Dikkat!! İncir kürü hakkında..

açıkçası ben bu yöntemi pek bilmiyorum ama umut tabi ki her zaman var canımcım

arkadaşlar ben döndüm sonunda...:)
bugün klomenin son günü yarın kontrolüm var dua edin...
siz neler yapıyorsunuz..

zehra.tugba sende bir belirti var en azından bende en ufak bişi yok günde 3 tane klomen alıyorum işe yaramadı sanırım çok moralim bozuk çoooook . yarın sabahtan randevum var ama hiç umudum kalmadı...

zehra.tugba sende bir belirti var en azından bende en ufak bişi yok günde 3 tane klomen alıyorum işe yaramadı sanırım çok moralim bozuk çoooook . yarın sabahtan randevum var ama hiç umudum kalmadı...

incir kürünü kesinlikle tavsiye ediyorum..yumurta gelişimi için birebir..doktoru bırakma ama bunu da dene

kürleri dene bişiy kaybetmessin..kesinlikle tavsiye ederim..çok kişiden duydum..ben uyguluyorum..

incir kürü aklımda zaten yapıcam ama heralde regli bitiminde başlamak gerekiyor.
bu yüzden ben artık önümüzdeki ay uygulayacağım

slm kızlar bugün kontrole gittim 18mm büyüklüğünde bir tane yumurta varmış çatlatma iğnesi verdi bu akşam iğneyi yap pazartesi sabahı aşılama yapalım dedi ama ben kabul etmedim. daha önce hiç çatlatma iğnesine gerek kalmamıştı hem iğne hem aşılama deyince panik oldum ve eşimde bunun için daha erken dediği için kabul etmedim o zaman doktorda önümüzdeki ay yapalım dedi önümüzdeki 3 günü değerlendirin iğnede kalsın dedi. ben şimdi çok karasız kaldım bi tarafım yaptır diyor bi tarafım erken diyor evleneli 15 ay falan oldu 8 aydırda çocuk için uğraşıyorum. siz ne önerirsiniz...

slm kızlar bugün kontrole gittim 18mm büyüklüğünde bir tane yumurta varmış çatlatma iğnesi verdi bu akşam iğneyi yap pazartesi sabahı aşılama yapalım dedi ama ben kabul etmedim. daha önce hiç çatlatma iğnesine gerek kalmamıştı hem iğne hem aşılama deyince panik oldum ve eşimde bunun için daha erken dediği için kabul etmedim o zaman doktorda önümüzdeki ay yapalım dedi önümüzdeki 3 günü değerlendirin iğnede kalsın dedi. ben şimdi çok karasız kaldım bi tarafım yaptır diyor bi tarafım erken diyor evleneli 15 ay falan oldu 8 aydırda çocuk için uğraşıyorum. siz ne önerirsiniz...

aşılama için çok erken canım bence..sen de benim yaşadıklarımı yaşıyosun ben de 8 ay olayınca gitmiştim,gittiğim yer tüp bebek merkeziydi aynı zamanda bana da klomen yapıldı iki ay sonra doktor aşılamaya geçicez dedi..ben doktoru bıraktım..güvenemedim,şüphelendim. sonra kendiliğinden kaldım fakat düştü...senin de tüp bebek merkezi mi..

bu dotorları anlamıyorum kimileri aylarca klomen veriyo..kimisi hemen aşılama diyo..klomenle benim arkadaşım 7.uygulamada kaldı..senin ciddi bi problemin var mı tetkikler yapıldı mı..

tüp bebek merkezi değil.. bende bir problem yok tüplerde açık ama olmadı işte
gönül hemen olsun istiyor bu yüzden kararsızım eşim başka bir doktora daha gidelim dedi bakalım...
birde kafama şu takıldı doktor hem aşılama hem çatlatma iğnesi verdi aşılamayı kabul etmeyince iğneyede gerek görmedi yapma dedi. neden acaba anlamdım.

tüp bebek merkezi değil.. bende bir problem yok tüplerde açık ama olmadı işte
gönül hemen olsun istiyor bu yüzden kararsızım eşim başka bir doktora daha gidelim dedi bakalım...
birde kafama şu takıldı doktor hem aşılama hem çatlatma iğnesi verdi aşılamayı kabul etmeyince iğneyede gerek görmedi yapma dedi. neden acaba anlamdım.

aslında çatlatma iğnesi tedavinin önemli bir parçası neden gerek görmedi acaba..aşılamayı kabul etmeyince tedavinin seyri için ne dedi..

X