İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Sende harikasın bir tanem...
Bende heyecan bugünden başladı oğluşa belli etmiyorum fakat o da heyecanlı herhaldeki sabah kalktığında bugün cuma değilmi diyor hayır oğlum yarın cuma dedim. Baktım bozuldu... opuyorumnanaktan
Çaktırma ama tatile en çok sevinen benim oğluşa kavuşacağım diyeee... özlüyorum ben onu kokusunu içime bir çekişim varki oy oy oy anlatamam yaaa...

Kızlar aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneririm çok ilginç bir paylaşımım var o kadar acayip birşey ki, sizlerde bakın hayretler içinde kalacaksınız yazıldığı gibi uygulayın bakın görün neler olacak CADIARZUCADIARZUyerimsenibenyerimseniben inanamayacaksınız bu kadar olur dedim...

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbir-basliga-uymayan-yazilar/342744-paylasimlarimiz.html

alkisalkisalkisa.s.

evet ve ilk karnemızı aldık çok güzel bir karne getirdi oğlum öğretmeni nazar boncuğu takmış karnesine okuma belgei vermış hediye olarakda 2 tane kitap vermiş oğlumla gurur duydum inşallah hep böyle devam eder herkese iyi tatiller arkadaşlar

Bızımkısı karnelerın en gÜzelı.................... Hepsı 5 hepsı Çok ıyı maaŞallah .....
Allah hepımıze hep bÖyle karneler nasıp etsın ınŞallah bÜyÜk sevgı saygı gurur ve onurla hepınızı tebrık ederım mınıklerımızın yanaklarından Öperım ....

Bİzİmkİsİ karnelerİn en gÜzelİ.................... Hepsİ 5 hepsİ Çok İyİ maaŞallah .....
Allah hepİmİze hep bÖyle karneler nasİp etsİn İnŞallah bÜyÜk sevgİ saygı gurur ve onurla hepİnİzİ tebrİk ederİm mİnİklerİmİzİn yanaklarından Öperİm ....

Tşk. ederim. Kutlarım kızınızı. Bizim karnemizde aynı hepsi 5 ve çok iyi. Kızım dün akşam uzun bir liste hazırlamıştı karne hediyesi listesi kim ne alacak diye en çok da güldüğümüz anneanneden kalem saat (ben 10) isterken babaanneden dergi istedi diyor hadi en ucuzunu senden istiyorum.

Arkadaşlar bu karneler bence çocuklarımızın emeğine ve bizim sabrımıza karşılık mükafat oldu. Nasılda unuttuk değil mi çıldırdığımız o günleri

türkçe ve matematik 4 gelmiş
şaşırdım çünkü her ikisindede gayet başarılı
bizim öğretmenin notu kıt galiba
matematiği gözü kapalı yapıyo 4 görünce şaşırdım acaba neden
kapasitesindende eminim kızımın ama.. tabi ona cok güzel bi karne almışsın dedim ama
içimde buruldu biraz

dün meleğim de beni çok gururlandırdı
karnede bütün dersleri 5 davranış notları da çok iyiydi.öğretmeni karnenin yanında başarı belgeside vermiş:nazar:
sene başında çok yoruldum yeri geldi çok da sinirlendirdi beni ama bu karneyle bütün yorgunluğumu unuttum.:1hug:
çok şükür artık her gördüğünü okuyabiliyor yazıyor.bu tatildede çalıştıracam yine öğrendiklerini unutmasın yada tembelliğe alışmasın
karne alan bütün yavrularımızı kutluyoruma.s.a.s.a.s.a.s.

Allahım inşallah yavrumun karnesi hep böyle olur hep güzel yerlerde görürüm bebeğimi

dün akşam 5 mumlu pastamızla 5 lerimizi kutladık canlarım allahı her anne ve babya bu mutluluğu yaşatsın inşallah...

Hepinize merhabalar,
Benim oğlumun karnesi de harika hepsi 5 derslerinde başarılı bir çocuk anasınıfındayken de öğretmeni hep derdi. Çalışkan bir çocuk olacak diye. İnşallah hep böyle gider. Emeğinin karşılığını aldı. Karnesi çok güzel öğretmeni de çok memnun.
Şimdi daha rahatız değilmi arkadaşlar... İlk zamanlar gergindik acemiydik. Çok şükür atlattık. Çocuklarımıza başarılar diliyorum , siz velilerinde gözü aydın artık okuyan çocuklarımız var...
Oğlum kitabı okurken yada birşeyler yazarken duygulanıyorum. Nereden nereye geldik...

