyorum:KK43:

arkadaslar bende bugun çıt çıt hakkında bilgi almak için bir kuaföre gittim güya %50 indirim varmıs bana 5 parca sacı indirimli halıyle 300 e vermeye calıştılar ama çok pahalı gelınce 250 ye indirdiler bilmiyorum ama acayıp kalıteli duruyordu ve bayagı yogun fakat emın olamadım.Sonra ordan çıkttım baska bi kuaföre ugradım tesadüf olacak ya :))) kuaförün saç aldıgı aracı kişide ordaydı ve bana 10 parca sacı tabiki ince yogunlukta 250 ye veririm dedi fakat 160 gramdı bana az gibi geldı güvenemedım alma konusunda ama çok hevesliyim ne dersınız??

ben daha bir hafta once 8 parca 300 e aldım sanki 5 parca için 250 pahalı gibi ama yınede sen bilirsin gerçi insan uzun saçlı halını gorunce verdıgı parayı hemen unutuyo:)

X