Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

1 ay sonra 2. seansıma gidicem, gelişmeleri yazarım arkadaşlar ama bence düşünüyosanız hiç beklemeyin boşuna en azından küçük bi bölgenize başlayın pişman olacağınızı sanmıyorum

arkadaslar selam, gordugum kadariyla burda diode lazer ile tecrube yasayan hanimlar az, ama ben tecrube yasadim hala yasamaktayim, herseyden once, diode lazer ile aldigim sonuc muhtesem, tum bacak giriyorum ve 5. seansimi bitirdim, suan 60% oraninda azalma ve kalan tuylerdede cok ciddi oranda incelme goruyorum. Buarada lazere baslamadan once burdaki bir kac arkadasin bahsettigi gibi bitene kadar 1200- 1500 lira yok efendim kontrat imzalama, bunlarin hepsi sadece surumden kazanmaya calisan insanlari kandiran ve ellerindeki ucuz ve fonksiyonu az olan cihaz insanlardir. Lutfen ve lutfen arkadaslar boyle kliniklere sakin paranizi ve vaktinizi kaptirmayin, bir arkadasim yasadi, ve sonunda lanet olsun deyip birakti. Lazer uygulamasi ucuz bir uygulama degil, eger basbelasi killardan omur sonuna kadar kurtulmak istiyosaniz biraz cebinizden cikaracaksiniz. Sonucta hepimizin derdi daha bir bakimli olup kilsiz olmak diilmi ? Bu istedigmiz sey malesef 1200-1500 liraya olmuyor. ben cok iyi bir merkeze gitmekteyim, ilk gittigim andan itibaren bana musteri gozuyle deil hasta gozuyle baktilar, paranin pesinde diil sizin alacagniz guzel sonucla duyacaginiz mutlulugu paylasma pesindeler. cok uzattim galiba, diode lazer ile muhtesem sonuc aldim, eger daha detayli bilgi isteyen varsa yazin arkadaslar, hepinize iyi pazarlar.

peki senin tüy yapın nasıldı arladasım? incemiydi?

Merhabalar.Bende yüzüme lazer yaptırmayı düşünüyorum fakat bir takım endişelerim var.Cildim cok hassas ve beyaz tenliyim,kıllarda ne sarı,ne kahverengi ama ell dokunuca sert gibi. Acaba bu kılları tanırmı cihaz?Ya da cildim aşırı hassas olduğu için sakıncası varmı bu uygulamanın,iz leke gibi?Birde buradaki bir cok yer paket programı tavsiye ediyor;6 seanslık ücreti bir kerede alıp süre sınırlaması olmadan bitinrinceye kadar devam ediyorlarCADIARZUNe dersiniz?Yarın hangi cihazı kullandıklarını öğrenecegim:uhm:

diode lazere biçok söylenen şey var ama benım 3.cü seansım oldu.koltuk altımda bikaç tüy kaldı sadece bikini bölgemde %70 bitti.valla ben cok memnunum ama canım çok yanıyor

bacaklarimdaki killarim kalindi cok diil ama yinede kalindi, diode lazer ince killarda cok basarili oldugnu zaten burdaki herkez ogrenmistir benim ogrendigim gibi ama benim girdigim cihaz Soprano XL kalin ince demeden kokten bitiriyor herhalde cok memnunum diode uygulamasindan ben. umarim 10 seansa gelmeden bacaklarim artik tuysuz olacak. :)

melis34 sana özel msj atıcaktım ama özel mesajın kapalı.. :sm_confused:

canım ne oldu senin tüyler umarım geri çıkmadı:nazar: bende yapıcam ama tüyler çok ince ya:a015:

canım şimdi cevap yazabiliyorum kusura bakma, ben 1 hafta önce 3. seansıma gittim ve
2. seanstan sonra favori bölgemdeki kalın tüyler belirgin bi şekilde inceldi ve yok oldu diyebilirim, ayrıca favori bölgesi civarındaki ince tüylerime de yaptırıyorum umarım onlardan da sonuç alırım...3. seansımın etkili olup olmadığı 2-3 hafta içerisinde belli olur sanırım çünkü hemen dökülmüyo tüyler...şimdilik gayet memnunum...sonuç aldıkça bilgilendiririm....

tüylerin azsa ve çok inceyse iğneli epilasyon da deneyebilirsin canım

ya arkadaslar bende diode lazer yaptiriyorum yuzume size bi sorum olcak , direk lazer yapildikdan sonra tuyler sizde dokuluyormu yoksa 2hafta sonrami dokuluyo.Ben yapdirdim tuyler hala yuzumdede o yuzden soruyorum acaba 2 hafta sonrami dokulcekler:çok üzgünüm:

E_61 senin tüyler dmkülmeye başladımı??
birde diode yaptıran arkadaslar lazer yapmadan önce tüylerinizi kısaltıyorlarmı ?

