Çok Sinirliyim.Gidip Hepsini Parçalamak İstiyorum.

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.270
30
Sanki başka biryer yokmuş gibi benim oturacağım kullanacağım eşyalara ex'in kuzenleri gelmiş. Yılbaşı için deli oldum.Gidip hepsini parçalamak istiyorum.Utanmaz arlanmazlar.
Lütfen ayrıldınız demeyin sırf beni sinir etmek için kızacağımı bile bile yapıyor.
Kuzeninin eşi ile biraz samimiydim.Nefret ettim hepsinden.Neden benim görebileceğim şekilde eğleniyorlar.Benim hayalini kurduğum evde.
WhatsApp durumuna bunu yazdım.

Durumu paylaştım.Birkaç kişiye paylaştım.Goruntuleme olmamış sildim.Buradab görürse görsün.

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-31-21-09-46-192-edit_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-12-31-21-09-46-192-edit_com.whatsapp.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 1.295
Son düzenleme:
Sanki başka biryer yokmuş gibi benim oturacağım kullanacağım eşyalara ex'in kuzenleri gelmiş. Yılbaşı için deli oldum.Gidip hepsini parçalamak istiyorum.Utanmaz arlanmazlar.
Lütfen ayrıldınız demeyin sırf beni sinir etmek için kızacağımı bile bile yapıyor.
Kuzeninin eşi ile biraz samimiydim.Nefret ettim hepsinden.Neden benim görebileceğim şekilde eğleniyorlar.Benim hayalini kurduğum evde.
Anlamadım siz evlenecektiniz ayrıldınız eşyalar sevgilinizde kaldı ve onları kullanıyorlar kuzenleride onunla beraber mi

Yapsınlar.Bugun ağlayan ben olucam ama ben kazanicam.
Valla kazanacağın bir şey yok canım benim. Umursamayıp hayatına odaklansaydın ve hayatına yenilikler ekleseydin o zaman kazanan sen olurdun. İş bitti mi bitti. Ne yaptıkları nerede yaptıkları seni ilgilendirmez.

Umursamamak en güzel cevaptır. Neden WhatsApp durumunuza o şekilde yazıyorsunuz ki ? Siniriniz bozulacaksa görmeyin bakmayın umursarsanız varlar umursamazsanız yoklar kural bu kadar basit aslında.

Valla kazanacağın bir şey yok canım benim. Umursamayıp hayatına odaklansaydın ve hayatına yenilikler ekleseydin o zaman kazanan sen olurdun. İş bitti mi bitti. Ne yaptıkları nerede yaptıkları seni ilgilendirmez.
Tam bitmedi ya insan utanır o evde ben yaşayacaktım nasıl yılbaşı eğlencesi yapabiliyor.Orada birisi de evli belki oda böyle birşey yaşayabilirdi.

X