Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar merhaba 7 aylık evliyim esimde de bende de hic bir sorun çıkmadi hsg çektirdim tuplerım.acık esim sperm testı verdı oda gayet normal hatta yuksek bile ama bir tyrlu bebegımız olmuyo sizce napmam lazm .s

Caniiiim,ben tebrik edene kadar sen doğurdun çok şükür sağlıkla.cok sevindim senin adina.
Tlfndan smile bulamadım kız,nerden yollaniyo bunlar.şoyle bi ağız tadıyla cosamadim he.
Zuzu yaa :KK19:cabım benim o kadar olmuş ki girmeyeli tebrikini yeni görüyorum tabi burdan sadece :21:

kardelen49 merhaba. ben 3 kez histeroskopi oldum canım, genel anestezi altında yapılıyor ameliyat. bende de doğuştan perde varmış. bilmiyordum hsg filminde çıkmadı perde olduğu. ikiz bebeklerime hamileydim. ama 9 haftalıkken kalpleri durdu. sonra 5 ay adet görmedim. gatada histeroskopi yapıldı. perde ve yapışıklık varmış. ameliyattan sonra iyisin dediler. 3 ay sonra hamile kaldım. ama perde kendiliğinden yine kapanmış. bebeğin 8 haftalıkken kalbi durdu. tekrar histeroskopi yapıldı. perdeyi kendiliğinden vücudum kapamış, kesilen parmağımız nasıl kabuk bağlamışsa o da kendini öyle kapamış dediler. temmuz ayında tekrar histeroskopi oldum. spiral takıldı perede yine birleşmesin diye. 2 ay kaldı ve çıkardıar. sonra da tanı amaçlı histeroskopi yapıldı. söylediklerine göre artık bir problem yokmuş. artık hayırlısı.ama perdeyi mutlaka aldır. kimse benim yaşadıklarımı yaşamasın. 3 tane bebeğim perde yüzünden öldü...
Yazınızın üstünden 10yil geçmiş ...ben size yazıyorum ama ceavp alabilir miyim bilmiyorum...aynı dertten bende muzdaribim benim de perde tekrar olusuyo bir kez laparoskopi 3jez histereskopi oldum . Aliniyo ama tekrarliyo...aynı zamanda Dr önemsiz d dede polip de var...hiç hamile kalmadım...siz ne yaptınız aacaba çok merak ediyorum...inşallah dimdi çocuğunuz vardır ve mutlusunuzdur

X