Cökük Yanaklar

valla bu ıcten destek dıyorsun da alıyorum herturlu gozle gorulen bırsey olmadı da
sanırım yaslandıgımızda yasıtlara fark atıcaz
ama yıne de vıtamın tarzı seylerı kullanmayı asla bırakmıyorum

Son düzenleme:
Hayatım mesolifting icin neden ankaraya gelıyorsun kı
orda yapar bı dr ya buraya gelme bence
nerdesın sen?

ürün fiyatları ıcerıge gore degısıyor
degisik markalara baktım
330 dolara da var, 230 dolara da 220 euroya da
ampul sayısı da degısıyor
ama bana 200 ytl dıyen drun uygulayacagı tek ampulun fıyatı 30-35 ytl -170 ytl uygulama parası asla vermem kimse kusura bakmasın
bır de tek seans ıcın

Cnm burda estetisyen olcağını sanmıyorum.olsada nasıl güvencem hyaaa..Çok güvenilir birini bulmak gerek. Palyaçoya dönmek istemiyorum. Sosyal hayatı olan birisiyim rezil olmak istemiyorum.. :eek:lmaz: Napabilirm yaa?? Sen kime uygulatcaksn cnm? Bide ben dolguyu mu alayım yoksa mezolifting falan mı? Mezolifting 26yaş için erken değil mi_?

mrb arkadaşlar..bende 3-4 yıl önce roacuttane tedavisi gördüm..şimdi formu okurken dikkatimi çekti..demek benimde 2 yıldır yüzümde olan çöküklerin sebebi oymuş senağlama bilseydim hiç kullanırmıydım..bu arada yaşım 27..şu anda dolgu yaptırabileceğimi sanmıyorum ama içten destek vermek istiyorum..hangi vitaminleri ya da neleri önerirsiniz? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler a.s.

mrb arkadaşlar..bende 3-4 yıl önce roacuttane tedavisi gördüm..şimdi formu okurken dikkatimi çekti..demek benimde 2 yıldır yüzümde olan çöküklerin sebebi oymuş senağlama bilseydim hiç kullanırmıydım..bu arada yaşım 27..şu anda dolgu yaptırabileceğimi sanmıyorum ama içten destek vermek istiyorum..hangi vitaminleri ya da neleri önerirsiniz? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler a.s.

Valla canım kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş dimi kaydirigubbakcemile3
Ama benm en büyük sorunum gözaltı çöküklüğü..Nefret ettim kendimden resmen..Ahh ahh bu ilaç yasaklanmalıydı..Şimdi yaşıtlarımın yüzü normal benimki birazcık çökük. Özellikle gözaltım çökük. Bide yüzüm ihtişamını kaybetti kaydirigubbakcemile3
Ben spirulina yosun tableti kullanmıştım. 1 kutu bitirdim.İşe yaramadı. Ben diyorumkii a vitamini falan mı alsak? Çünkü roac. kullanırken bol bol a vitamini alıyorduk ondan güzelleşmiştik. Gerçi o zaman dozlar fazlaydı.. gnc yada solgar mağazasına uğramak lazm..Hayat tarzımızda radikal değişiklikler yapmak lazm. yOKsa daha beter olcaz Allah korusun :eek:lmaz: Yaa aslında roactne sonrası die başlık açsak orda tartışsak yapmamız gerekenleri. Çünkü roac. kullananların genelinde varmış bu durum..

Valla canım kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş dimi kaydirigubbakcemile3
Ama benm en büyük sorunum gözaltı çöküklüğü..Nefret ettim kendimden resmen..Ahh ahh bu ilaç yasaklanmalıydı..Şimdi yaşıtlarımın yüzü normal benimki birazcık çökük. Özellikle gözaltım çökük. Bide yüzüm ihtişamını kaybetti kaydirigubbakcemile3
Ben spirulina yosun tableti kullanmıştım. 1 kutu bitirdim.İşe yaramadı. Ben diyorumkii a vitamini falan mı alsak? Çünkü roac. kullanırken bol bol a vitamini alıyorduk ondan güzelleşmiştik. Gerçi o zaman dozlar fazlaydı.. gnc yada solgar mağazasına uğramak lazm..Hayat tarzımızda radikal değişiklikler yapmak lazm. yOKsa daha beter olcaz Allah korusun :eek:lmaz: Yaa aslında roactne sonrası die başlık açsak orda tartışsak yapmamız gerekenleri. Çünkü roac. kullananların genelinde varmış bu durum..

evet canım doğru söylüyosun kelin ilacı olsa :KK66: ama ne bilim siz biraz daha hızlı bir çözüm arıyorsunuzdur diye bir umut sorayım dedim :kedi: evet ya a vitamini kullansak iyi olucak sanırım..ve şu başlık olayı süper bir fikir bence en azından bir çözüm bulabilen varsa ya da olursa bizimle paylaşır belki..yine umut kaydirigubbakcemile5

aa..aklıma gelmişken birde kolajen tabletler var acaba onların bir faydası olurmu kaydirigubbakcemile2

kızlar elma yiyin günde bir tane içinde lif olduğu için yüzü toparrlıyor.ablam en güzel örneği delikafadulden

aa..aklıma gelmişken birde kolajen tabletler var acaba onların bir faydası olurmu kaydirigubbakcemile2

