Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

selam herkese. ben gittigidiyordan almıştım çıtçıtlarımı. siyah renge boyalı. saçlarım siyahtı dün açtırdım. çıtçıtlar siyah duruyor rengi kendi açan var mı? yardımcı olun kullanamıyorum şimdi

mrba öncelıqle... bnde çıtçıt almayı düşünüorm ama sadece uzatma amaçlı alıcam kaç parça alsam die düşünüorm yardımcı olun lütfn

ben 3 parça öneririm benimki 10 cm genişlikte 2 parça, 20 cm genişlikte 1 parça saçlarım katlı kesim ve siyahtı hiç belli olmuyordu gittigidiyordan 110tl ye aldım 65 gr, 50cm uzunluğunda . benim saçım gür ama katlı kesin olduğu için yeterli geliyor, fazlası kötü durur

bende gerçek saç var ama onları günlük hayatta kullanamıyorum yıpratmak istemiyorum sürekli kullanabileceğim elimin altında olcak bişi istiyorum o yüzden bende sentetik almak istiyorum acaba fiyatları nasıl yardımcı olursan sevinirim :dance:

valla ben 40€ aldim internetten normal fiyatlar 80€ civari hele bide gercek saçsa 300€ buluyo :1shok:

Merhaba,
Çıtçıt konusunda ZEDEF isimli gitti gidiyorda mağazası olan kullanıcı burada hiçbir şekilde isminin geçmesini istemiyor. Sürekli ismi geçen mesajları siliyoruz. Sizden ricam bu satıcı ve ürünleri hakkında bu başlıkta hiçbir yazı yazılmamasıdır.
teşekkürler

e siliyosunuz da ben arkadaslarımla nasıl fikir alışverişi yapıcam? sonucta bu siteye üye olma sebebim ceşitli kişilerin tecrübelerinden yararlanmak, fikirlerini almak.

ben 3 parça öneririm benimki 10 cm genişlikte 2 parça, 20 cm genişlikte 1 parça saçlarım katlı kesim ve siyahtı hiç belli olmuyordu gittigidiyordan 110tl ye aldım 65 gr, 50cm uzunluğunda . benim saçım gür ama katlı kesin olduğu için yeterli geliyor, fazlası kötü durur

çoq saol cnm ya tmm o zmn bnde 3 parça aliim ... qittiqidiyordan almşssn memnunmusun qerçeq saçmı?yerimseniben:1hug:

kızlar ben de almayı düşünüyorum daha önce sorulduysa kusura bakmayın ama çok merak ettiğim bişiy var.bu çıt çıtlar kendi saçımız gibi renkten renge boyanabiliyormu?yani saçımızı arada sırada farklı renklere buyadığımızda her seferinde çıtçıt boyandığında yıpranırmiki?:nazar:

bende de aynı dert var bloodrayne__ saclarım orta kestane ama kahve tonları var her yerde. illaki boyatmak zorundayım. kendi saclarımı uzun bi süre boyatmak istemiyorum napcam sastım kaldım

cnm üzülme belki boyanıyodur çıtçıtlar,sen de çıtçıtları saç rengine boyarsın,cvp veren olsa da öğrensek

ya balım ben gittigidiyordan almayı düşündüğüm satıcıya ve onun sattıgı cıtcıtları alanlara mesaj attım satıcı ve cewap veren birkac müşterisi sacların gercek oldugunu ve boyanabildigini söyledi. hatta boyanma garantiliymiş. ben almaya karar verdim. senin alacagın cıtcıtlar gercek sacsa eger onlar da boyanıyodur heralde. alacagın yere de bi sor. cok koyu saclar acıga cok acık saclarda koyuya boyanmamalıymıs farklı kişilerin saclarından olustugu için. ton farkı olurmus farklı insanların sacları oldugu için. fakat gölge attırabilr yada yakın tonlara boyayabilrmişsin. sen yine de iyce bi arastır

ya balım ben gittigidiyordan almayı düşündüğüm satıcıya ve onun sattıgı cıtcıtları alanlara mesaj attım satıcı ve cewap veren birkac müşterisi sacların gercek oldugunu ve boyanabildigini söyledi. hatta boyanma garantiliymiş. ben almaya karar verdim. senin alacagın cıtcıtlar gercek sacsa eger onlar da boyanıyodur heralde. alacagın yere de bi sor. cok koyu saclar acıga cok acık saclarda koyuya boyanmamalıymıs farklı kişilerin saclarından olustugu için. ton farkı olurmus farklı insanların sacları oldugu için. fakat gölge attırabilr yada yakın tonlara boyayabilrmişsin. sen yine de iyce bi arastır a.s.

canım şöle söliyim benim saç rengimde bi çıtçıtla hiç karşılaşmadım daha.kahve kumral gibi değişik rengim var.çıtçıtları saç rengime göre boyatıcam ama ilerde kızıl daha da ilerde karamele dönmeyi düşünüyodum.heralde boyanır yaa,,en iyisi deiğin gibi sormak lazım ama kandırırlar diye korkuyorum :)

:)) haklısın valla satmak için her yalanı söylerler. ama sanırım birkac boyanmaya dayanmaz. sen sac rengine göre bi cıtcıt al zaten ton farkı olması normal birebir tutturamazsın. sonra da karamele boyarsın sorun olmaz işallah

kızlar ankara kızılayda bi yer buldum satan kişiyle internet yoluyla konustum...çıt çıt en 13 cm boy 60cm ve tanesi 25 tl miş...sordm gerçek saçmı die endonezya saçı ddi aynı gerçek saç çok kaliteli ddi bilmiorm ne diosnz?

endonezya saçı demiş ya gerçek saç demek istemiş deil mi ben tam anlayamadım o kısmı.ama eğer gerçek saçsa fiyatı çok iyiymiş.ben düşünebilirdim bunu ama enlilerden deil de ensizlerden almak istiyorum çünkü aralara takacağım.

endonezya saçı demiş ya gerçek saç demek istemiş deil mi ben tam anlayamadım o kısmı.ama eğer gerçek saçsa fiyatı çok iyiymiş.ben düşünebilirdim bunu ama enlilerden deil de ensizlerden almak istiyorum çünkü aralara takacağım.

banada coq ucuz qeldı almayı düşünüorm açıqçası... ama şimdi diil bi kaç ay sonra ... qörüşdüüm kişi herzmn bulundurrum ddi...endonezya saçı kısmını bnde anlamadmnaniknaniksırnaşık şey

ben bugün sordum sentetik saç 8 parça 65 lira,tam alcaktım ama taksit geçemediler alamadım :p

selam kızlar
hiç birşeyden çekmedim bu saçlarımdan çekmedigim kadar :KK43:(
gebelikten sonra cansız ve dokulmustu o gunden beri cozum arıyordum bir arkadaşım burdaki ismini veremiyecegim bir siteden 0.90 krs a tanesi 100 adet saç almış bende gercek degildır falan dedım tabi çok kazıklanınca insanın guvenı kalmıyor:)) ama saçı gordukten sonra bende sıparıs ettım çunkı o saçlara balyaj bıle attırmıs inanamadım bosuna o kadar paralar dokmusum:KK43:(( simdi saçlarım gür ve uzun yalnız taktırdıktan sonra 2 gun yatmakta zorluk çektim simdi cok rahatım bebegım cekse bıle cıkmıyor tavsıye ederım .

X