opuyorumnanaktan

Hepinize merhabalar,
Benim oğlumun karnesi de harika hepsi 5 derslerinde başarılı bir çocuk anasınıfındayken de öğretmeni hep derdi. Çalışkan bir çocuk olacak diye. İnşallah hep böyle gider. Emeğinin karşılığını aldı. Karnesi çok güzel öğretmeni de çok memnun.
Şimdi daha rahatız değilmi arkadaşlar... İlk zamanlar gergindik acemiydik. Çok şükür atlattık. Çocuklarımıza başarılar diliyorum , siz velilerinde gözü aydın artık okuyan çocuklarımız var...
Oğlum kitabı okurken yada birşeyler yazarken duygulanıyorum. Nereden nereye geldik...

opuyorumnanaktan

aynen canım nerden nereye geldik
ilk bir ay sinirden deliriyordum çok zorlandık ama sonra herşey yoluna girdi
şimdi meleğim her gördüğünü okuyup yazabiliyor :1hug:
bu bizim ilk karnemizdi çok duygulandım mutlu oldum gurur duydumopuyorumnanaktan

Selam arkadaşlar nasıl gidiyor tatil,
neler yapıyorsunuz kuzucuklarınızla...
Kar yağması da iyi denk geldi dün kartopu oynadık
bugünde keza öyle harikaydı arada kitabını okuyor
arada yazı yazıyor tatilimiz şimdilik güzel gidiyor.
Özlemişim oğluşumla bütün gün olmayı...
opuyorumnanaktan

uzun zamandır bakamadım,iyi geceler hanımlar, benim oğluşumunda hepsi pekiyi ,okuması baya hızlandı.herşeyi okumak istiyor çok seviyor okumayı..

Benim oğlumda birinci sınıfta ama henüz okuyamadı ben çok üzülüyorum ben çalıştığım icin ilgilenemiyurum

Selam arkadaşlar nasıl gidiyor tatil,
neler yapıyorsunuz kuzucuklarınızla...
Kar yağması da iyi denk geldi dün kartopu oynadık
bugünde keza öyle harikaydı arada kitabını okuyor
arada yazı yazıyor tatilimiz şimdilik güzel gidiyor.
Özlemişim oğluşumla bütün gün olmayı...
opuyorumnanaktan

öğretmeni ödev olarak bir set verdi canım
8 tane masal kitabı var içinde birde etkinlik defteri var .orda okuduğu masal ile ilgili sorular var ona cevaplar vericez defteri dolduracaz
güzel bir ödev oldu kızım için
hem okumasını geliştiriyo hemde okuduğunu anlamaya çalışıyo
hergün bir masal kitabını okuyoruz.ayrıca kızımda sürekli kendi kitaplarını okuyo.hoşuna giden şiirleri ezberlemeye çalışıyo

Tatılımız berbat gıdıyor hava Çok soĞuk eve kapandık kaldı ders ÇalıŞıyıruz ÖĞretmenının hedıye etıĞı kıtabı okuyoruz ve yarıyıl tatıl ÇalıŞma kıtabımızı okuduktan sonra her akŞam ÖĞretmenımızın dedıĞı Üzre tÜrkÇe defterımızın arkasına gÜnlÜk yazıyoruz yazıları gerılemeısn dıyemıŞ hemde.... AnlaycaĞınız sıkıldık tatılden kzıım ıstemıyor gÜn sayıyor bugÜn ıkıncı gÜn ve keŞke tatıl olsaydı dıyor evde tv ızlıyoruz ve arada oyalanıyoruz bırŞeylerle ama okulunu Çok Özledı yavrum :KK43:

bu arada canım arkadaşlarımdan birisi bnm linkle kızımın karnesini çoktan görcye çıkarmış meğerse izmir shbetlerinde anca burada sizlerle kızlar!
karnemzzzzzzzzzzz010.jpg

maaşallah demeyi unutmayınız lütfen....

merhaba arkadaşlar, uzun zamandır giremiyordum. görüyorumki hepimizin çocuklarıda karnelerinde 5 getirmiş MAAŞALLAH hepsinede umarım okul hayatı boyunca hep böyle karneler alırız bebişlerimizden. benim oğlusumda hep 5 getirdi onunla gurur duyuyorum...

806763DSC00665.JPG
[/url][/IMG]
815144DSC00663.JPG
[/url][/IMG]

Arkadaşlar tüm yavrularımıza başarılarının devamını dilerim.. Bu da benim kızımın karnesi umarım tüm öğrenim hayatında böyle sürer..

Son düzenleme:
arkadaşlar tatil bitti ve 2. eğitim dönemi başladı bu dönem tüm çocuklarımıza hayırlı olsun annelerinede kolay gelsin inşallah bu dönem daha kolay geçer

X