Ayy neler neler varda...Şöyle kullanlara sormak lazm.. Roaccutane hayatımı kararttı mafoldumben Eminim bu ilacın böyle yaptığından.Ne stres yaşadım ne üzüntü nede gıdam eksikti.. Roac beni günden güne iyice mahvediyo..Yetmezmiş gibi 1 aydırda tekrar oluşan sivilcelerle boğuşuyorum. Yaa napmak lazm.. Kimse yok mu? :gitme:

canım şimdiki aklım olsa roaccuatene ı 1 gün bile kullanmazdım..çökük yüzlü olmaktansa sivilceli olmak daha gzl..ah ahh diyorum ya şimdiki aklım olsa ama bilmiyordum ki bu yan etkisini keşke bilseydim off..

Başka forumlardada yazyo ama drlar hep sakladı..Niye çünkü sürekli müşterisi olcasz ya..Yada onlarda bilmiyo ama ben kaç kişiden duydum bunu...Hatta o kadar güzelleşmiştimki inanmıyodum bile..Nerden bilebilirdim :sinifsinif:

evet canım malesef öyle..ama ben şu kolajen ve hyaluronik asit tabletlerini araştırıcam karar verdim :eek:

canım roaccutane a vıtamını ıcerıyor ve malesef kasları gücsüzlestirdigini okumustum
bu ılacı alırken yanında c vıtamını almak gerekıyormus
maalesef bızım drlar oyle bırsey demedı
bı kere bulasınca bu ılactan kurtulus olmuyor
ben ozon therapy ı kanımdan bu ılacı temızlemek ıcın de olsa yaptırmak ıstıyorum dogrusu

kolajen ve hyaluronic acid tabletı ben de iciyorum memnun oldugumu söyleyebilirim
ve bırakmayı düşünmüyorum
arada carnitine ve acai tableti de iciyorum onlar da vucut konturum duzgun kalsın dıye
önceki yaslarda hualuronic acid ve kolajenin vucudun temel maddelerinden oldugunu bilmiyordum
tabi yaş ilerleyince anyayı konyayı öğreniyor insan
mecburen herşeyi öğreniyoruz

canım roaccutane a vıtamını ıcerıyor ve malesef kasları gücsüzlestirdigini okumustum
bu ılacı alırken yanında c vıtamını almak gerekıyormus
maalesef bızım drlar oyle bırsey demedı
bı kere bulasınca bu ılactan kurtulus olmuyor
ben ozon therapy ı kanımdan bu ılacı temızlemek ıcın de olsa yaptırmak ıstıyorum dogrusu

kolajen ve hyaluronic acid tabletı ben de iciyorum memnun oldugumu söyleyebilirim
ve bırakmayı düşünmüyorum
arada carnitine ve acai tableti de iciyorum onlar da vucut konturum duzgun kalsın dıye
önceki yaslarda hualuronic acid ve kolajenin vucudun temel maddelerinden oldugunu bilmiyordum
tabi yaş ilerleyince anyayı konyayı öğreniyor insan
mecburen herşeyi öğreniyoruz

evet canım ya hangi konuda bilgi veriyorlarki zaten...hangi markanın kolajn ve hyaluronic acid tabletini içiyorsun canım bende düşünüyorumda

canım şimdiki aklım olsa roaccuatene ı 1 gün bile kullanmazdım..çökük yüzlü olmaktansa sivilceli olmak daha gzl..ah ahh diyorum ya şimdiki aklım olsa ama bilmiyordum ki bu yan etkisini keşke bilseydim off..

kızlar tek sorumlu roaccutane degil, yaş ilerleyince elbette bazı maddeler azalıyor vucutta
ve yüz hem o yasa kadar yedigi günes radyasyonu hem de yercekimi nedeniyle
dokular yer değiştirip sarkıyor yumuşuyor ve yağ kaybediyor

mesela karnınıza bakın ne kadar güzel degil mi
ya da kolunuzun üst iç kısmı
neden daha güzel?
cünkü güneşle o kadar teması yok, bu yüzden dokularda erime yok
işte savaşıcaz bir sekilde, kendimizi cevresel kosullara ya da
genetik mirasın sillelerine teslim etmeyiz :lepi:

evet canım doğru söylüyosun kelin ilacı olsa :KK66: ama ne bilim siz biraz daha hızlı bir çözüm arıyorsunuzdur diye bir umut sorayım dedim :kedi: evet ya a vitamini kullansak iyi olucak sanırım..ve şu başlık olayı süper bir fikir bence en azından bir çözüm bulabilen varsa ya da olursa bizimle paylaşır belki..yine umut kaydirigubbakcemile5

pipi gözaltındaki doku yercekimi nedeniyle asagı kaydı ,a vitamini olayından bence artık el etek ceksek iyi olur :nazar:
baska seyler kullanmak daha mantıklı derim

X