Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

benim koltuk altı ilk seans 12 gün oldu yaklaşık.dökülme çok az oluyo bide denemek için kılı çektim hemen geliyo ve hiç hisetmiyom.kadın 10 gün içinde dökülürdedi bugün aradım anormallik varmı die yok dedi o dökülür yavaş yavaş dedi.ama gözle görülür dikkat çekici bi dökülme yok.korkuyom inş biter parayıda verdik peşiin..ortada kalmayalım

benim koltuk altı ilk seans 12 gün oldu yaklaşık.dökülme çok az oluyo bide denemek için kılı çektim hemen geliyo ve hiç hisetmiyom.kadın 10 gün içinde dökülürdedi bugün aradım anormallik varmı die yok dedi o dökülür yavaş yavaş dedi.ama gözle görülür dikkat çekici bi dökülme yok.korkuyom inş biter parayıda verdik peşiin..ortada kalmayalım

canım benim çenemde öyle oluyodu yani kendiliğinden dökülmüyo ben de hep elimle çektim vala diode çok iyi diyen de vaaar yaptırma diyende var ama benim bıyılara hiç bi faydası olmadı bıyıkları alexle yaptırdım geçen hafta bir seans iki üç sens daha yaptırcam incelince diodeyle devam etcem. çenemde diode işe yaradı çeneme diodeyle devam ediyom yarın 3. seansa gideceğim inşallaha.s.

ben favori bölgemde 6. seansıma gidicem yakın bi zamanda, 5. seansıma yaklaşık 2 ay önce gitmiştim ve tüylerim çok kalın olmamasına rağmen çok iyi sonuç aldım.. ama göğüs arama 2 seans yaptırdım ve hiç memnun kalmadım, tuylerim çok inceydi o yüzden işe yaramadı sanırım.. iğne yaptırmayı düşünüyorum oraya da :KK43:

alex ile diode etkisi arasında ne fark var? mesela diode ile 10 günde dökülme oluyormuş, peki alex ile kaç günde dökülüyor?

benim alex de 10 - 12 gün içinde dökülüyor.. genital ve bacak yaptırıyorum ben memnunum

kızlar benim tüğler döküldümü ama tamamen diil bide dökülenlerde çıkmıyo sanki geçiktiriyomu acep daha ilk seans 1 at olcak 3 gün sonra daha var gerçi bi 15 günüm. bu arada benim koltuk altıda pek kalın diildi inş yararı olur

slm bende diod lazeri yüzüme düşünüyorum ama SOĞUTUCU kısmını nasıl uyguluyorlar, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

ayrıca bacaklardaki batıklara iyi gelirmi, bu şekilde yaptırıpda sonuç alan varmıdır?

benim koltuk altında batık oluyodu sadece 1 seans yaptım şuan batık filan yok.soğutucu sistemde acıyı azaltmak ve yamnık olmasını engellemek için seansa başlamadan önce yapılan bişe yani lazer cihazını soğutuyo.ama acı yinede fazla

bende diode lazer yaptırıyorum yüzüme çok memnunum acı his yok denecek kadar az ve sonuç güzel

Bana Alexandrite yapan doktor daha bıyık bölgene yapmayalım sarı kılları da siyahlaştırmayalım deyince ben Alexandrite ı da bıraktım. Diode u da tene temas ediyo diye bırakmıştım. IPL zaten en kötüsü bence Şimdi sıra NdYag ta bunu deniyorum hayırlısı bakalıma.s Gerçi doktor sen ne bekliosun ki öle bebek gibi tamamen tüysüz olmaz ergenlikte ueni çıkarkenki gibi olur dedia.s

ya arkadaşlarrrr vallahii kafam acaip karışıkk..ben diod lazer yaptıralı 25 gün olduuu ceneme ve bıyıkıma yaptırdım..bıyıkta hiç bi etki yokk ama çenemde yüzde 30 azaldı ve eskisi gibi semsert deiller..alex teki kadın cenen haricinde kalılaşabilir yada incelirrr belli olmas diiince kafam karıştı....alex en iyi makina diyee biliyorum okdr çok araştırdımki..of offf yüzü düzelteyim derkennn iyicene maffetmekten korkuyorumm..bi hafta sonra gitcem lazere ama hala kararsızım diyotmu alexmi diye...

