Çocuk meselesi

sternoklavikular

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
1.024
-303
27
Selamlar 5 aylık evliyim çocuk istoyrm ilk defa bu ay denedik çok kafaya taktım yumurtlama günümün üzerinden 7 gün geçti dün dayanamadım test yaptm negatif çıktı adetime 5 gün var surekli test ypma isteği var içimde pazartesi günü de kan vermek istiyorum kanda daha erken çıkar çevremdekiler test ypma moralini bozma diyor ama ben duramıyorm yumurtlama döneminden kaç gün sonra test yaptınız pozitif çıktı normalde hepsini biliyorum ama yinede sormak istedim

Selamlar 5 aylık evliyim çocuk istoyrm ilk defa bu ay denedik çok kafaya taktım yumurtlama günümün üzerinden 7 gün geçti dün dayanamadım test yaptm negatif çıktı adetime 5 gün var surekli test ypma isteği var içimde pazartesi günü de kan vermek istiyorum kanda daha erken çıkar çevremdekiler test ypma moralini bozma diyor ama ben duramıyorm yumurtlama döneminden kaç gün sonra test yaptınız pozitif çıktı normalde hepsini biliyorum ama yinede sormak istedim
5 aylık evlilik ilk bu ay denenmiş ve çok kafaya takılmış 😱 1 yıl her şey yolunda olsa da 2 taraf içinde olmama olasılığı fazla biliyorsunuz değil mi?
Siz önce psikolojik olarak kendinizi hazırlayın kaç yaşındasınz blmyrm ama kafanız rahat olmazsa bu şekilde olma olasılığı da azalıyor diyor doktorlar sakince her şey en güzel zamanda olsn diye dua edin, deneyin.

Bir sal bacım.başka derdin mi yok koca dünyada.genceciksin.

5 aylık evlilik ilk bu ay denenmiş ve çok kafaya takılmış 😱 1 yıl her şey yolunda olsa da 2 taraf içinde olmama olasılığı fazla biliyorsunuz değil mi?
Siz önce psikolojik olarak kendinizi hazırlayın kaç yaşındasınz blmyrm ama kafanız rahat olmazsa bu şekilde olma olasılığı da azalıyor diyor doktorlar sakince her şey en güzel zamanda olsn diye dua edin, deneyin.
Hastalığım dan dolayı bu kadar acele ediyorum

Ohooo sana gelene kadar kimlerin kimlerin oluyor.hatta sorun yok denilenlerin olmuyor da sizin gibilerin oluyor.tamamen kısmet o işler.doktor ne derse desin boş.dinlemeye bile değmez.neler neler okuduk buralarda.
İnş allahtan ümit kesilmez ama benim gibi olanlardanda yıllarca çocuğu olmayanlar oluyor maalesef

İlk aydan hamile kalmayı beklemek kendinizi yıpratmaktan başka bir işe yaramaz. Stres hemileliğin önündeki en büyük engeldir. Akışına bırakın, testlerle kafanızı bulandırmayın. Ben ne zaman düşünmeyi bıraktım o zaman hamile kaldım

İlk aydan hamile kalmayı beklemek kendinizi yıpratmaktan başka bir işe yaramaz. Stres hemileliğin önündeki en büyük engeldir. Akışına bırakın, testlerle kafanızı bulandırmayın. Ben ne zaman düşünmeyi bıraktım o zaman hamile kaldım
Bu ay Klomen kullandım o yüzden biraz ümitlenmiştim

Bnde pcos var o yüzden hic olmayacak korkusu yaşıyorum
Bakin ben de pcos hastasiyim ve 34umde hemen hamile kaldim. Pcos gebelige engeldir gibi bir yanilgi var. Hayatiniza bakin, cok dusunup stres yapmayin, saglikli beslenin ve spor yapin. Gerisi gelir. Cok kayginiz varsa bir jinekologa gidip muayene olun. Bunlari o da soyler zaten.

Bence sen bir müddet daha çocuk yapmamalısın ama tabi ki dinlemeyeceksin. Oturmamış evliliğe çocuk yapıp iyice moka sardıracaksınız. Olan yine çocuğa olacak.
Aaa en sevdigim üye... yine ısrarla istememe rağmen konuma yorum yapmış :)) canikom bizm rutinimiz böyle 10 yıllık ilişki bu zmanaa kadar böyle devam etmişse bundan sonra gayet güzel devam eder sen çok dert etme biz gayet mutluyuz ve bu mutluulugu çocukla taclandirma niyetindeyiz

X