Çocuk meselesi

Allah bağışlasın Bn gençlikten beri bu düşüncelerdeym tüp bebek yaptıriirm olmazsa vakit kaybetmek istemiyorum tercih meselesi
Bende aynı düşüncelerdeydim ilk çocuğu ilk ay yumurta geliştirici iğne yaptırdım bu yüzden söylüyorum ya sizin geldiğiniz yollardan biz geçtik de dönüyoruz yaşadıklarınizın aynısını yaşamış tecrübelerime dayanarak söylüyorum hemen o korkuyla hamile kalma saydım da evliliğime baksaydim bundan koca olur mu evliliğimiz nasıl olack diye sonrasında boşandım çünkü aceleye gerek yok

2. Ayında boşanmayı mı düsünmüs ve suan cocuk istiyor, şaka gibi gercekten

Evet.
Hep "böyle bir evliliğe neden çocuk yaptınız" diye sorardık, bu defa yapım aşamasına da tanıklık ediyoruz.
Çocuğum babasına çok düşkün olduğu için boşanamam diyebilmek için yapılıyor galiba bu bebeler.

Evet.
Hep "böyle bir evliliğe neden çocuk yaptınız" diye sorardık, bu defa yapım aşamasına da tanıklık ediyoruz.
Çocuğum babasına çok düşkün olduğu için boşanamam diyebilmek için yapılıyor galiba bu bebeler.
Boş boş fikirlerinizi kendinize saklayın

Bende aynı düşüncelerdeydim ilk çocuğu ilk ay yumurta geliştirici iğne yaptırdım bu yüzden söylüyorum ya sizin geldiğiniz yollardan biz geçtik de dönüyoruz yaşadıklarınizın aynısını yaşamış tecrübelerime dayanarak söylüyorum hemen o korkuyla hamile kalma saydım da evliliğime baksaydim bundan koca olur mu evliliğimiz nasıl olack diye sonrasında boşandım çünkü aceleye gerek yok
Tercih meselesi canım

Çok diksiniz herkese karşı çok biliyorsanız neden konu açtınız ki.
Neyse cevap vereyim ilgili doktor önce hemen tedavi demez iki üç ay yumurta takibi yapar. Yumurtlama sorununuz varsa klomen verir , klomen sebebi ile yumurta fazlalığı olan kiste dönen oluşan hamilelikte de sorun yaşayan çok kişi var forumda.
Doktor sallamış sizi.
Adet olamayınca nasıl yumurta takibi yapılcak acaba

Selamlar 5 aylık evliyim çocuk istoyrm ilk defa bu ay denedik çok kafaya taktım yumurtlama günümün üzerinden 7 gün geçti dün dayanamadım test yaptm negatif çıktı adetime 5 gün var surekli test ypma isteği var içimde pazartesi günü de kan vermek istiyorum kanda daha erken çıkar çevremdekiler test ypma moralini bozma diyor ama ben duramıyorm yumurtlama döneminden kaç gün sonra test yaptınız pozitif çıktı normalde hepsini biliyorum ama yinede sormak istedim
5 aylık evlilikte 1 ay deneyip kafaya bu denli takmak sizin cokta saglıklı olmadığınız izlenimi veriyor.
Gercekten normal bi durum değil
Siz bunun farkındasınız dimi?
Bir isiniz yada uğrasınız olan bi hobiniz var mı?

Evlilige alışmamış olabilir miyiz sonuçta basit bisey değil evim iş yerim bütün arkadaşlarım değişti tek başıma küçük bir yere geldim psikolojik bunalıma girdim orada yaşamak istemedim doğal bisey bu
Evet tüm bu dediklerin olabilir tabiki fakat bu sebepten boşanmak istemek zaten olacak bir şey değil. Evliligin tam oturmadan evcilik oynamak için cocuk istiyosun daha olgunlasmamissin. Agresif cevaplarin ve 1 ayda bu kadar kafaya takman hala normal psikolojide olmadiğinin göstergesi.

Evet tüm bu dediklerin olabilir tabiki fakat bu sebepten boşanmak istemek zaten olacak bir şey değil. Evliligin tam oturmadan evcilik oynamak için cocuk istiyosun daha olgunlasmamissin. Agresif cevaplarin ve 1 ayda bu kadar kafaya takman hala normal psikolojide olmadiğinin göstergesi.
Psikolog musun ne yorum yapıyorsun

X