Çok canım sıkın

Esinizin size karisma deme hakki yok . Söz konusu sizin hayatiniz ve yasam alaniniz..öyle ben halledecem demekle olmuyor. Kaldi ki böyle adamlar in gücü hep agzi dili olmayan eslerine yetiyor. Ama size hayati dar eden annesine söz söyleyemez. Kesinlikle kabul etmeyin
Aslında benim kayın validemle bır sorunum yok çünkü bn boş verıyorum miz miz larına falan zaten kayın vlıdemde ayrılık istiyorum daha iyisi böyle diyor ama ev almak içinde razı geliyor benim canımı sıkanda bu zaten beni yanında tutmak istemıyor hep dilinde ama ev istiyor neymiş 2 katlı olunca herkes kendi odasında. Olacakmış kendi banyosunda falan ama mutfak veyata temızlık bende daha evi almadan beli Etiler kendi

A0 Türkçe. Keşke gelin kaynana atışması yerine biraz kitap falan okusanız. Hem zihninizi meşgul eder hem de kendinizi geliştirirsiniz.

Valla açık açık söyle. Bu tek başına alınabilecek bir karar değil istemediğiniz halde kimse sizi beraber oturtamaz

A0 Türkçe. Keşke gelin kaynana atışması yerine biraz kitap falan okusanız. Hem zihninizi meşgul eder hem de kendinizi geliştirirsiniz.
Burda konu gelin kaynana atışması değil bence iyi okuyun ona göre yazın burda herkes derdini anlatamadıkları anlatıp birazda olsa fikir dayanişma alıyor

Bana sormuşlardı
Banada zaten ilaki yanımda durcan demiyorlar kayınvalidem zaten başta ta ayırdı beni şuan kayınpederim ev almak istiyor ve bende istemiyorum kayınvalıdemde istiyor e ev alınırsa beraber durulacak ne kadar iyi olsalarda bi zamana kadar ilaki bişey çıkıyor ben sustum için ezilen ben oluyorum benim en son herşeyden haberim oluyor bende çocumla eşimle rahat olmak istiyorum köyde zaten beraberız ama yurt dışında balı

Burda konu gelin kaynana atışması değil bence iyi okuyun ona göre yazın burda herkes derdini anlatamadıkları anlatıp birazda olsa fikir dayanişma alıyor
Kayınvalidenizle oturmak istemediğinizi ve sebebinin de anlaşamama olduğunu yazmışsınız. Ee bu ne oluyor?

Kayınvalidenizle oturmak istemediğinizi ve sebebinin de anlaşamama olduğunu yazmışsınız. Ee bu ne oluyor?
Konu sadece kayınvalidemgiler degil öyle aramızda kaynana gelin çekişmesi yok benim anlattıklarım bana dert olan ve kndimi ifade edemem fikrimi söyleyemem zaten burasıda böyle bi sayfa oldu için dertleşmek istedim bukkadar

X