E_61 senin tüyler dmkülmeye başladımı??
birde diode yaptıran arkadaslar lazer yapmadan önce tüylerinizi kısaltıyorlarmı ?

Tuylerin bi cogu dokuldude dokulmeyende var neyazikki, lazercim bunlarin kalin koklu tuyler oldugunu soyluyo ondan olabilirmis.
Lazer yapmadan once tuyler kisa ise hic ellemiyor direk lazer yapiyolar ama eger uzun ise jilet ile kesiyolar.jilet yuzune vurdurmak istemiyorsan evde ince makas ile kesebilirsin.

Bence Diod un en kötü yanı hijyen yani yarası cilt hastalığı olan birinin cildine değen cihazı başkasının da cildine değdirmek ne kadar sağlıklı gerçi tabiiki de sterilize ediyolardır ama insan biraz olsun bunu düşündüğünde huzursuz oluyo:çok üzgünüm:

arkadaslar koltuk altımı lazer epılasyonla aldırmak ıstıyorum diode tavsıye edermısınız yoksa alexandrite mi

arkadaşlar ben sekiz gün önce favori bölgeme diode lazer yaptırdım tüyler hala uzamaya devam ediyo ve hiç dökülme olmadı normal mi bu sizce?normal değilse bi daha yaptırmiim oraya:bbo:

Arkadaşlar ben kesinlikle Diod lazer önermem Alexandrite yine daha iyi en azından vücuta deriye değdirilmiyo diod cildinizle temas ettiriliyo aynı diod cihazını cilt hastalıkları olanlara da değdiriyolar ve sterilize ettiklerini sölüyolar ne kadar güvenilir ki ben hep Alexandrite yaptırıyodum sonra bu cihazı aldı benim gittiğim doktor onu uyguluycam dedi ve bazı lekeler çıktı bence dioddan dolayı

Arkadaslar 10seansa gittim bugun yuzum icin ve inanin hala bi degisiklik yok:) bana 6seansimda 2seansdan sonra gider demisdi 10 oldu hala bi degisiklik yok.bugunde en fazla 4 diyo.Diode lazer kulaniyo. Ben turkiyede 2ay once gobegime yaptirdim ve suan hala bisey yok cihazin ismini sordugumda diod demislerdi. Diode ile diod farkli cihazlarmi acaba?
Caresizlikden devam ediyorum hani bi umit.. Alexandrite yaptirmisdim istanbulda gobegime 1aya kalmadan hepsi cikmisdi artik hangisini yapdirsam hangisini yapdirmasam sasirdim.

bende yaptiriyorum ceneme diode ile.3 seyans oldu gideli ve baya bir azalma oldu ve besinci seyansta biter dediler. cok memnunum suan.tek bir kotu tarafi var yaparken cok aciyor.

kızlar ben pazartesiye gün aldım diode lazerle koltuk altı için.elazığdayım ve pek fazla seçeneğim yok iki yer var birinde IPL mi ne öle bi cihaz varmış bende diodeye gitçem koltuk altı paket fiyat 5 seansı 200 ytl peşin.eğer tam bitmezse kalan tüğler içinde seansı 20 ytl den yapçaklarmış..seneye evlenicem inş biterler:Saruboceq:..gelişmeleri yazcam..ha bu arada koltuk altındaki tüğlerim çok kalın diil ve seyrekler

Arkadaşlar diode lazerde ciltte şişkinlik,kabuklanma yada leke oluşuyor mu?

Ayrıca lazer başlıgını ne ile temizliyorlar? alkol ile mi?

bugün ilk seansa gittim veç ok acıdı o neydi öyle.sadece koltuk altını yapıyom tüm vucudu yaptıranlar nasıl dayanıyo acaba.ewet vücuda değiyo cihaz ama benim başka cihaz seçeneğim yok elazığda..ya bide kadın bana gözlük taktı kendine takmadıfisfisfis biraz tuafıma gitti.gelşmeleri yazıcam gidenler varsa onlarda yazsalar sevinirim..

ne bu kıllardan çektiğimiz offf
ben de diode ile yaptırıyorum ayda bir gerçekten çenemde yok denecek kadar az kaldı onlarda çok ince fakat dün de başka bi başlık altında yazmıştım durumumu bıyıklar duruyo aynı yani %10 belki bi azalma var 2. seansımdı bu cuma 3. seansa gideceğim ama acaba bu alex denen cihazla mı yaptırsam ne yapsam şaştım kaldım:bbo: yılbaşına kadar bitmeli bu bıyıklaaar yada en azından 2 hafta bitmiş gibi yapsınlarlaelaelaelaelae türkiyeye gitcem ama böyle nasıl gideyim almak da yok jilet yap diyenler oluyo ama belli oluyo o da siyah siyah öfffsenağlama
ayrıca gerçekten çok acıyo benim ağrı eşiğimde çok düşüktür zaten ama genital yaptırcaktım vazgeçtim acıyı görünce nevrim dönüyo bıyıkla çene bitene kadar-tatlicadiarzu-

X