dikişlerimi burada sergiliyorum bakalım beğenecekmisiniz

gerçektende hepsi süper olmuş.keşke bende bilsem dedim dikişi:)turkuaz buluza bayıldım.maaşallah.tebrik ediyorum.

ellerine sağlık harika olmuş hepsini çok beyendim özllikle ceketler muhteşem bu ceketlerin kalıpları paylaşman mümkünmüdür

Harika olmuşlar yaa :KK16: :nazar: Hazır giyim dikişiyle normal dikiş farklı mı oluyor :44: Bende dikiş öğrenmek istiyorum belediye kursuna gidip sordum eylülde kayıtlar başlayacakmış. K.validem kalıpsız dikiyor direkt kesip biçip dikiyor. Kursta kalıpla olacak sanırım. Hangisi daha iyi sence? Birde Singerin Dikiş Teknikleri kitabı nasıl bu işe yeni başlayan biri için? Başka tavsiyelerin olursa da açığım canım :KK1:

merhaba arkadaşım.aylardır ilk defa yazıyorum .hazırgiyim ve klasik giyim farklı dikiş tekniklerine sahip.dikiş dikmeyi gerçekten çok istiyorsanız size tavsiyem;önce dikiş kursuna gidin sonra bir tekstilde ve ya terzide çalışıp biraz geliştirebilirsiniz.sonra da evde bol bol dikin sökün çok iyi öğrenebilirsiniz.kolay gelsin.

arkadaşlar pervaz nasıl dikilir bilmiyorum anlamadım da basit bi şekilde anlatbilecek varmı? çok ihtiyacım var..

hersey cok güzel harika , ellerinize saglik.

Benim annemde terziydi zamanninda , ögrenci yetistirmis gelinlik vs bile dikermis, ben bebek iken bana da dikermis, ama sonrasinda tam lazim oldugu zaman hicbirsey dikmedi, tiksiniyorum istemiyorum diyordu.
Banada o yüzden ögretmek istemedi , simdi bazen diyorum keske ögrenseydim :KK43:

arkadaşlar pervaz nasıl dikilir bilmiyorum anlamadım da basit bi şekilde anlatbilecek varmı? çok ihtiyacım var..

merhaba arkadaşım.uzun zamandır ilk defa giriş yaptım.PERVAZ NASIL DİKİLR DİYE sormuşsun.mesela kol pervazı diyelim.ön beden ve arka bedenin omuzlarını yan dikişlerini birleştirelim.arka pervaz ve ön pervaz parçalrını telaladıktan sonra arka ve ön parçalrı her iki uçlarından birleştirelim.kol evi ile aynı ölçüde pervazdan oluşan bir kol evi oluşacak sonrada düzler birbirine bakacak şekilde dikelim.ben açıklamaya çalıştım ama böyle anlatmaklada olmazki.kolay gelsin.

hersey cok güzel harika , ellerinize saglik.

Benim annemde terziydi zamanninda , ögrenci yetistirmis gelinlik vs bile dikermis, ben bebek iken bana da dikermis, ama sonrasinda tam lazim oldugu zaman hicbirsey dikmedi, tiksiniyorum istemiyorum diyordu.
Banada o yüzden ögretmek istemedi , simdi bazen diyorum keske ögrenseydim :KK43:

bende bu resimlerden sonra neler neler diktim ama hiç birisini eklemedim.para da kazandım çok cüzzi ücretlerle diktim.yinede kimseyi menun edemedim.o yüzden şimdi adamına göre dikiyorum.yada zorla diktiriyorlar.belki terziyim diyebilirim ama terzilik yapsam milleti boğazlayabilirim.tiksindirdiler beni dikişten.ama ben şimdilerde yine kendime dikiyorum.vazgeçmek zor dikiş sevdamdan.:KK53::KK53:

Hepsi çok güzeller. Bende mi paylaşsam ne bir heves geldi. :KK1:

bende bu resimlerden sonra neler neler diktim ama hiç birisini eklemedim.para da kazandım çok cüzzi ücretlerle diktim.yinede kimseyi menun edemedim.o yüzden şimdi adamına göre dikiyorum.yada zorla diktiriyorlar.belki terziyim diyebilirim ama terzilik yapsam milleti boğazlayabilirim.tiksindirdiler beni dikişten.ama ben şimdilerde yine kendime dikiyorum.vazgeçmek zor dikiş sevdamdan.:KK53::KK53:

benim ablamda dikiş dikmeyi bıraktı millet yüzünden. kumaşı kapan geliyordu. bezdirdiler kızı. ben terzi değilim, kendi halimde bir dikiş meraklısıyım, bana bulaşmıyorlar o yüzden :)

X