dikişlerimi burada sergiliyorum bakalım beğenecekmisiniz

teşekkür edrim canım.evet burda dergisindeki beğendiğim modellerden di.2005/11 nolu sayının 115 nolu modelidir.ben bu ceketi kaşe kumaştan diktim az soğuklarda kumaş pantolonla çok şık duruyor.kolay gelsin.

bilgiler için çok teşekkürler :KK66:

ceketlerine bayıldım.bende doğum yapayım çok şey var dikmek istediğim kaban ceket pantolon elbise offff...

masallah cnm çok çok güzel dikişlerın ellerıne saglık.tıcaretede dökebılırsın bu işi bence.
bende halk egıtımın kurslarına gıtmıstım ama pratık olarak bır kursa gıtmek istıyorum.

masallah cnm çok çok güzel dikişlerın ellerıne saglık.tıcaretede dökebılırsın bu işi bence.
bende halk egıtımın kurslarına gıtmıstım ama pratık olarak bır kursa gıtmek istıyorum.

benim yaptıklarım çoğu satılık zaten ama satılmıyor ondan hevesim de kaçtı.
ceketler satıldı kırmızı buluz satıldı şimdi yeniden dikicem 4 tane.bir dükkanda diktiklerim, yok bir tane bile satılmadı sinir oldum.eğer başvuru tarihini kaçırmazsam yine,halk eğitimde hocalık yapmayı düşünüyorum.kısmet bakalım.

teşekkür ederim ebruzen.pembe ve mavi kumaşlar terikoton benzeri bir kumaş ama tam olarak adını bilemiyorum.kumaşçıdan satın almadığımdan bilemiyorum.diğer buluzlar şifon.

hepsi güzel olmuş güle güle giyin . çocuk şeyleri dikmiyormusunuz yeni kalıp yada kolay anlatılacak bişeyler yokmu
ü

attachment.php

Bunlar çok şık:)Ellerinizze sağlık.

baya ustaymissiniz, hepsi cok guzel.Ayrintili calsimalar olmus.Gomlekler hazir gibi
ceketlerinizi cok begendim.

hepsi güzel olmuş güle güle giyin . çocuk şeyleri dikmiyormusunuz yeni kalıp yada kolay anlatılacak bişeyler yokmu
ü

çok teşekkür ederim.çocuklarıma diktiklerim de var fotoğraflanıp yüklenecek inşallah.kalıplara gelince çocuklara diktiklerimi yükladiğimde anlatmaya çalışırım.tekrar teşekkürler.

baya ustaymissiniz, hepsi cok guzel.Ayrintili calsimalar olmus.Gomlekler hazir gibi
ceketlerinizi cok begendim.

çok teşekkürler bal perisi.erkek gömlekleri ve pantolonu var eşime dikmiştim hazırdan tek farkı etiketinin olmaması aslında.benim eşim giyimine özen gösterir benim diktiklerimi giyip dışarı çıkınca çok onure oldum doğrusu.şu ikizlerim okul çağına bir gelsin allahın izniyle neler yapıcam.

harika seyler bende severim dikisii ama bi kere olminca bidaha dikesim gelmiyor..

sakın pes etme olmazsa olmasın.acıma at gitsin.ama şöyle düşün o yanlış diktiğn şey aslında sana tecrübe katıyor.tekrar denediğinde daha güzel yapacaksın.sen benim dikişlerimi bir görseydin iğrençti.şimdi çok güzel dikiyorum hata yapa yapa öğrendim.sakince yavaş yavaş yap hobi sonuçta bu.nerden aldın üstündekini dediklerinde ben diktim demenin hazzı başka.

X