Çocuk meselesi

Bakin ben de pcos hastasiyim ve 34umde hemen hamile kaldim. Pcos gebelige engeldir gibi bir yanilgi var. Hayatiniza bakin, cok dusunup stres yapmayin, saglikli beslenin ve spor yapin. Gerisi gelir. Cok kayginiz varsa bir jinekologa gidip muayene olun. Bunlari o da soyler zaten.
Öyle yaptm direk tedaviye başladım klomen kullanıp döllenme gerçekleştiği için biraz panik yaptm inş benimde kendiliğinden olur

2. Ayında boşanmayı mı düsünmüs ve suan cocuk istiyor, şaka gibi gercekten
Evlilige alışmamış olabilir miyiz sonuçta basit bisey değil evim iş yerim bütün arkadaşlarım değişti tek başıma küçük bir yere geldim psikolojik bunalıma girdim orada yaşamak istemedim doğal bisey bu

Bu ay Klomen kullandım o yüzden biraz ümitlenmiştim
Doktor kontrolündedir her halde ama önce bi akışına bırakıp durumu izlemek gerekmez mi, bu ne böyle hemen ilaçlar, yumurtlama takipleri. 5 aylık evlilikte yangından mal kaçırır gibi çocuk çabasına girmek ve bu kadar kafaya takmak çok hatalı hareketler. Bi evliliğinizin keyfini sürün, çocuk bu gün olmazsa yarın olur. Olmayacağı ya da zor olacağı garantilenmeden vücudu ilaç deposuna çevirmek çok anlamsız. Menapoz sınırında değilsiniz ki acele edesiniz

Doktor kontrolündedir her halde ama önce bi akışına bırakıp durumu izlemek gerekmez mi, bu ne böyle hemen ilaçlar, yumurtlama takipleri. 5 aylık evlilikte yangından mal kaçırır gibi çocuk çabasına girmek ve bu kadar kafaya takmak çok hatalı hareketler. Bi evliliğinizin keyfini sürün, çocuk bu gün olmazsa yarın olur. Olmayacağı ya da zor olacağı garantilenmeden vücudu ilaç deposuna çevirmek çok anlamsız. Menapoz sınırında değilsiniz ki acele edesiniz
İlaçsız adet olamıyorum pcos var hipotiroidi var Bn zaten tüp bebek düşünüyorum bu şekilde olmazsa herkesin biyolojik anne olma yaşı isteği farklı olabilir

Selamlar 5 aylık evliyim çocuk istoyrm ilk defa bu ay denedik çok kafaya taktım yumurtlama günümün üzerinden 7 gün geçti dün dayanamadım test yaptm negatif çıktı adetime 5 gün var surekli test ypma isteği var içimde pazartesi günü de kan vermek istiyorum kanda daha erken çıkar çevremdekiler test ypma moralini bozma diyor ama ben duramıyorm yumurtlama döneminden kaç gün sonra test yaptınız pozitif çıktı normalde hepsini biliyorum ama yinede sormak istedim
Bence 1 yıl kocanla doya doya sarıl flim izle gez dolaş. Çocuk da Allah nasip ederse olur ilk denemede olada bilir olmaya da bilir. Test vermek şuan için kanda bile erken çıkar mı evet bu sefer de yükseldi mi diye stres olacaksın adet tarihini bekle.

Aaa en sevdigim üye... yine ısrarla istememe rağmen konuma yorum yapmış :)) canikom bizm rutinimiz böyle 10 yıllık ilişki bu zmanaa kadar böyle devam etmişse bundan sonra gayet güzel devam eder sen çok dert etme biz gayet mutluyuz ve bu mutluulugu çocukla taclandirma niyetindeyiz
Ay kız düşünsenize bebeğiniz olmuş her gün tatlı tatlı tulumlar giydirip sosyal medyada paylaşıyorsun falan. 1. Ay, 3. Ay falan kutlamaları için özel kıyafetler dekorlar alıyorsunuz fotoğraf çekmek için. Sonra onunla uyumlu giyinmek için bütün gardrobu tekrar diziyorsunuz. Şahane değil mi?😍😇😇😇😇

Ay kız düşünsenize bebeğiniz olmuş her gün tatlı tatlı tulumlar giydirip sosyal medyada paylaşıyorsun falan. 1. Ay, 3. Ay falan kutlamaları için özel kıyafetler dekorlar alıyorsunuz fotoğraf çekmek için. Sonra onunla uyumlu giyinmek için bütün gardrobu tekrar diziyorsunuz. Şahane değil mi?😍😇😇😇😇
He he çok komik ya

Bence 1 yıl kocanla doya doya sarıl flim izle gez dolaş. Çocuk da Allah nasip ederse olur ilk denemede olada bilir olmaya da bilir. Test vermek şuan için kanda bile erken çıkar mı evet bu sefer de yükseldi mi diye stres olacaksın adet tarihini bekle.
Aynen öyle yapayım bari

İlk denemeniz daha yavaş mı olsanız bende de pcos var bayağı ağır hatta 5 ayda bir adet olurdum biri sürpriz korunurken olmak üzere 2 çocuğum var
Allah bağışlasın Bn gençlikten beri bu düşüncelerdeym tüp bebek yaptıriirm olmazsa vakit kaybetmek istemiyorum tercih meselesi

Tam olarak bu sebeplerden çocuk istemiyorsa ben de kudra değilim 😂 üreme ehliyeti gelmeli acilen 🙄

Niyekii olur olur diye sallasamiydi
Çok diksiniz herkese karşı çok biliyorsanız neden konu açtınız ki.
Neyse cevap vereyim ilgili doktor önce hemen tedavi demez iki üç ay yumurta takibi yapar. Yumurtlama sorununuz varsa klomen verir , klomen sebebi ile yumurta fazlalığı olan kiste dönen oluşan hamilelikte de sorun yaşayan çok kişi var forumda.
Doktor sallamış sizi.

X