Çok Sinirliyim.Gidip Hepsini Parçalamak İstiyorum.

Siz öyle zannediyorsunuz.

Sizinle konuşmasını istiyorsunuz deli gibi. Boşanmaktan vazgeçsin diye aklınız çıkıyor. Ama adamın umurunda bile değilsiniz.

Sizi takip ettiği falan yok. Hayal dünyasına kendinizi çok fazla kaptırıyorsunuz. Neredeyse yıl olacak ayrılalı. Hastalık artık bu.
Ben de takip ettiğini düşünmüyorum,konu sahibi kendini kandırıyor sadece

Siz öyle zannediyorsunuz.

Sizinle konuşmasını istiyorsunuz deli gibi. Boşanmaktan vazgeçsin diye aklınız çıkıyor. Ama adamın umurunda bile değilsiniz.

Sizi takip ettiği falan yok. Hayal dünyasına kendinizi çok fazla kaptırıyorsunuz. Neredeyse yıl olacak ayrılalı. Hastalık
Tamam

Gören duyanda yıllardır berabersiniz de evlenince ipler koptu sanar. Siz bu adamla zaten internette tanışmadınız mı, evlilik tazminatı almak için erkenden nikah kıymadınız mı? Hem sağlığınızdan hem de işinizden gücünüzden oldunuz. Adamı doğru dürüst tanımadan ailesini bilmeden etmeden koştunuz atladınız. İnsan biraz da döner kendine bakar, ben de şu şu hataları yapmışım ama artık öğrendim der. Bugün ağlıyorum ama sonunda ben güleceğim falan ya bir kendinize gelin artık. Kimsenin umursadığı ettiği yok, onunla konuşayım diye yapıyor gözüme sokuyor vs. hayal aleminde yaşıyorsunuz. Burada herkese her konuda akıl veriyorsunuz kendinize niye biraz saklamıyorsunuz?

Ev senin mi?
Eşyalar senin mi?
Ex eşinle aynı eve bile girmedin her şey onun muydu?
Bekar evi olarak bireysel mi yasıyor orada yani ona ait mi her şey su an?

Sanki başka biryer yokmuş gibi benim oturacağım kullanacağım eşyalara ex'in kuzenleri gelmiş. Yılbaşı için deli oldum.Gidip hepsini parçalamak istiyorum.Utanmaz arlanmazlar.
Lütfen ayrıldınız demeyin sırf beni sinir etmek için kızacağımı bile bile yapıyor.
Kuzeninin eşi ile biraz samimiydim.Nefret ettim hepsinden.Neden benim görebileceğim şekilde eğleniyorlar.Benim hayalini kurduğum evde.
WhatsApp durumuna bunu yazdım.

Durumu paylaştım.Birkaç kişiye paylaştım.Goruntuleme olmamış sildim.Buradab görürse görsün.
Evde senin eşyaların var diye kimseyi davet etmeyecek mi bu adam. Siz ayrılalı kaç ay oldu neden almadın halâ eşyalarını, kabahat sende. Artık senin olmayan evde yaşananlar seni ilgilendirmez. Kendine gel hayatına bak artık.

Halen ilgileniyorsun ne yaptıklarıyla. Şuan bunu okuyup aralarında senle ilgili goygoy yapmadılarsa gülmedilerse bir şey bilmiyorum
Ne kazanacaksınız tam olarak? Paylaştığınız o yazıyla tam tersi kaybetmişsiniz. Kazanmak istiyorsanız umursamamalıydınız. Arkanızdan dalga geçtiklerine eminim.

X