13 Seansdir azimle hala gidiyorum, bazi yerlerdeki tuyler yok oldu.ama 13 seans olmasina ragmen fazla degil yani ,bitmis olmasini beklerdim ama hala bitmis degiller. artik gittikcede daha fazla aci hisetmeye basliyorum cunki isi'sini yukseltip duruyor, ardindan 2 haftada yuzum yara bere icinde dolaniyorum ve yuzum hep sivilceleniyor. simdiki aklim olsaydi hayatta baslamazdim, git gide cogaldilar ozelliklede baslarda. yuzumun olmayan yerlerindede olmaya basladi simdide ugrasiyom onlar gitsin diye, ilk basta cenemde rahatsiz oldugum tuyler vardi, sadece cenemde, simdi bogazima kadar indiler yani. basladim bitirmek istiyorum bu tuylerin sonunu kurutacam baska carem yok. olurda biterlerse kesin burda bildircem. 13 seans oldu bi 13 seans daha giderim herhalde kafamçokkarıştı sinirlerim bozuldu yaa

ya arkadaşlarrrr vallahii kafam acaip karışıkk..ben diod lazer yaptıralı 25 gün olduuu ceneme ve bıyıkıma yaptırdım..bıyıkta hiç bi etki yokk ama çenemde yüzde 30 azaldı ve eskisi gibi semsert deiller..alex teki kadın cenen haricinde kalılaşabilir yada incelirrr belli olmas diiince kafam karıştı....alex en iyi makina diyee biliyorum okdr çok araştırdımki..of offf yüzü düzelteyim derkennn iyicene maffetmekten korkuyorumm..bi hafta sonra gitcem lazere ama hala kararsızım diyotmu alexmi diye...

alex!!! kesinlikle ben diodeye 2 seans boşa para verdim aynen çenemde döküldü ama bıyıkta hiç bir etkisi olmuyor çenedekilerde çıkarken aynen siyah ve sert çıkıyor jiletle almaları zaten başlı başına bi olay:eek:klava:.... sen bilirsin ama tenin beyaz tüylerin siyahsa kesinlikleeee alexi tercih et canıma.s.:nazar:

Diode ya da alex lazeri Adapazarı Bolu Düzce ya da çevresinde yaptıran var mı arkadaşlar? İnternette tarattım bulamadım

alex berbat arkadaşlar ben 12 seans gitti yüz bölgeme hormon bozukluğu falan da yok bende ama sadece bıyığımda azalma oldu resmen kazıklandım. Şimdi ne yaptıracağımı bilmiyorum yüzüme. Acaba ağda yaptırıp karınca yağı mı sürsem? hiçbirşeye güvenim kalmadı.

eylem44 üzüldüm canım neden işe yaramadı acaba..bendeee tereddütlüydüm yüzüm için gidip gitmemede..ama lazer yaptırcagım yerde son seansına gelen(10.seansı)kızın yüzünde hiç bşy kalmamıştı,onu görünce umutlandım valla umarım işe yarar..iğneliyemi gitsen acaba cnm...benim kuzen igneliye gitti hiç bşy kalmadı yüzünde ama benim igne fobim var dayanamam ona..

eylem44 üzüldüm canım neden işe yaramadı acaba..bendeee tereddütlüydüm yüzüm için gidip gitmemede..ama lazer yaptırcagım yerde son seansına gelen(10.seansı)kızın yüzünde hiç bşy kalmamıştı,onu görünce umutlandım valla umarım işe yarar..iğneliyemi gitsen acaba cnm...benim kuzen igneliye gitti hiç bşy kalmadı yüzünde ama benim igne fobim var dayanamam ona..

Valla canım lazere gittiğimde üniversiteye yeni başlamıştım aldığım bursu olduğu gibi oraya verdim. İnanır mısın 12 seans toplam 1500 ytl ödedim. Başlarda işe yarar gibi görünüor fakat 1 ay bekleyip uzatınca anlıyorsun işe yaramadığını. İğneliye de pek güvenmiyorum ince tüylere giriyorlarmış leke yapıyormuş yüzde ablam gitmişti ordan biliyorum. Acaba mavi ışık epilasyon nasıl 6 seansta biter diyorlar nete baktım ama kararsızım şuan.

eylem44 cnm malatyadasın demi..bende malatyadayım acaba nereye gittin sen...

ya çok üzülüyorum böyle gidipte işe yaramayınca lazer..bende 3-4 seans giderim bakarım işe yaramıyosa bırakırımm..

X